Príbeh dámy X

Náš výročný obed

ďalšia
poviedka
Sobotná noc
Poviedka

Sobotná noc

kategórie: Nežnosti, Potešenie |
publikované: 22.04.2016 | autor: Intimi

Bola sobotná noc a ja som sedela doma sama pred televízorom, keď mi zazvolnil mobil. Keď som sa pozrela na číslo volajúceho, bol si to ty, volal si mi vracajúci sa domov z dlhej pracovnej cesty. Vrátil si sa o 1 deň skôr, ale namiesto toho, aby si mi to povedal skôr, si mal tajomnosť v tóne svojho hlasu a povedalsi mi, aby sme sa stretli o polnoci v nóbl hoteli v centre mesta kvôli noci, na ktorú nezabudneme.

Bolo okolo deväť hodín a ja som si uvedomila, že by som mala ísť a mala by som zobrať pár vecí, aby bola noc romantická, a aby sme sa stihli stretnúť včas.

Prišla som a rezervovala izbu. Keď som vošla do izby, napísala som Ti a poslala číslo izby a však mal si prísť načas a ani o minútu skôr. Rozhodla som sa zavolať na recepciu a objednať nejaké víno k relaxu, po tom všetkom som sa potrebovala ukludniť.


Stále ma však neopúšťalo nadšenie ani v neskorých hodinách.


Začala som sa vyzliekať pred zrkladom a počas vyzliekania som myslela na to, ako mi pomaly prechádzaš rukami po stehnách a tvoje prsty ma pomaly hladkajú. Ľahla som si na postel pred zrkladlo, nohy som mala rozkročené a začala som sa pomaly sama dotýkať, mysliac na tvoje telo, ktoré leží na mojom, na tvoje pery, ktoré ma bozkávajú a na tvoje prsty, ktoré sú vo mne.

Potom som si predstavila, ako vnikáš pomaly do mňa. Táto myšlienka ma prinútila, aby som sa začala hladiť trochu rýchlejšie, pričom si si lízal prsty z mojej mokrej mušličky a potom si ich skĺzol medzi moje vzpriamené prsia, smerom dole k bruchu a vrátil si ich späť, do mojej hladnej, mokrej mušličky znovu.


image

Začala som vzlykať hlasnejšie a hlasnejšie z myšlienky, ako si vo mne. Začala som narážať tvrdšie a tvrdšie a hlasno som prehĺtala. Bola som tak vlhká v tom okamihu, že posteľ bola trochu premočená.

 

Na chvíľku som si ľahla a predýchavala som to vzrušenie z toho všetkého.

Nakoniec som sa rozhodla vstať a daťsi pekne dlhý kúpeľ, predtým ako prídeš. Keď som vyšla utrela som si telo, pokožka bola hladká a jemná po tom ako som na ňu použilia niektoré z mojích obľúbených voňajúcich krémov. Rozhodla som sa obliecť si len čiernu čipkovanú podprsenku s čiernymi brazílskymi nohavičkami.

Zapálila som vanilkové sviečky, ktoré som so sebou priniesla a zapla som nejakú zmyselnú hudbu kvôli neodolateľnej atmosfére. Už bola skoro polnoc a ja som započula pípnutie na telefóne. Vzala som telefón a všimla si, že si poslal SMS, kde si napísal, že si pri už dverách. Hneď som zahodila telefón a išla k dverám a pozrieť sa, či si tu.

S kvetmi a šampanským v ruke, tvoj úsmev bol očarujúci a ja som vedela, že to bude skvelá noc. Ako si vošiel a položil kvety a šampanské, zatvoril si dvere, vrhol si sa mi okolo pásu a začal si ma vášnivo bozkávať.

Zo svojho vrecka si vytiahol krásny zlatý náhrdelník a prehodil si mi ho okolo krku. „Šťastné výročie“, povedal si s úsmevom.

„Ďakujem zlatko“, pošepkala som.

Bez násilia, som Ti vyzliekla bundu a začala rozopínať tričko rukami. Potom, ako som Ti vyzliekla tričko a hodila ho na zem, zatlačil si moje telo spolu s tvojim o stenu a položil si mi obe ruky nad hlavu. Nechal si ich pomaly padať k tvojmu chrbátu, okolo tvojho pevného zadku. Jedným dychom si ma poprosil kľaknúť si a vyzliecť Ti nohavice.

Akonáhla som Ti vyzliekla nohavice, vrátila som sa po tvoje spodné prádlo a zacítila som tvoj hrubú, tvrdú mužnosť. Tvoja koža bola teplá a slaná a pocit tvojej mužnosti v mojej ruke ma prinútil chcieť Ťa ešte viac.

Začala som ho sať pomaly a potom obtierať jazyk okolo tvojho hriadeľa. Pozorovala som Ťa počas toho, videla som tvoju tvár plnú nadšenia. Vzdychajúci si mi rukami prehrabával vlasy a ja som začala sať hlbšie a hlbšie až kým nebol až v zadnej časti môjho krku.

Tvrdo a pomaly som Ťa cmúlala do vnútra a von, nevydržal si viac a poprosil si ma prestať, aby sme mohli prejsť do postele. Prekráčal si do postele a ja som Ťa začala opäť cmúlať, ale tentokrát som pridala aj ruku, ktorou som hýbala hore a dole. Robila som to znovu a znovu, zakaždým rýchlejšie a tvrdšie, až kým som neucítila tvoje telo napäté.

Stále ešte pomerne vzpriamený, si ma potom hneď začal milovať, bola som nohami obtočená okolo tvojich ramien a ty si vrážal do mojej mokrej, tesnej a ružovej mačičky. Cítil si sa tak dobre, keď si do mňa vrážal.

Prstami si skĺzol na môj klitoris a začal si nimi hýbať tam a späť. Cítila som, ako červeniem od tepla, pretože orgazmus sa šíril po celom mojom tele.

Bolo to fantasitcké! Nakoniec si to všetko vypustil do vnútra mňa a zrútil si sa na mňa, obaja sme rýchlo a tvrdo dýchali až kým sme nezaspali.

Ráno, keď sme sa zobudili, pokračovali sme v našom neskutočnom sexuálnom maratóne... až do poobedia...

Bola to nezabudnuteľná oslava nášho výročia miláčik!


autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri