Všetko je len v nás

Keď si ťa prehadzuje ako hračku

ďalšia
poviedka
Grey
Poviedka

Grey

kategórie: Vzťahy, Sex a sexualita, Postelné hry |
publikované: 12.02.2016 | autor: Intimi

„Pripravená?“ pýtam sa Any. Prikývne. Schmatnem bundu aj kľúče od auta a nasledujem ju von. Ako ideme k výťahu, pozorne sa na mňa zadíva spod dlhých mihalníc. Hanblivo sa pousmeje. Úsmev jej opätujem. Čo mi to len vystrája? Príde výťah a ja jej dám prednosť. Stisnem gombík na prízemie a dvere sa zatvoria. V stiesnenej výťahovej kabínke ju vnímam neskutočne intenzívne. Závan jej sladkej vône mi prenikne zmysly... Má prerušované dýchanie, trochu sa jej zasekáva. Premeriava si ma jasným, zvodným pohľadom. Doriti. Zahryzne si do pery. To mi robí naschvál. Na milistotinu sekundy sa stratím v jej zmyselnom, uhrančivom pohľade. Oči neodvráti. Postaví sa mi. Okamžite. Chcem ju. Tu. Teraz. Vo výťahu. "Ach, kašľať na podpisovanie papierov.“ Slová mi vykĺznu nevedno ako, inštinktívne ju schytím a pritisnem o stenu.


Zovriem jej obe ruky a držím jej ich nad hlavou, takže sa ma nemôže dotknúť. Keď ju mám takto zaistenú, druhou rukou jej vleziem do vlasov.


Moje pery hľadajú a nájdu jej. Zavzdychá mi do úst, je to ako volanie morskej panny, konečne ju ochutnám: mäta pieporná a ovocný sad s mäkučkým, sladučkým, zrelým ovocím. Chutí presne tak fantasticky, ako vyzerá. Čo mi pripomenie hojnosť, nadbytok. Panebože. Strašne po nej túžim. Chytím ju nenásytne za bradu, bozk je stále hlbší a hlbší, jej jazyk sa váhavo dotýka môjho... skúmavo, dobyvačne. Ale aj rozumne. Citlivo. Aj ona ma na revanš bozkáva. Ach, boženanebesiach.

image

Postaví sa mi. Okamžite. Chcem ju. Tu. Teraz.

 

„Ty... si... taká... sladká...“ šepnem jej do pier. Som z nej paf, totálne spitý jej vôňou, jej chuťou. Výťah sa zastaví, dvere sa roztvoria. Doriti Grey, veď sa spamätaj. Donútim sa od nej odlepiť a ostať mimo jej dosahu. Dychčí. Ja tiež. Kedy som len naposledy nad sebou stratil kontrolu? Traja muži v biznis oblekoch sa na nás veľavravne pozrú, keď pristúpia do výťahu. Uprene hľadím na plagát nad tlačidlami, ktorý propaguje senzuálny víkend v Heathmane. Mrknem na Anu a vydýchnem.

Zoširoka sa usmeje. Aj ja sa usmejem. Znovu a znovu. Čo to len so mnou robí? Výťah sa zastaví na druhom poschodí, dotyční vystúpia a zanechajú ma so slečnou Steelovou samého. „Umyla si si zuby,“ poviem, potmehúdsky sa pritom bavím. „Použila som tvoju kefku,“ odvetí, žiaria jej oči. Samozrejme... Z nejakého nepochopiteľného dôvodu ma to poteší, veľmi poteší. Potlačím úsmev. „Ach, Anastasia Steelová, čo len s tebou spravím?“

Úryvok z knihy Grey, E.L.James

autor: Intimi
zdroj: Grey, E.L.James

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri