Sobotná noc

Druhá šanca

ďalšia
poviedka
Náš výročný obed
Poviedka

Náš výročný obed

kategórie: Potešenie |
publikované: 15.04.2016 | autor: Intimi

Obed so skupinou priateľov je tradícia, ktorú organizujeme každoročne. Je to náš čas, skupinky ľudí, ktorí sme spolu chodili na vysokú a teraz sa stretneme len raz ročne, pretože žijeme každý na odlišných miestach. Je to jediná šanca, kedy sa môžeme všetci stretnúť, keďže každý z nás príde do Bostonu na rodinné oslavy Vianoc.

Tento rok bol špeciálne pekný. Všetci sme boli pri jednom stole a po margarite a nejakej dobrej káve, sme strávili skvelý čas spolu.

Ako som si sadla a užívala si, zacítila som ruku na mojej nohe. Pozrela som sa na majiteľa tej ruky, môjho kamaráta, sediaceho vedľa mňa v boxe.

Vždy som mala rada Joa, ale ani som netušila, že sa mu páčim. Vždy sa mi zdal veľmi utiahnutý. Usmiala som sa na neho, ako som ucítila jeho ruku na mojej nohe, ktorá bola teplá a jemne hladila vnútornú časť mojej nohy. Pritisla som jemne stehno o to jeho.

Pomaly jeho ruka vkĺzla na vnútornú stranu môjho stehna, dych sa mi zvýraznil.

Po prvé, zacítila som zvlhčenie v mojom rozkroku, ktoré som necítila už veľmi dlho a po druhé, bola som vydesená z toho, či si to niekto všimne. Ale nechcela som, aby prestal. Prekrížila som kvôli nemu nohy.


image

jeho ruka vkĺzla... môj dych sa mi zvýraznil...

 

Snažil sa rozprávať s ostatnými, akoby sa nič nedialo a jeho ruka sa naďalej posúvala nahor. Rozkročila som mierne nohy, aby sa dostal vyššie. Bola som veľmi napätá. A konečne sa jeho ruka dostala do môjho rozkroku a jemne sa dotýkala mojich nohavičiek a krúžila na mojom klitorise.

Nežne ma hladil... Hrýzla som si pery, potláčala som stonanie a snažila som sa vyzerať normálne.

Napokon vošiel prstom pod moje nohavičky a nadviazal jemný kontakt so záhybmi mojej kože. Zalapala som po dychu! Potom som predstierala, že moja káva je príliš horúca. Prstami ma otvoril a vkĺzol do mňa, bola som vnútri horúca, klzká a mokrá.

Posunula som sa dopredu, aby som mu viac uvoľnila prístup. Pohladil môj klitoris s už teraz mokrými prstami...

Konečne vkĺzol dvoma prstami do mojej túžobne čakajúcej mušličky a ja som s tými dvoma prstami zažila tichý, mokrý orgazmus. Jeho prsty zostali vo vnútri dovtedy, kým nebol čas ísť obedovať, potom ich oblízol a začal jesť svoje jedlo, z ktorého ma ponúkol.

Bol to nejlepší obed aký som kedy mala.autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri