Druhá šanca

RUBY

ďalšia
poviedka
Poddaná
Poviedka

Poddaná

kategórie: Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Postelné hry, Vášeň |
publikované: 25.03.2016 | autor: Intimi

Nikdy som sa nezobudila uprostred noci len tak bez dôvodu. Keď som raz zaspala, spala som ako drevo, kým moje telo nebolo pripravené na prebudenie.

Dva dni po návšteve opery som však vyskočila uprostred noci. Od predstavenia som Rotha nevidela a prežila som dlhé a nudné dni. Zobudila som sa a pozrela na hodinky. Bolo 2:39. Prečo som sa zobudila? Srdce mi bilo až v ušiach. Poobzerala som sa po miestnosti, ale videla som len tiene a nejasné obrysy, slabé odrazy v zrkadlách v kúpeľni.

V izbe bola takmer tma, jediné svetlo vychádzalo z hodín na nočnom stolíku.

Nebola som sama. Zrazu som si to uvedomila. „Haló. Roth?“

„Áno, som to ja. Zatvor oči.“ Jeho hlas prichádzal z dverí vedúcich do obývačky.

„Čo tu robíš? Je noc.“

„Zatvor oči, Kyrie.“

Poslúchla som. „Mám ich zatvorené. Aj tak je to jedno, veď je tu tma ako v rohu.“

„Maj ich zatvorené.“ Počula som jeho hlas zbližšia a jeho kroky sa ozvali na koberci.

Pocítila som, ako pod jeho váhou poklesla posteľ. Srdce mi začalo búchať ešte silnejšie, cítila som ho až v hrdle. Dotkol sa mi stehna nad kolenom a pokračoval vyššie až k boku a drieku. Bola som prikrytá len plachtou, mala som na sebe tričko a spodné nohavičky. Prešiel mi rukou po prsníku, stisol ho a potom nahmatal moju tvár. Palcom ma pohladil po brade a lícnej kosti. Vzápätí som pocítila na očiach hodváb. Zdvihla som hlavu, aby mi mohol zaviazať oči páskou.

„Ospravedlňujem sa, že som sa ti v minulých dňoch nevenoval, Kyrie, ale musel som odcestovať za pracovnými povinnosťami. Teraz som však tu a všetko ti vynahradím. “ Stiahol zo mňa plachtu a odhodil ju nabok. „Založ si ruky za hlavu pod vankúš.“

Strčila som ruky pod vankúš a otázku som radšej prehltla. Myslím, že som tušila, čo má v pláne, ale nechcela som sa o tom doťahovať.

Znova mi prešiel prstom po lícnej kosti, odsunul zatúlanú kučeru a dotkol sa hrdla.

image

„Je to tričko pre teba dôležité?“

 

Pokrútila som hlavou, ale hneď som si uvedomila, že to možno nevidel. „Nie. Záležalo mi na tom, čo si mi roztrhal naposledy.“

„Ospravedlňujem sa.“ Chytil tričko za výstrih a dotkol sa mi hánkami hrudnej kosti. Pocítila som, aké ich má napäté. Potom roztrhol látku odhora až dolu. Cítila som, že vstal z postele, a začula, že rozsvietil svetlo. „Takto je to lepšie. Teraz vidím tvoje krásne telo, Kyrie. Máš dokonalé prsia.“

Moje obnažené telo oblizol chladný vzduch, naskočili mi zimomriavky a bradavky stuhli. Zaťala som pod vankúšom päste. Čakala som na jeho dotyk, ale nebol taký, ako som myslela. Dotkol sa mi okraja pier, prechádzal od kútika ku kútiku. Pootvorila som ich a on mi strčil prst dnu. Pocítila som slanú kožu. Opatrne som doň zahryzla, on zasyčal a zadržal dych. Vzápätí prst vytiahol a prechádzal mi po brade, hrdle, pomedzi prsia a po bruchu. Nahmatal nohavičky, zakvačil prst za elastický pás a pokračoval nižšie, ťahajúc ich prstom nadol. Nadvihla som sa, aby mi ich mohol stiahnuť. Prešiel krížom cez lono k druhému boku a boli preč.

Ležala som pred ním nahá len v potrhanom tričku. Bradavky som mala tvrdé ako diamanty, prerývane som dýchala, prsia sa mi nadvihovali a znova klesali. Stehná som si tisla dokopy, cítila som na sebe jeho pohľad. Vedela som, že si chce zapamätať moje telo.


Roztiahla som nohy, aby videl viac.


„Kyrie, si tak čertovsky krásna,“ prehovoril hlbokým hlasom. „A patríš mne.“

Prekvapene som zažmurkala, keď sa mi dlaňou dotkol bradavky, a pri jeho dotyku som sa uvoľnila. Prešiel z jedného prsníka na druhý, potom mi pohladkal driek a bok. Poláskal ma po stehne, zamieril k vnútornej strane a k štrbinke. Palcom už prechádzal po mojom vlhkom lone. Zasyčala som.

„Tentoraz nemusíš byť ticho, Kyrie. Môžeš kričať, koľko vládzeš. Krič, ak chceš. Krič moje meno. Hneď teraz môžeš zakričať moje meno.“

„Roth...“

Vypustila som to slovo a jeho prst zamieril hlbšie. Vydral zo mňa vzdych. Pozbieral prstami moju vlhkú miazgu a potrel ňou klitoris. Nemusel to robiť, lebo som už bola poriadne vlhká a chvela som sa pri jeho dotykoch. Pochopila som, že to so mnou vie a od chvíle, ako mi roztrhol tričko, som po tom túžila.

Oddať sa mu bolo tentoraz ľahšie.

Úryvok z knihy ALFA, autor: Jasinda Wilderová

autor: Intimi
zdroj: kniha ALFA, autor: Jasinda Wilderová

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri