Stretnutie

Jeho vôňu cítim dodnes...

ďalšia
poviedka
ZMENA
Poviedka

ZMENA

kategórie: Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Erotická móda |
publikované: 01.01.2016 | autor: Peter

Volám sa… Vlastne to vôbec nie je podstatné. Mala som skoro 40, bez detí a bez záväzkov som žila svoj život, ktorý som si zariadila tak isto ako svoj krásny dom. Bola som majiteľkou, vedúcou a zároveň aj pracovníkom kuriérskej prosperujúcej firmy. Mala som vtedy 3 zamestnancov, tak som samozrejme v rámci možností pomáhala s triedením zásielok a balíkov.

Raz sa mi dostala do rúk zásielka z Nemecka, keďže bol obal poškodený, ako firma sme ho mali znovu zabaliť s upozornením, že zásielka bola otvorená a zabalená našou spoločnosťou. Tak som zásielku otvorila a chcela, naozaj chcela znovu zabaliť. Ale to, čo tam bolo, mi vyrazilo dych. Objednávkový katalóg erotického tovaru a k nemu priložené dvd s názvom DOMINA.

Pozrela som si nejaké veci v katalógu a nedalo mi, aby som si niečo neobjednala. Zásielka prišla na moje potešenie nepoškodená, samozrejme diskrétne zabalená, čo neušlo mojim zamestnancom, ktorí so skúmavým pohľadom sledovali moju reakciu, ako som zásielku odkladala.

Počkala som, kým všetci odídu, vošla do kancelárie a trasúcimi sa rukami som pomaly rozbaľovala tajomné prekvapenie. To, čo tam bolo, som nikdy vo svojom živote nevidela…


Čierny latexový odev, kožené čižmy s vysokým opätkom, putá, koženný bič a ako darček som dostala dvd, ktoré som hneď rozbalila a pustila.


S úžasom som sledovala , čo všetko Domina dokáže, dokonca to prekonalo všetky moje túžby, sny a predstavy. Potom mi vlastne došlo, prečo som stále sama, prečo mám len mužov v práci, ktorí všetko spravia a počúvajú ma na slovo. Skrátka mi to robilo dobre nad nimi vládnuť a rozkazovať im. Dopozerala som dvd, veci jemne zložila do krabice a vložila ju do skrine.

Ďalší deň som hneď ráno rozdelila prácu a sledovala, ako ju usilovne a dôkladne vykonávajú, aby boli čím skôr hotoví. Naozaj sa im podarilo dokončiť v predstihu, tak som im dala voľno na zvyšok dňa. Zavrela som dvere do kancelária, otvorila zásielku apomaly vyberala skryté tajomstvá. S nedočkavosťou a so vzrušením som si vyzliekla kostým a nahá som vkĺzla do čierneho latexu. Cítila som neuveriteľný a zvláštny pocit v niečom novom, dovtedy nepoznanom.

Pustila som dvd, obula si čižmy, vzala do ruky bič a sledovala som sa v zrkadle, osvetlená len lampou na stole, v polohe ako Domina na tom dvd. Zrazu od dverí bolo počuť nejaké zvuky, pomaly sa otvorili a v nich stál Pavol. Keď ma zazrel v latexe a s bičom, skoro som onemela od hanby a strachu, čo bude nasledovať a ako to vysvetlím. No v pozadí zvuky a stony z monitora ma prebrali.
image

Bez slov prišiel ku mne, kľakol si a v úklone ma prosil, aby sa mohol perami dotknúť mojich čižiem. Pri tom všetkom som ho mala po chrbáte šlahať bičom.

 

Už ako Domina som mu prikázala, že musí byť teraz nahý a trochu v rozpakoch som čakala… Snáď len minútu a Pavol už kľačal na štyroch a bozkal mi špičky čižiem. Celkom sa mi zapáčilo takto ovládnuť muža, tak som ho parkrát bičom po chrbte najskôr jemne šľahla. To, ako ho to vzrušilo, samotné bičovanie, som ešte u žiadneho chlapa nevidela.

Sem tam som pohľadom sledovala Dominu na dvd a vzala som do ruky putá. A aj keď som nemala také vybavenie ako vo filme, tak som skúmavo pohľadom prezerala kancelária, kam by som pripútala svojho otroka. Rozkázala som mu postaviť sa čelom k stene a spútané ruky som mu zamklak nejakej rúre, potom som mu bičom prešla po stehnách a znovu ho sľahla, tentoraz po zadku.Vzdychal vzrušením a prosil ma, aby som neprestávala. Pridala som na intenzite a sile úderov, až kým mu neostali na ňom jazvy od biča. Moje vzrušenie sa stupňovalo s razanciou úderov a cítila som príjemne vnútorné chvenie.

Zrazu sa môj otrok otočil, aby sa pozrel priamo do oči svojej pani. Pomaly som k nemu pristúpila a oči mu zaviazala čiernou šatkou. Prechádzala som po jeho tvári a hrudi bičom, sledovala som, ako začína prudko vzdychať a prosiť o ešte väčšiu rozkoš. Tak som mu dráždila pokožku nechtami, prechádzala som po tvári a na krku, až mal bradavky také tvrdé, ako boli moje. Ale on to naštastie nevidel.

Cítila som jeho stále sa zväčšujúcu túžbu po mne a ticho zašepkal, chcem ťa… No takto sa otrok nesmie správať a so slovami, zabudni ty otrok, som mu tlakom prstov jasne naznačila, že o tom nesmie ani len snívať, lebo ja som jeho pani. Vzrušeným hlasom sa ospravedlnil.

Zrazuzazvonil mobil, kolegovia hľadali Pavla , že či neviem kde je, lebo mal ísť ku mne vybaviť nejaké veci a svoj mobil nedvíha. Snažila som sa kľudným hlasom odpovedať, že za chvíľku budeme so všetkým hotoví a pri telefonovaní som mu bičom jemne hladila jeho mužnosť.

Keď som videla, že sa blíži k vyvrcholeniu, tak som zložila mobil a prestala som ho dráždiť s tým,že si to môže spraviť doma, nie v práci a odopla som mu putá.


Pobozkal mi špičky čižiem, poďakoval sa, obliekol a odišiel.


Domina na dvd tiež skončila svoj program, tak som sa prezliekla a plná vzrušenia som sa pomaly pobrala domov. Zaspávala som s blaženým úsmevom a zistením, kto vlastne som a kto bude zajtra ďalsí môj otrok… A pomaly som padala do ríše snov.

autor: Peter

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri