Hrana túžby

ZMENA

ďalšia
poviedka
Stretnutie
Poviedka

Stretnutie

kategórie: Vzťahy, Intimita, Sex a sexualita, Ženy |
publikované: 08.01.2016 | autor: Intimi

Gavin sa chcel ubezpečiť, že sa do bytu dostane v poriadku, a tak ju odprevadil až k dverám. Keď vsúvala kľúč do zámky, všimol si, že sa celá trasie. Dlaňou jej prikryl ruku, aby ju upokojil, potom vzal kľúč a odomkol. Zostal stáť na prahu a pozoroval ju, ako sa nervózne prechádza po byte. Keď sa zase otočila k nemu, vykročil k nej. Hlasné buchnutie zatvárajúcich sa dverí sa rozľahlo po celom byte ako ozvena. „Ďakujem, že si ma odviezol domov,“ povedala ticho. Upieral na ňu oči a v jeho hlase jasne počula obavu. „Zvládneš to?“

Emily uhla pred Gavinovým pohľadom a pozrela do zeme. Sklonil hlavu a prinútil ju, aby mu hľadela do tváre. Modré oči preskočili na jej pery a Emily čítala myšlienky mihajúce sa v jeho mysli. Vedela, o čom rozmýšľa. Keď jej nežne vzal tvár do dlaní, dych sa jej zasekol v hrdle, tep sa zrýchlil a roztriasla sa ako osika. Placho si položila ruku na jeho, obrátila k nemu hlavu a vdýchla jeho vôňu. „Emiliy,“ zašepkal, čelo sa oprel o jej čelo a zatvoril oči. Keď ich opäť otvoril, uvidel Emilin uprený pohľad. Ich zrýchlený dych sa miešal a zohrieval ich, lebo teraz stáli tesne pri sebe. Energia nehlučne prúdila medzi nimi a zadúšala ich. Priblížil sa k nej ešte viac, objal ju okolo pása a pritiahol si ju k svojmu rozhorúčenému telu. Sklonil sa k nej, aby ju pobozkal. Srdce mu v hrudi bilo ako divé, no rovnako ako jeho myseľ nebolo ochotné čakať ďalšiu minútu, kým naplní svoju túžbu. Emily pootvorila pery na protest, ale vyšiel z nich iba tichý ston, lebo Gavin jej ich zakryl ústami a nežne na ne zaútočil jazykom. Pohla perami a nasala jeho lahodnú vôňu. Od vášnivého bozku sa Emily zakrútila hlava. Gavinov dotyk zničil jej odhodlanie a otriasol zvyškami jej sebaovládania. V mysli cítila zmätok, no telo rozhodlo namiesto nej. Len... nijaké... otázky.

Keď ju Gavin pobozkal, jej pery chutili sladko ako čerešne. S pôžitkom ich sal, akoby to bolo najchutnejšie červené víno. Rukami mu prešla po ramenách na zátylok a ten dotyk zanechal na jeho pokožke ohnivú stopu. Keď mu zašla do vlasov, zachvel sa od rozkoše a krv v žilách mu zovrela od túžby. Mäkkými ňadrami sa mu dotkla hrude a z Gavinovho hrdla vyšiel hlboký ston. Vôňa jej pokožky a zvodné krivky tela dokonale padnúceho do jeho náručia ho vystrelili do výšin, o ktorých existencii vôbec netušil. Prstami skúmal jej zvlnené vlasy a ich bozk sa prehĺbil. Emiline pery chutili presne tak, ako si predstavoval – ako čistý hodváb.

image

Gavinov dotyk zničil jej odhodlanie a otriasol zvyškami jej sebaovládania. V mysli cítila zmätok, no telo rozhodlo namiesto nej.

 

Keď ju prinútil zacúvať k stene, oprel ju o ňu a jazykom jej skúmal ústa. Emily mu silno schmatla košeľu. Gavin ju bozkával, akoby to urobil už tisíc ráz predtým... akoby mu patrila. Bozkával ju tak, ako si to predstavoval od chvíle, čo ju prvý raz uvidel – od chvíle, keď zistil, že po nej túži. „Si nádherná,“ zastonal. Perami prešiel po Emilinej sánke a ruky mu skĺzli na jej pás. „Chcem ťa viac než čokoľvek v mojom živote.“

Emily sa takmer rozplynula. Telom sa pritisla k nemu a túžila s ním úplne splynúť. Zaklonila hlavu, keď presunul pery na jej krk, prešiel nimi po kľúčnej kosti a zasypal ju bozkami. A keď vsunul ruku pod lem jej šiat a pohladkal jej bok, Emilino srdce takmer prestalo biť. Na rukách jej naskočila husia koža. Ovinula mu nohu okolo pása. Jednou rukou jej pridržal zátylok a druhou ju pevne chytil za stehno. Vlny horúčavy jej oblievali chvejúce sa telo. Každý jeho dotyk zapôsobil na jej pokožku ako šľahnutie bičom. Pomalé pohyby jazyka sa presunuli späť k jej ústam. Vsal do úst jej spodnú peru, prehltol roztúžený ston a pevne ju pritiahol k sebe. Emiline zmysly pohltila Gavinova vôňa a chuť, jeho dotyky a skvostné stonanie.

Gavin Blake... Dillonov priateľ, niekto, koho poznal a s kým si bol blízky. Keby to Dillon zistil – napriek svojim previneniam -, určite by sa neovládol. Emily zrazu stratila rovnováhu a nevedela, čo robí. Myseľ jej zaplnili mihajúce sa obrazy Dillona a ich spoločného života. Uvedomovala si, že robí chybu. Nie je správne ublížiť niekomu, aj keď vám ublížil prvý. Zaplavil ju pocit viny zmiešaný s hnevom na Dillona a na seba. Hoci jej telo sa tomu bránilo – a poriadne tvrdo -, musela s tým prestať. „My... nemôžem... Gavin,“ vytisla napokon zo seba slová, ktoré jej nechceli vyjsť z úst.

Odtiahol sa od nej a skúmavo jej pozrel do tváre. Jeho modré oči vyzerali tmavé a mihala sa v nich túžba. Emiline pery boli napuchnuté od bozku a dýchala rovnako prerývane ako on. Do očí jej vhŕkli slzy, no videl v nich aj vášeň. Pri pohľade na Emilinu tvár sa mu srdce zlomilo asi tisíc ráz. Nechcel jej ublížiť. Pomaly prikývol, prstami skĺzol po jej červených lícach a spustil ruky k bokom. Emily hneď cítila, ako sa ochladilo. „Prepáč,“ zašepkala a uhla pred jeho pohľadom. „Nie, Emily, ja...“ „Prosím, Gavin, jednoducho odíď. Potrebujem, aby si odišiel,“ potiahla nosom, neschopná pozrieť mu do tváre.

Na dlhý čas medzi nimi nastalo nepríjemné ticho. Gavin sa zúfalo pokúšal odlepiť si jazyk od podnebia a niečo povedať – čokoľvek -, aby napravil situáciu, ale márne. Slová – správne slová – v jeho mysli jednoducho neexistovali. A on to vedel.

Úryvok z knihy Stretnutie, Gail Mchughová

autor: Intimi
zdroj: Stretnutie, Gail Mchughová

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri