ZÁMOK

Stretnutie

ďalšia
poviedka
Hrana túžby
Poviedka

Hrana túžby

kategórie: Vzťahy, Intimita, Sex a sexualita, Postelné hry |
publikované: 15.01.2016 | autor: Intimi

Dante si sotva spomínal, ako sa dostali k nemu domov. Určite šoféroval. Zrejme oveľa nebezpečnejšie než zvyčajne, lebo ho rozptyľovala ostrá, pulzujúca túžba po Kare. Zvyčajne nepodstupoval riziko, keď mohol ohroziť niekoho iného. Jazda na motorke. Jeden z bláznivých kúskov, aké robieval s Alecom počas ich spoločných výletov. Potápanie sa so žralokmi. Lietanie na závesných klzákoch. Vedel, že nesmie ohroziť Karin život. Bol však taký nadržaný, že jednoducho nemohol ísť opatrnejšie. Nájsť si čas, aby sa upokojil. Aj tak by to nepomohlo, pomyslel si. Nemal by pokoj, kým by sa nezmocnil jej nahého tela zvíjajúceho sa mu v rukách. A kým by sa neurobil do jej klzkej, rozkošnej jaskynky. Nejako sa dostali do výťahu v dome, v ktorom býval. Dante sa prestal ovládať. Cesta domov a vystupovanie z auta im zabrali príliš veľa času, pričom polovicu z neho bol tvrdý ako skala.

Pritiahol ju k sebe, rukou ju objal okolo štíhleho drieku a pozrel jej do lesklých orieškovohnedých očí. Boli skôr strieborné než zlaté. Žiarili túžbou. Pokožku na tvári mala začervenanú a líca ružové. Jej červené napuchnuté pery vyzerali, akoby ich už pobozkal tak, ako sa mu žiadalo. Zovrel ju tuhšie, sklonil hlavu a prisal sa k nim. Ach, chutili tak sladko! Kara mala v sebe čosi divoké. Spôsob, akým opätovala jeho bozk, objala ho okolo krku a zavesila sa naňho. Správala sa inak ako submisívne ženy, s ktorými zvyčajne mával sex. V tej chvíli si však nemohol na nijakú spomenúť. Myslel iba na Karu. Nedočkavo jej uvoľnil opasok a rukou vkĺzol pod kabát. Musí jej vyzliecť tie prekliate šaty.

Výťah mäkko zastal, zazvonil zvonček a Dante sa od nej odtiahol. Prekliate muky. Chytil ju za ruku, odviedol po chodbe k dverám svojho bytu a otočil kľúčom v zámke. Keď vošli dnu, rozsvietil svetlo v predsieni. Spomenul si na deň, keď si ju priviezol domov prvý raz. Pamätal sa, ako ju pritisol k dverám, aj na slanú chuť jej prirodzenia na svojich perách. Už zasa.

Keď z nej strhol plášť, bola pokojná. Nehybne stála a mlčala, zatiaľ čo kúsok po kúsku odhaľoval jej hodvábnu, svetlú pokožku a vyzliekal jednotlivé kusy oblečenia: šaty, podprsenku, čipkové tangá aj vysoké čižmy. Nahú ju zdvihol a odniesol k pohovke – posteľ sa mu zdala ďaleko. Ovinula si ruky okolo jeho krku a pevne sa ho držala. Telo v jeho rukách bolo horúce a sladké. Penis mu znova stvrdol ako oceľ. Položil ju na pohovku a snažil sa byť nežný, hoci najradšej by ju na ňu hodil a dotýkal sa jej rukami. A ústami. Áno. „Lež a nehýb sa, Kara,“ prikázal jej drsným hlasom. „Všetko nechaj na mňa, všetko...“

Poslúchla ho. Hebké, trochu strapaté hnedé vlasy si rozprestrela na vankúši ako vejár a v prižmúrených očiach sa objavil kovový lesk. Videl, že sa ponára hlbšie do subpriestoru, do tej neprívetivej a nestálej časti mysle, kam subíci často zablúdili. Bola úžasne vnímavá. Oveľa submisívnejšia než si myslela. Nemohol však poprieť, že Kara je silná osobnosť. Dokázala to tým, že mu dovolila, aby nad ňou prevzal kontrolu. Ale priveľa rozmýšľal. Len sa jej dotýkaj. Zmocni sa jej. Položil jej ruky na stehná a pomaly ich rozťahoval, kým neuvidel jej vlhkú ružovú buchtičku. Ježiši.

image

Videl, že sa ponára hlbšie do subpriestoru, do tej neprívetivej a nestálej časti mysle, kam subíci často zablúdili.

 

Neunúval sa vyzliekaním. Oblizol si pery. Bola príliš krásna. Kľakol si pred pohovku a sklonil hlavu, aby ju ochutnal. Jazykom jej pomaly prešiel po celej dĺžke štrbiny. Chutila sladko a súčasne slano. Počul, ako sa prudko nadýchla a potom tichým vzdychom vydýchla. Ochutnal ju znova. Zatlačil hlbšie medzi pysky a našiel otvor. Prstami oddelil mäkké záhyby buchtičky a strčil do nej jazyk. Začal ním pohybovať a Karin dych sa zmenil na tlmené prerývané dychčanie. Nadvihla boky a pritlačila mu ich k tvári. Zovrel ich oboma rukami, aby ju znehybnil. Len čo to urobil, neuveriteľne zvlhla a snažila sa mu trieť o ústa. On ju však pevne držal, aby nemohla hýbať bokmi. Pocítil takú pálčivú rozkoš, že od vzrušenia takmer explodoval. Ovládol sa však, lebo presne toto potreboval. Poskytnúť jej potešenie. Prinútiť ju, aby sa urobila.

Čoskoro zalapala po dychu, no Dante neprestal. Ďalej do nej vrážal jazyk, prenikal hlboko do nej, ochutnával ju. Triasla sa a stonala. Páčilo sa mu, že nepovedala ani slovo, dokonca ani neprosila. Keď jej pustil jeden bok, aby mohol stlačiť tvrdú špičku klitorisu, rozpadla sa na kúsky. Nevedel, ako inak by to nazval. Buchtičkou mu zovrela jazyk a vyhodila bokmi, hoci sa ju pokúšal zadržať. Keď zastonala, hlboko z hrdla jej vyšiel živočíšny zvuk. Čím silnejší bol jej orgazmus, tým silnejšiu mal erekciu. Penis mal tvrdý ako kameň a cítil v ňom pulzujúcu bolesť. Ani potom však neprestal. Chcel, aby sa znovu urobila. Potreboval to. Posunul sa tak, aby jej jazykom dočiahol na klitoris, vsunul do nej prsty a začal ich do nej vrážať ako predtým jazyk. Lapala po dychu. Bola rozkošná. Vrazil do nej prsty, vytiahol ich, znovu do nej vrazil, ústami sal jej klitoris a jazykom zakmital po jeho špičke. Potreboval ju počuť, ako sa znova urobí. Musel cítiť jej sladkú a slanú šťavu na svojom jazyku. Áno...

Bola to nutkavá potreba. Ešte nutkavejšia ako jeho vlastná túžba. Musel cítiť, ako sa v nej utopí. Klesne až na samé dno. Kara čoskoro znovu dosiahla orgazmus. Tentoraz vykríkla a kričala, až zachrípla. Bolo to neuveriteľné! Ona bola neuveriteľná. Musel ju mať. Hneď. Odtiahol sa od nej a pozrel na jej zrumenené líca a skvostné prsia, ružové ako jej líca. Vystrel ruku a uštipol ju do bradavky, lebo si nemohol pomôcť. Jej zastonanie ním prešlo ako lesný požiar. „Zostaň tu,“ prikázal jej, vstal a vybral kondóm zo škatuľky na nočnom stolíku.

Vrátil sa k nej a vyzliekol sa tak rýchlo, ako len mohol. Nespúšťala oči z jeho nahého tela a pozorovala, ako si navlieka kondóm. Aj v jej pohľade sa odrážal sex. Taký intenzívny, že musel prestať. Chvíľu sám seba hladkal, prstami si prechádzal hore-dolu po penise. Cítil sladkú, intenzívnu rozkoš a pichnutie v podbrušku. Kara pootvorila ústa a jazykom si prešla po plných perách. To už bolo naňho priveľa.

Ľahol si na ňu... alebo skôr na ňu spadol. Nevedel to presne, lebo sa to zbehlo príliš rýchlo. Úplne stratil nad sebou kontrolu a vrazil do nej penis. Bola taká vlhká, tesná a sladká, že tomu ani nemohol uveriť. Celkom prestal myslieť a začal do nej hlboko vrážať, znovu a znovu. Mal pocit, akoby doňho udrel blesk a zasiahol ho do penisu a do brucha. Dokonca do mozgu. Sotva vnímal Karin výkrik. Mäkké prsia pritlačené k jeho hrudi. Sladkú, jemnú pokožku na jej hrdle, do ktorého sa zahryzol.

Svet okolo prestal existovať. Zostala len rozkoš, Karina pokožka a ich prepletené údy. A ten pocit v ňom rástol každou sekundou. Každým prírazom. Túžba sa mu sústredila v penise, ale cítil ju všade: na pokožke, vo svaloch aj v kostiach. Keď sa urobil, mal pocit, akoby ním prenikol záblesk svetla. Oslepil ho a prinútil vykríknuť. „Kara!“ Nemohol prestať. Stále pumpoval bokmi a ona k nemu prirážala, znovu a znovu.

Nakoniec aj ona vykríkla a zalapala po dychu. Medzi vzlykmi vykríkla jeho meno. „Dante...bože, Dante...“ Neprestával sa hýbať, stále pracoval bokmi a narážal do nej. Už dosiahol orgazmus, no stále sa mu nezdal dosť hlboký. Stále nebol dosť blízko.

Mal pocit, akoby mu išlo roztrhnúť hruď a hlavu. Niečo ho otváralo. Čosi neznáme a nie celkom vítané. Ale napriek tomu sladké. Niečo, čo súviselo výlučne s Karou. V penise mu šklbalo. Karino telo ešte pulzovalo a pevne ho zvieralo: jej buchtička, ruky a nohy ovinuté okolo neho. Hmlisto si uvedomil, že sa do nej zaplietol. Do jej tela aj do jej mysle. A bál sa položiť otázku, do čoho ešte.

Úryvok z knihy Hrana túžby, Eva Berlinová

autor: Intimi
zdroj: Hrana túžby, Eva Berlinová

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri