Jeho vôňu cítim dodnes...

Noc, ktorú si budem pamätať! ČASŤ II.

ďalšia
poviedka
Schody, ČASŤ I.
Poviedka

Schody, ČASŤ I.

kategórie: Vzťahy, Nežnosti |
publikované: 18.12.2015 | autor: Intimi

Bolo to už zopár rokov, čo sa nevideli a vždy medzi nimi fungovala vzájomná príťažlivosť. Určite tam však bol aj určitý druh obdivu. Obaja boli populárni na strednej škole. Ich životné cesty ich zvykli držať ďaleko od seba tým, že on bol o dva roky starší ako ona a obklopoval sa staršími kamarátmi a práve to znemožnilo, aby sa stretli.


Teraz, o niekoľko rokov neskôr, príležitosť stretnúť sa bola na spadnutie.


On bol nápadne pekný, mladý muž so svetlými hnedými vlasmi, modrými očami a diabolským úsmevom, ktorý zvykol roztopiť väčšinu ženských sŕdc. Ľahko povšimnuteľný bol pre jeho koketné vtipy a ostrý zmysel pre humor. A aj čas bol k nemu milostiví a veľa žien malo o neho stále záujem. Jeho telo bolo krásne ako jeho tvár, perfektne sa hodilo, mal svalnatú postavu. Bol známym motorkárom a jeho láska k nebezpečenstvu a prívetivé vystupovanie mu zabezpečovali rady ženských fanúšičok.

Ona bola blondína s porcelánovou pleťou, zelené oči a jemné ružové pery. Zatiaľ čo mala zlomyselný, uličnícky zmysel pre humor, zvykla si žiť svojim životom s určitým módnym vkusom, ktorý reprezentoval dobré dievča. Bola zdrojom fantázie mnohých mladých mužov, čo bolo pre ňu lichotivé a napĺňalo jej ego.

Stretnutie po rokoch


Vonku padal sneh a párty vábila nájsť útechu a teplú náruč u bývalých spolužiakov z dávných čias. Ponáhľala sa z auta, ako jej chladný vietor prefúkaval jej dlhé, vlnité, zlaté vlasy a štípal jej líčka. Premýšľala, či ho na večierku uvidí, pretože počula, že tam bude z jeho partie veľa ľudí. Vždy dúfala, že na strednej bude mať možnosť ísť s ním na rande, ale nikdy nemala tú šancu.

Vstúpila do vchodu vo veľkom dome, niekoľko ľudí ustúpilo nabok, aby sa mohla srdečne pozdraviť s kamaratátmi z jej mladosti. Dala si preč snehové vločky z vlasov a radostne podala darček hostiteľovi, potom začala obíjmať mnoho jej už dlhoročných kamarátov, s ktorými sa roky nevidela.

Ako párty pokračovala, prišla k nej jedna mladá žena pod vplyvom alkoholu s úsmevom na tvári a začala jej rozprávať svoj životný príbeh, aj keď sa sotva poznali a po strednej rozhodne nezostali v kontakte. Zdalo sa, že si za svoj život prešla toho celkom dosť, ako sa môže zdať, nám cudzím ľuďom. Mohli sme byť k nej otvorení a bolo to pravdepodobne preto, že si urobila bakalársky titul v odbore psychológie a teraz sa blížila k ukončeniu doktorantského štúdia, aby sa stala psychológom.

Zo zdvorilosti počúvala opitú ženu, ktorá dramaticky objasňovala, prečo je jej expriateľ totálny stroskotanec, a ako žila s rodičmi a s jej dieťaťom, pokiaľ nezistila, čo bude ďalej robiť. A však, aj napriek vypočutiu si tohto pestrého príbehu, jej pozornost prerušilo pozretie sa na jej ľavú stranu, kde videla jeho, stojaceho a usmievajúceho sa z druhej časti izby. Jeho oceľové modré oči dopĺňali modré gombíky na tričku a rifle.

On sa tiež rozprával so starými priateľmi, ale nemohol si ju nevšimnúť, stojacu v jej červenom obtiahnutom svetri s čiernymi pančuchami a podväzkovými pásmi, ktoré je len jemne vidno cez jej rozparok na jej čiernej sukni.

Ako si odkryla jej blond vlasy z tváre, všimol si, že nemá prsteň na ľavej ruke a zamýšľal sa, či je voľná len kvôli nemu, aby konečne boli spolu po tých rokoch. Bez ohľadu na to, cítil nutkanie sa jej prihovoriť. Rýchlo sa ospravedlnil priateľom a vybral sa smerom k nej. Ako ona zbadala, že pristupuje bližšie, rýchlo ukončila konverzáciu s pripitou ženou, ktorá si rýchlo išla pre ďalšie drinky.


image

Ako kráčal k nej usmievajúc sa, zrazu sa pristihla, ako cíti, že sa hanbí a pozrela dole na končeky jej prstov vo vysokých podpätkoch s tým, že sa jej zvlnil úsmev na tvári, keď zacítila, ako jej z napätia búši srdce.

 

Keď rýchlo nabrala odvahu, pozrela sa pred seba a stretla sa s jeho pohľadom. Zacítila, ako sa jej telo úplne zaplavuje s elektrickými impulzmi bežiacimi hore a dole cez chrbát a zachvela sa od vzrušenia, keď sa na neho pozrela.

On tiež, cítil tú chémiu a postavil sa trošku bližšie a intímnejšie, ako zvykol stáť, keď bol s inými ľuďmi.


Nával tepla a túžbu po nej, bolo ťažké ignorovať.


Na minútu nepadlo medzi nimi ani slovíčko, napriek tomu tam bolo príjemné ticho sprevádzané vedomím ich príťažlivosti, objali sa a ticho sa zasmiali, ako prechádzali do viac súkromnej časti izby, aby si vymenili zážitky z posledných rokov.

Po niekoľkých hodinách bez námahy vedenej konverzácie, obaja objavili, že mali dosť náročné obdobie od čias strednej školy. A malo to ešte hlbší význam, keď zistili, že zdieľajú rovnaké skúsenosti. Ani jeden z nich nemal vzťah v tom čase. Jeho milé správanie ju dalo do pohody a všimla si, aký je zábavný. Ona sa našla vo väčšine toho, čo hovoril a on ziež zdielal veci podobné, veci, ktoré boli pre ňu dôležité a taktiež ju prinútili cítiť sa dobre v jeho spoločnosti.

Zistila, že je trošku nervózny, ale ako obvykle bol celkom zbehlý v očarovávaní žien bez námahy. A však videla, že je obzvlášť opatrný pri pokusoch jej dvoriť.

Počas tohto krátkeho času bola ich vzájomná príťažlivosť neznesiteľná už pre oboch a ich telá to odrážali tiež tým, že akonáhle bola príležitosť, dotkli sa jeden druhého na kolene, alebo natiahli k sebe ruku, aby sa pohladili. Ich telá pokračovali v dotýkaní sa cez nohy, ako sedeli a rozprávali sa a potom si všimla, že nemôže prestať čumieť na jeho pery, ako rozprával.

Strašne ho chcela pobozkať, ale cítila že to bude príliš zjavné gesto a nie je to jej štýl. A však nutkanie bolo ohromujúce.

Počas toho, ako ju jeho zelené oči zopárkrát prebodli, cítil, že ho vidí zraniteľným spôsobom, ktorým ho očividne ostatní nevideli a taktiež bola schopná prejsť z nepodstatných vecí na veci, ktoré mali zmysel a bolo to niečo, čo hľadal veľmi dlho, ale zdalo sa to nemožným. Ako sa pozerala dole, nemohol si pomôcť a pozeral sa na jej prsia, ktoré jej jemne vykúkali z výstrihu na jej červenom mäkkom svetríku.

Predstavil si, ako jeho ruka ide po jej štíhlom krku, rozopína jej gombíky a pomaly ide cez prsia. Predstavoval si, ako by sa cítil pri tých dotykoch a cítil ako mu stúpa vzrušenie.

Po chvíli sa ospravedlnila a išla na toaletu. Zatiaľ, čo bola bola preč, pristihol sa, že je netrepezlivý a čakal kým sa vráti, aj keď bola preč iba chvíľku.Jeho myseľ zaplavovali nápady, ako byť s ňou osamote.

Toaleta na prvom poschodí mala pred sebou radu niekoľkých ľúdí a hostisteľ jej navrhol, aby použila tú na vrchnom poschodí. Tak išla na druhé poschodie cez druhý rad schodov v zadnej časti domu cez kuchyňu.

On išiel k zadnému schodisku po tom, ako ju tam videl ísť a keď išiel hore schodami, aby ju našiel, stretla ho na pol ceste, keď išla dole schodami. „Tak ahoj,“ usmiala sa a ako sa posunul bližšie, v jeho očiach bol pohľad, ktorý vyžaroval zmyselnú naliehavosť a jej úsmev bol zmyselným i vzrušujúcim.

Skĺzol rukami okolo jej úzkeho pásu a pritiahol si ju bližšie s vášnivou silou a ako sa jeho pery stretli s jej, nemohla si pomôcť a premohla ju rozkoš. Jeho hladké pery pritlačil k jej perám.

Jej ruky smerovali hore k jeho hlave, ako ho začala vášnivo bozkávať so svojím jemným ružovým jazykom, dala si prsty do jeho vlasov, zatiaľ čo vzdychala od vášne.

Jeho silné ruky ju pritlačili dokonca ešte bližšie k nemu a pomaly si razili cestu pod jej sukňu....

....Pokračovanie v druhej časti už čoskoro!


autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri