RUBY

Koláč

ďalšia
poviedka
Čipka
Poviedka

Čipka

kategórie: Vášeň |
publikované: 11.03.2016 | autor: Intimi

Potrebovala si kúpiť nové prádlo. Mala svoju obľúbenú značku, veľkosti, ktoré presne sedeli na jej krivky tela.

Raz ho nechala, aby jej kúpil nohavičky a podprsenku, priniesol nakoniec len korzet a podväzky. Nad tou spomienkou sa musela usmiať.

Tentokrát nič nenechá na náhodu. Poprosila ho, aby si urobil čas a zašiel tam s ňou. Obchod bol umiestnený na veľmi rušnej ulici v centre mesta. Vnútri bola však anonymita sama. Veľké priestranné miestnosti, vysoké stropy, decentné stojany a občas tam stál dizajnový kúsok nábytku, na ktorom sa ležérne povaľoval nejaký ten sexy zvršok.

Kabínky boli roztomilé a naozaj útulné, samostatne stojace boxy s pevnými stenami, ktoré sa zatvárali bielymi krémovými závesmi. Okrem toho všetkého, mohli ste si tam dať jednu z najlepších káv v širokom okolí. To miesto malo atmosféru a ONA tam strašne rada chodila.


To, že mu toto kúzelné miesto ukáže, bol ďalší krok v ich pestrom vzťahu.


Stretli sa pred obchodom hodinu pred zatváracou dobou. Vnútri bolo pár zákazníčiek. Predavačky sa na ňu usmievali, robili to tak nie len preto, že sa to od nich očakávalo, ale predovšetkým z toho dôvodu, že bola ich vernou zákazničkou, ktorá tam míňa veľa peňazí.

Premeriavali si jej doprovod. Muža, ktorý mal štýl. Tvár, ktorú ihneď potom, čo opustí miestnosť, zabudnete. A tak to malo byť. Anonymita. Toto slovo pre neho veľa znamenalo.

čipky, farby, vône...


Zaviedla ho medzi čipky. Voňalo to tam po sladko-citrusovom parféme. Vlastne každý kút v tomto obchode mal svoju vôňu, ktorá mala vzbudzovať istý pocit, rozkoš, spomienky, ktoré vám môžu privodiť ľahkú erekciu.

Sama si potrpela len na dve farby, a to na čiernu a sem tam bielu variantu. ON preferoval rôznorodé farebné kombinácie, ktoré jej osobne zdali príliš lacné. Ale bola ochotná prižmúriť oči a nechať si od neho poradiť. Chcela sa mu páčiť, byť kľúčom k jeho fantázii.

Prechádzali a vyberali tie najlepšie kúsky. Občas ju svojimi slovami rozosmial. O každom prádle mal príbeh, ako vzniklo, prečo a pre koho je určené. Nechala ho, aby vybral spodné prádlo, ktoré bolo navrhnuté čisto len pre ňu. Získala tak čas, aby sa sama mohla rozhliadnuť, nájsť podprsenku, zájsť medzi čipkované nohavičky. Po pár minútach prišiel s kávou v jednej ruke a druhú mal obloženú nádhernými kúskami. ONA si vybrala viac praktické prádlo, ktoré sa jej bude hodiť pri bežnom nosení. Uprednostňovala 100% bio bavlnu pod jej obľúbené rifle.

Vzala si od neho kávu a napila sa. Bola božská, tá najlepšia. Ešte chvíľku sa prechádzali, až nakoniec skončili v kabínke. Tento moment mal byť z nákupu tým najlepším. Je to ako keď si vyberáte čokoládu, ale pokiaľ ju neochutnáte, neviete, ako veľkú rozkoš vám môže priniesť.

Zatiahol za nimi záves. Posadil sa na malé biele kreslo a pozoroval ju, aká je skvelá. Vedela, čo ho baví a tak sa nikam neponáhľala.


image

mala na sebe priesvitnú blúzku, pod ňou čipkovanú podprsenku...

 

Tentokrát mala na sebe priesvitnú blúzku, pod ňou čipkovanú podprsenku, čierne spoločenské nohavice, pod nimi elegantné nohavičky a topánky na ihličkových podpätkoch. Svoje stiahnuté vlasy z ležérneho vrkoča si rozpustila. Kučery nechala spadnúť na ramená a zľahka potriasla hlavou. Bola to hra, ktorú mu vždy dopriala, ako takú malú predohru.

product

Videla ho, ako sa pomrvil, odpil si z kávy a naznačil jej, aby pokračovala. Blúzku začala pomaly rozopínať, gombík po gombíku. Keď bola pri poslednom, stačilo len uvoľniť ramená a hodvábna látka sa zviezla po jej skoro nahom tele. Otočila sa mu chrbtom a dovolila mu, aby jej rozopol podprsenku. Nenechala ho však siahnuť si. Držala si tu jemnú látku na prsiach a postupne odhaľovala bradavky. Už jej zostali len nohavice. Rozopla ich a rukami pohladila svoje boky, odhalila tak nohavičky, tú ľahučkú priesvitnú látku, ktorá naznačovala tenkú linku, dvere do kráľovstva rozkoše. Prstami si zašla pod nohavičky. Videla, ako si zakusol do spodnej pery. Chytil sa na udičku.

Otočila sa mu opäť chrbtom. Prehla sa a začala si sťahovať nohavice. Videl hladkú pokožku, jej pólky, ktoré sa nemali za čo hanbiť. S každým centimetrom, ako odhaľovala svoje telo, sa ešte viac prehýbala v chrbte. Nohavice sa zosunuli až k členkom. Skopla ich a nechala si už len lodičky a nohavičky.

Stále stojaca chrbtom mala možnosť mu ukázať, čo jej prsty dokážu. Hladila sa medzi nohami, zachádzala pod látku, hrala sa so svojim klitorisom. Naslinila si prsty a zašla s nimi dnu. Priadla ako mačka, ktorú hladkáte po chrbte. Pritiahol si ju k sebe bližšie. Začal ju jemne bozkávať na zadočku. Odtiahol lem na nohavičkách a nakoniec špičkou jazyka vkĺzol medzi jej pólky....

Úryvok z knihy Noční Jízda, autor: Anna Hebr

autor: Intimi
zdroj: kniha Noční Jízda, autor: Anna Hebr

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri