Grey

Rozkošný zvrhlík

ďalšia
poviedka
Keď si ťa prehadzuje ako hračku
Poviedka

Keď si ťa prehadzuje ako hračku

kategórie: Intimita, Sex a sexualita, Postelné hry |
publikované: 05.02.2016 | autor: Monika

Keď padne v rozhovore slovíčko vášeň, predstavy žien sa asi veľmi nelíšia. Každá z nás už vie, čo je pre ňu predstava vášnivého sexu a každá (teda veľmi dúfam) už má nejaký ten vášnivý sex za sebou. U mňa pri tomto slove bliká len jedno meno: Colin. Colin je zahraničný študent, ktorý bol u nás na stáži a to asi polroka. Bol odo mňa mladší asi o šesť rokov, ale ten chlapec, čo so mnou stváral v posteli, nedokázal ani jeden z mojich predošlých milencov. Colin bol športovec, už roky robil vzpieranie. Nebol to však nafúknutý herec, čo má nefunkčné telo, ktoré je síce veľké, ale jeho kondička je nulová.


Tento chlapec mal všetko, čo vášnivý milenec potrebuje: silu, energiu, kondičku, ohybnosť, kreativitu.


Colina som stretla na jednom športovom workshope a hneď sme si padli do oka. Po akcii ma pozval na večeru, kde tuším už nám obom bolo jasné, čo bude po nej pokračovať. Ako som sa na neho celý deň dívala ako cvičí, už vtedy som si predstavovala ako ma prehadzuje v posteli ako hračku. Nemohla som proste odolať a musela som ho k sebe pozvať.

image

Musela som vyskúšať, či sa moje fantázie s ním prekrývajú s realitou.

 

Colin samozrejme neodmietol. Keď sme boli na mojom byte trvalo len chvíľku a už som bola nahá. Colin zo mňa oblečenie prakticky strhol a po vášnivom bozku ma sotil na posteľ.

Chytil ma za stehná o roztiahol moje nohy ako keby ho tam čakal vianočný darček, ktorého sa nevedel dočkať. A ja som sa nevedela dočkať, kedy si ho rozbalí.

Colin sa do mňa pustil ústami a vystriedal asi všetky polohy orálneho sexu aké sú možné. Najviac som si užívala, keď som bola na štyroch s vyguľateným zadkom. Keď ma urobil prvý krát jazykom, zdvihol si ma rozkročmo na seba, oprel ma o stenu a divoko do mňa prenikol.

Držal ma ako keby som mala 10 kíl a to bol veru neskutočný pocit. Keď sme sa vrátili do postele prehadzoval si ma tam ako hračku, ktorá prakticky nemá žiadnu váhu. Prehadzoval, pretáčal, zdvíhal ma, menili sme polohy ani neviem ako.

Z mojej izby sa zrejme ozývali poriadne plesknutia, ktoré boli venované môjmu zadku, neskutočne úprimné výkriky vášne, moje telo schytalo niekoľko uhryznutí a moje vlasy boli poriadne vyťahané.


Ten sex bol jednoducho neuveriteľne vášnivý, živý, proste taký, ktorý si zapamätáš navždy a túžiš po ňom denno denne.


S Colinom sme spolu spávali celých 5 mesiacov, kým bol na Slovensku. Vyprášil ma tuším na všetkých toaletách reštaurácií v Bratislave a v polovičke kabínok v bratislavských nákupných centrách. Bol vždy spontánny, vášnivý, ale stále veľmi pozorný a milý. A to je kombinácia, ktorá ma dostane vždy!


autor: Monika

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri