Koláč

Všetko je len v nás

ďalšia
poviedka
Schody, ČASŤ II
Poviedka

Schody, ČASŤ II

kategórie: |
publikované: 26.02.2016 | autor: Intimi

Jej ruky smerovali hore k jeho hlave, ako ho začala vášnivo bozkávať so svojím jemným ružovým jazykom, dala si prsty do jeho vlasov, zatiaľ čo vzdychala od vášne.

Jeho silné ruky ju pritlačili dokonca ešte bližšie k nemu a pomaly si razili cestu pod jej sukňu....

Keď zacítila ako si razí cestu, ešte len vtedy nastal hard rock. On ju stisol nadol, oprela sa o schody s nohami mierne rozkročenými, pozývajúcimi ho, cítila tú vlhkosť stekajúcu po jej stehnách. Keď sa dostal prstami cez sukňu až k nohavičkám, premohlo ho stonanie, keď zacítil, aká je vlhká. Čipka išla ľahko dole pri toľkej vlhkosti a jej pery boli tak horúce, až priam volali, aby sa dychtivo pohyboval a priblížil sa jazykom. Ako to urobil, vypustila malé stonanie a bolo jasné, že ho chcela tak veľmi ako on ju.

Chcela ho tak veľmi cítiť, posúvala svoju ruku dole k jeho polzujúcemu a tvrdému mužstvu, ktoré bojovalo s jeho nohavicami. Ako ho hladila, zastonal a ona rýchlo otvorila zips na rifliach dostatočne na to, aby ho cítila cez jeho boxerky a dala mu trošku viac potešenia a stimulácie. Rovnako sa aj ona zvíjala od rozkoše, vkĺzol jej prstami na klitoris a ona podvedome začala trieť prstami krúživým pohybom.
image

mohol vidieť, že sa totálne opustila vášňou

 

Vzal to ako podnet na to, aby konečne mohol preniknúť, skĺzol mu jeden prst dnu a uvedomil si, ako je tam neuveretieľne tesne, vyslovil pár jednoduchých slov, akoby nemohol vymyslieť nič, čo by vystihlo ako dobre sa v skutočnosti cíti.

Jeho prsty obíjmali jej mokrú a príjemnú mušličku. A keď skĺzol druhou rukou pod jej sukňu, videl, že má kúsok ochlpenia, pekne upraveného, ktoré ho veľmi vzrušovalo. Pozrel sa jej do očí a ako ju pomaly hladkal, mohol vidieť, že sa totálne opustila vášňou. Zastonala: „Bože, cítim sa tak sakramensky dobre,“ prešla si prstami pomedzi vlasy, „chcem Ťa, vždy som Ťa chcela.“

Znova ucítil jej nesmiernu vlhkosť, prešiel ústami dole k jej mušličkee, ktorá zachytila jeho horúce a klzké pery. Vrhol jazyk hlboko, dráždil ju hlboko svojím teplým jazykom. Jej sladkosť, horúca šťava ho naplnila keď ju zachytil jeho tancujúcim jazykom. Chytila sa zátylku jeho hlavy s absolútnym sexuálnym hladom, nohy mala otvorené a jej stehná ho pritlačili na stranách jeho hlavy.

Keď vedel, že je pripravená, začal pomaly vkĺzať aj s druhým prstom do vnútra, pritlačil viacej a dostával sa k bodu G. Začala divoko stonať a jeho sanie klitorisu ju posielalo na miesto, skadiaľ nebolo návratu, až kým nevyvrcholila. Zaťala zuby a stlačila si nohy tesnejšie okolo neho, jej telo sa začalo zmietať...

Ešte niekoľko minút ležala a lapala po dychu od úplnej spokojnosti, jeho tvárou prešiel úsmev ako sa pozeral na ňu ako sa vracia do reality zo stavu úplnej extázy.

Posadila sa na schody, pritiahla si jeho ruku a povedala „poď“, viedla ho po schodoch hore až kým sa neocitli zrazu v hosťovskej izbe, kde zamkla za nimi dvere...

autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri