Rozkošný zvrhlík

Hrana túžby

ďalšia
poviedka
ZÁMOK
Poviedka

ZÁMOK

kategórie: Vzťahy, Intimita, Sex a sexualita |
publikované: 22.01.2016 | autor: Peter

Už od detstva som sníval starať sa o kone a všetko čo je s nimi spoločné. Raz ma otec konečne vzal na zámok, kde sa o kone staral a preto som si k nim vybudoval, tak krásny vzťah. Bol som z toho všetkého unesený a hneď som sa rozhodol, že ako koniar sa budem na zámockom dvore o ne starať.

Z času na čas do stajne ku koňom prišla tajne aj dcéra zámockej pani, Júlia, a sledovala moju prácu. Niekedy mi aj pomohla s niečim ľahším, ale dával som pozor, aby si neublížila, a aby sa jej nič nestalo. Sem tam,keď prišla, sa naše pohľady stretli a cítil som, že sa navzájom začíname priťahovať, tak ako sme dospievali. Všimol som si, ako jej telo začalo naberať ženské tvary a moje myšlienky a túžby sa ho dotýkať a ochutnať tú nevinnosť, boli čoraz silnejšie.

Zrazu však Júlia neprišla... Deň, dva, týždeň,... Bolo mi to divné, smútil som za ňou a túžba bola čoraz silnejšia.

Raz večer som šiel okolo zámku, chcel som nahliadnuť a zistiť dôvod, prečo sa zrazu začala vyhýbať mojej prítomnosti. Vošiel som dnu, k dverám jej komnaty a pootvoril dvere. Ležala na posteli a niečo čítala. Potichu som sa k nej priblížil, otočila sa a hlavou mi naznačila, že si mám k nej sadnúť. Ukázala mi nejaký papier s oznámením, že je to predmanželská zmluva s nejakým starším bohatým grófom. Svadba mala zachrániť zámok od úpadku a zbaviť pána dlhov.

Oprela si hlavu o moje rameno a hlasno vzdychla. Pohladil som ju po vlasoch a musel som ísť ku koňom. Zrána mi pán prikázal pripraviť koňa, aby mohol už na obed vyraziť a dojednať prípravy na svadobnú hostinu. Na skok ku mne do stajne odbehla aj moja láska Júlinka, že večer má čaká s prekvapením. Zbytok dňa som sa už ani nevedel sústrediť na prácu a dočkať sa večera s prekvapením.

Čierna šatka


Pán zámku odišiel a hneď na to prišla pani, že nastal konečne môj čas. Vošiel som do komnaty, kde ma čakali obe, jedna krásna a druhá ešte viac. Pani mi dala návrh, ktorý som nemohol a už vôbec nechcel odmietnuť. Prvá podmienka bola, že po zbytok večera musím mať zaviazané oči a druhá, že všetko čo bude nasledovať ostane za múrmi zámku.

Prikývol som, moja Júlinka pristúpila ku mne s čiernou šatkou a po zbytok večera mi zmenila čas, chuť aj život. Chytila ma za ruku a odviedla do kúpeľne, kde ma pomaly vyzliekla a pomohla mi ponoriť sa do vane plnej voňavej peny. Jemne ma hladila po tvári a po ramenách. Aj keď som ju nevidel, cítil som jej vzrušený dych na svojom tele. Zdvihla ma a cítil som, ako vošla do vane, pritisla sa ku mne prsiami a svoje lono jemne pritlačila zboku na moje stehno. Taký som bol vzrušený, že som si ani nevšimol, ako k nám do vane vošiel niekto tretí. Pritlačila sa ku mne z druhej strany, cítil som len dotyky bujného poprsia, ktoré som nikdy nevidel a ani neuvidím. Ten pocit, ako po mne blúdili štyri zvedavé ruky, každá bola na inom mieste môjho tela, tie dotyky našich tiel, pôsobilo to na mňa vzrušujúco až sa im moja mužská pýcha predstavila v plnej kráse.

image

Jej telo začalo naberať ženské tvary a moje myšlienky a túžby sa ho dotýkať a ochutnať tú nevinnosť, boli čoraz silnejšie.

 

Všetci sme sa opláchli od peny, potom ma utreli do sucha a dali mi hodvábny plášť. Vzali ma za ruky, každá z jednej strany a viedli do komnaty. Asi to bola spálňa na zámku, od krbu som cítil príjemne teplo a omamná vzrušujúca vôňa sa šírila ovzduším. Nechali župan skĺznuť na zem a jemne ma uložili na obrovskú kožušinu. Ležal som na bruchu a cítil ako mi na chrbát padajú kvapky voňavého oleja, ktorý jemne po pokožke rozotierali najprv jedna, potom dve, tri a nakoniec všetky dlane sa snažili maznať sa s mojím telom a dostať sa všade kam dosiahnu.

Začul som konečne nejaké hlasy a chichot, ktorý som chcel priradiť tým dvom, ale rozum a myšlienky boli ovládané už len mojím vzrušením. Otočili si ma a pár rúk mi hladilo môj krk, hrudník, brucho a ďalší pár mi pomaly prechádzal od lýtok smerom ku stehnám, postupne stále vyššie, až k mojej mužnosti, ktorá čakala už len na nežné dotyky.

Bol som taký pobláznený z toho vzrušenia, že som už ani nevedel rozlíšiť, koľko rúk sa ma dotýka a kde, no vlastne mi to bolo úplne a úprimne jedno. Zrazu som cítil horúci dych a pery, ako ma bozkajú na slabinách, no bozky boli hneď aj na mojich prsiach, zacítil som vôňu lona pri svojej tvári.


Chcel som perami a jazykom ochutnať tie nepoznané kúzelne miesta, no v tom však niekto jazykom a perami začal skúmať pevnosť a veľkosť mojej mužnosti.product

Cítil som prsia a ich tvrdé hroty ako sa trú o moju hruď, už už som myslel, že sa neovládnem a moje vzrušenie exploduje v ženských ústach. Zrazu však pery povolili, dotyky prestali, hlasy stíchli. V tom som pocítil, ako horúce a vlhké ženské lono sa pomaly a skúmavo snaží pohltiť moje pevné mužstvo. Ani som sa nepohol, len som si to vychutnával. Tie pomalé pohyby a vzrušujúce vzdychy. Znova mi nejaké hebké prsty začali hladiť hruď, prsia, zatiaľ čo môj krk bol zasypávaný horúcimi bozkami. Rukami som chytil za boky tú, ktorá sedela na mne a začal som poriadne prirážať, až som to nevydržal a zaplavil lono svojou energiou.

Potom si nahé ľahli z oboch strán, hladkali ma po tele, bozkali a jazykom skúmali snáď každý kúsok na mojom tele. Znovu som počul šepot, keď vstali tak som cítil, ako ma držali za ruky, obliekli ma a so šatkou, ktorú som mal stále na očiach, ma odviedli naspäť do stajne.

Zhasli sviece a zavreli ma ku koňom, potom rýchlo ušli so smiechom do zámku. Ľahol som si do sena, zložil šatku, všade bola tma a moje oči sa aspoň mohli otvoriť. Premýšľal som, čo sa vlastne stalo, či a kto to vôbec bol, ale od únavy som nakoniec zaspal.

Ráno som čakal, či niekto príde, ale akurát prišiel pán, či je všetko v poriadku a s oznamom presného dátumu svadby, ktorá mala byť o mesiac. Dlho som nevedel, s kým som vlastne strávil tú úžasnú a vzrušujúcu noc, až keď v deň svadby mi pani poslala list, v ktorom boli podmienky môjho ďalšieho pôsobenia na zámku, no ale už nie ako koniara, ale ako…

autor: Peter

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri