Poddaná

Čipka

ďalšia
poviedka
RUBY
Poviedka

RUBY

kategórie: Intimita, Vášeň |
publikované: 18.03.2016 | autor: Intimi

„Zostaň v pokoji.“

Bola to prosba, nie požiadavka. Žiadna nežnosť. Vtrela svoj štetec do farby. Rumelka. Farba jej obľúbených šiat. Elegantné, saténové, postavu obťahujúce, teraz ležali v červenej kaluži v rohu izby. Ani sa nepohol. Myslela si, že zadržiava dych. Díval sa priamo, mimo nej, poslušne. Dokonca ani oči mu nezablúdili. Boli zafixované na niečo v diaľke. Štetec sa dotkol jeho kože, jeho hrude, nie plátna. Posunula ho na stranu. Jeho cúvnutie bolo nepostrehnuteľným. Štetec bol zafarbený, farba začala kvapkať nadol, rýchlo sa približovala k jeho čistým – oholeným slabinám. Jeho koža bola opálená, hladká, napomáhala tečeniu. Zachytila to práve v čas. Jej štetec kvapol niekoľko kvapiek opäť. Leteli do oblúka, potom pristáli na drevenú podlahu, pridali sa k ďalším farbám, už suchým – fialovej, azúrovej.

Vydýchol. Usmiala sa a podišla k nemu bližšie, opláchla svoj štetec a ponorila ho do svojej palety. Hnedú teraz. Náter bol chladný. Len malé množstvo, ktoré sa raz dotklo každej jeho bradavky. Napol sa. Odpoveď na chlad? Nemyslí si.


Zastonanie? Bolo to zastonanie?


„Potrebujem ticho. Si tu, aby si pracoval. Máš úlohu, ktorú máš splniť. Splň ju.“ Krvavá tento krát. Nižšie tiež. Dole po jeho boku ide dlhý ťah štetcom, pohyby sú pomalé a presne smerujú k stredu, dosahujú jeho pupok, potom smerujú smerom nadol.

Ležal na chrbte, nebol naklonený, ale odpočíval na lakťoch, na pohovke prikrytej ochrannou prikrývkou. Od každého modela sa požadovalo, aby robil rôzne pózy. Potrebovala to, stále sa mala čo učiť, stále nebola dokonalá v umení.


image

Jeho určitá časť nemohla zostať v pokoji, nemohol ju ovládať. Jeho mužstvo začalo rásť, keď opustila plátno a odstránila svoje šaty, z praktických dôvodov, povedala.

 

A teraz bol už kompletne vztýčený. Pozrel sa hore. Jeho oči boli zavreté. Mala by s ním súcitiť. Ale nesúcitila. Je pri nej zmätený. Už to raz zrušil, druhýkrát tiež a dnes meškal. Nemala rada meškanie chlapov. Modelov. Len modelov.

Videla ho prechádzať veľakrát popri štúdiu, nikdy sa nepozeral hore, vždy bol v zhone. Zaneprázdnený. Nakoniec ho musela ona vylákať. Bol pekný. Komplet oblečený vyzeral ako perfektný anatomický vzor – a jej úsudok bol správny. Stala sa expertom v skenovaní cez oblečenie. Musela ho maľovať.

„Ruby,“ povedala. "Moje meno je Ruby.“

„Peter,“ odpovedal. Nerobil predtým modeling, ale nepotreboval veľa na to, aby sa nechal presvedčiť. Bolo to zriedkavé. Bolo to dobré znamenie. Povedala, že mu zaplatí. Pokrčil plecami, aby prejavil svoj súhlas.

„Tvoje oči. Otvor oči.“

Poslúchol a pozrel sa na ňu. Jeho oči boli modré, takmer fialové. Bol v nich náznak vzdoru.

product

„Nie,“ povedala. Ale jeho oči sa pohli. Hore a dole, vtiahli ju akoby bola v tranze. Jej prsia, plné, tmavé bradavky boli tak blízko k jeho tvári. Mohol si vziať jednu medzi zuby. Keby mu to bolo umožnené.

Krúžila okolo jeho penisu s krvavo červenou farbou. Jeho penis sa posúval nahor, akoby ju prosil, aby ho maľovala dlhými ťahmi hore a dole. Štetec odtiahla. Mierne poklesol. Bolo to sklamanie?

Jeho stehná boli ďalšie, jeho vnútorná časť stehien a jeho semenníky. Tie boli príliš utiahnuté, keď okolo nich išli pohyby červenou farbou. Milovala červenú. Môžeš takmer cítiť tú farbu – hladká, hlboká, okrúhla, sladká. Zbiehajúca slinky.

„Musíš sa naučiť sebakontrole, keď chceš pracovať pre mňa, alebo dostať referencie.“ Jeho ústa sa otvorili, akoby chcel protestovať. Pokrútila hlavou. „Ešte jednu farbu a sme hotoví“.

Jej ruka sa natiahla k palete. Príliš veľa farieb na výber. Príliš veľa červenej. Šarlatová červená, tú by mala použiť. Musí to byť ona. Tentokrát to bola farba pre ňu. Pomaly sa posúvala cez prsia, bruško, dole cez obe stehná a ukončila to malou kvetinkou na hladkom pahorku. Teraz stonal. Jeho mužstvo bolo napnuté, lesknúce sa, mal fialovú špičku.

„Som hotová,“ povedala. Umenie nie je niečo, čo treba náhliť. Uvedomujete si to? Vezme to veľa času, aby sa dostavil dobrý výsledok. Hodila štetec o zem, ten sa kotúľal, takže nechával za sebou stopy. Potom k nemu pristúpila, rozkročila sa nad ním, jej ľavé koleno bolo na gauči a jej pravá noha na podlahe. Vzala si jeho penis do ruky, hladkala ho, rýchlymi ťahmi. Viac lesku nabudúce...


autor: Intimi
zdroj: www.annsummers.co.uk

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri