Schody, ČASŤ I.

Stávka

ďalšia
poviedka
Noc, ktorú si budem pamätať! ČASŤ II.
Poviedka

Noc, ktorú si budem pamätať! ČASŤ II.

kategórie: Vzťahy, Nežnosti, Sex a sexualita |
publikované: 11.12.2015 | autor: Intimi

Sofia chcela teraz potešiť Marka, aby mu vrátila extázu, ktorú ona už mala. Siahla Sofi dole a chytila rukou jeho penis...

Dala si ho do svojich mokrých úst niekoľkokrát. Nestrhla z neho pohľad, znova si ho priložila k jej horúcim a nenásytným ústam. Sofia bola celá mokrá a cítila jej jemnú vôňu vzrušenia na Markovi. Sladká vôňa na jeho penise zapríčinila šialenú túžbu po ňom. Zvodne ho oblízala jazykom a vyskúšala chuť šťavy. Bolo to opojné, chuť všetkých tých šťiav – od mačičky, pot a Markova, všetko spolu.

Markov penis mal perfektnú formu, impozantný. Milovala, ako mu napučal, keď ho stlačila silnejšie. Jej oči vraveli Markovi, ako sa na neho pozerali, že nikdy ho nechcela vyfajčiť viac, ako práve v tej chvíli. Mierne sa predklonila k Markovi a vzala si ho hlboko, Mark zastonal a nechal sa podrobiť. Keď cítila, že Mark sa blíži k orgazmu, prešla na podpichovaciu techniku, chce aby vydržal a mal tak ten najinténzivnejší orgazmus.

Mark sa začal zmietať, vzdychať a smeroval k orgazmu, Sofi sa zase jemne vracala s rovným jazykom späť a dnu, obkreslovala ho a rozdeľovala to medzi samotný penis a jeho žaluď. Mark zastonal Sofiine meno a Sofiu to potešilo, pretože vie, že mu to robí dobre. Jeho penis napúčal v jej rukách a ústach ako mu kĺzala perami po ňom a vytvárala v ňom emócie. Cítila sa akoby sa nemohla nabažiť Markovho penisu a to je typické pre podriadenie sa.

Divoké myšlienky prechádzali jej mysľou „Nikdy ho nechcem prestať fajčiť“ a stony vychádzajúce od Marka sa zdali byť dobrým náznakom, že plne súhlasí s jej myšlienkami. Voľnou rukou Sofia ťahala a hrala sa s morkými guličkami. Boli tak dobré, jemné a hebké. Milovala teplo jeho kože a spôsob akým sa ho dotýka.


Prechádza mu na brucho, dáva nechty do jeho ochlpenia a jemne škrabká Marka v dolnej časti bruška. Zdá sa, že toto sa páči Markovi ešte viacej. Sofiine mokré ústa sú stále prisaté na penise.


Mark vidí, že Sofi si užíva to dávanie a na Markovi je vidno, že si užíva dostávanie. Sofiina krása je očarujúca a neexistujú slová ako opísať, čo Mark cíti pri sledovaní toho, ako mu to táto bohyňa robí a zároveň mu poskytuje najväčšiu sexuálnu rozkoš, akú kedy zažil.

Vzrušenie je až príliš intenzívne. Jeho zrýchlený dych a trasúce sa boky dávajú Sofii znamenie, že je už blízko. Sofi zrýchlila rytmus a Mark dosiahol bod, odkadiaľ niet návratu. Sofi ho obtáča dnu i von s ústami a udržiava prudko intenzívne tempo. V Markovi sa uvoľňuje to tsunami a špliecha priamo Sofii do úst a do krku. Boky divoko vyskakujú a Sofi vydojí aj poslednú kvapku spermy. Sofi si olizuje pery pri pohľade do Markových očí, vie, že z toho šalie. Zbožňuje jeho chuť a moc, ktorú má nad ním práve v tej chvíli. Nie je pochýb, že keby mu napr. navrhla prejsť celý svet kvôli nej, urobil by to.

Špičku jeho penisu si trie o sperma, ktoré má na perách a brade a to ju vzrušuje. Siahne dole a prstuje si ju, zatiaľ čo jej ruka pokračuje v práci na Markovom penise.


image

Sofi ho chce znovu a znovu v túto noc a vie, že Mark ju v tom nezastaví.

 

Sofi sa pretáča na brucho a tak ukazuje svoj krásny zadok Markovi, jej nohy sa mierne roztiahnu, takže Mark vidí jej ružovú mokrú štrbinu a jej jemný zadoček.

Mark nestrácal čas a priblížil sa k Sofi. S pevnými rukami jej masíroval zadok. Sofi milovala ten dôraz a spôsob, akým jeho ruky zaobchádzali s jej zadkom a ako ho rozdelovali. Chladný vzduch, ktorý jej vial dnu, do jej horúcej a mokrej mačičky, pridával ďalšie vzrušenie do tohto krásneho zážitku. Sofi milovala keď bola na obdiv jej mužovi. Chcela, aby si Mark vychutnal každý kúsok jej tela a ona jeho taktiež. Vie, že dosiahne najvyšší level extázy, ktorý nikdy predtým ešte nezažila.


Mark sa viac navážil na Sofiin zadok. Jeho dych bol horúci a ťažký a spôsobuje jej šteklenie na koži. Sofi sa skrúca od nedočkavosti, čo bude Mark ďalej robiť. Pohryzie ju? Bude jej dávať jazyk do štrbín?


Sofi cítila elektrické šoky, ktoré ňou prechádzali, keď jeho jazyk prichádzal do styku s jej ružovučkými lícami. Sofi dobrovoľne rozkročila širšie svoje nohy, aby sa vystavila ešte viacej. Nikdy nechcela, aby jej muž lízal zadok jazykom, ako sa to deje teraz. Jemne zdvíha svoj zadoček, ponúkajúc sa, prosobne ukazujúc Markovi, že chce aby ju dráždil jazykom.

Mark pomaly krúži okolo jej malej hviezdičky jazykom. Najprv napravo a potom naľavo. Sem tam sa zastaví, aby ho strčil priamo do stredu. Sofi cíti, ako jej zadoček relaxuje a začína ho otvárať, ako na neho Markov jazyk tlačí. Predtým pre ňu nebola hra so zadkom veľmi príťažlivou, ale dnes z toho šalie.

Uvažovala, aké mala pôvodne zámery. Bola vydesená, ale zároveň túžila, aby zavítal do jej najjemenjšieho otvoru na tele. Premýšľala nervózne, ako dlho mu bude asi trvať, kým jej tam strčí svoj penis. Opäť ňou prešiel elektrický šok, ako sa jazyk Marka dotkol jej mačičky. Jej klitoris si doberal zozadu. Urobil si svoju cestičku do otvoru Sofiinej mačičky, bolo to také dobré. Sofia bola v siedmom nebi. Počula Markovo lízanie a sanie. Vedela, že má rád, ako vonia i chutí. Nebolo pochybností, že Mark bol do nej zamilovaný a že aj ona miluje jeho. Mark dal ruku na jej bok a jemne ju pootočil.

Sofia teraz už ležala na chrbáte dívala sa na Marka, ktorý si ľahol vedľa nej. Jeho penis opäť narástol a vyzeral ťažšie ako inokedy. Sofi si vychutnávala, že bola schopná doviesť ho do takéhoto stavu.

Natiahla sa, vzala ho do ruky a stlačila. Bol tvrdý, hard rock. To spôsobilo väčšiu explóziu šťavy z jej mačičky a cítila, ako sa blíži k explózii jej zadku. Mark netušil, čo vlastne vyvolal. Položil ruky pod Sofiin chrbát a nohy a zdvihol ju z postele. Zdvihol ju aby ju vzal do kúpeľne. Sofi vedela, v čo dúfal a po čom túžil a strašne si želala urobiť čokoľvek, aby ho potešila. Mark ju posadil na okraj vane a pustil vodu. Taktiež nalial trochu ružového oleja do vody a zapálil pár sviečok. Sofi sedela na kraji vane a pozerala sa na Marka, ako pripravuje romantickú atmosféru v kúpeľni.

Mark podchádza k nej, Sofi zacíti ako sa penis dotýka jej chrbta skôr ako akejkoľvek inej časti jej tela. Mark položil ruky na jej ramená a masíroval ju. Naklonil sa a zašepkal do uška: „Budem hneď späť láska.“Sedela na kraji vane, vložila nohy do horúcej vody a rozmýšľala, čo išiel robiť Mark. Nemusela čakať dlho, pretože započula ako vstupuje do kúpeľne a zatvára dvere. Cink pohárov jej povedal to, čo potrebovala vedieť. Odišiel, aby im priniesol fľašu vína.

Masírovali a hladili sa v kúpeli a potom si urobili prestávku. Schmatol uterák a pokračovali do spálne. Vzal Sofiu za ruku a zaviedol ju do postele. Sofia rozprestrela uterák cez posteľ a na to dala perinu. Sofia sa nevedela dočkať. Markov penis opäť stúpal pri pomyslení na to, čo nasleduje. Mark vyliezol na veľkú posteľ a chcel aby si sadla Sofia obkročmo cez neho. Jej mäkké, hladké stehná boli príjemné na jeho bokoch a Mark zbožňoval, keď sa pozeral na Sofi nad ním. Jej krása mu zahmlievala mozog a ostatné ženy pre neho neexistovali. Sofi sa cítila sexi a vzrušená z pocitu, že vypustí svoju teplú šťavičku opäť na Markov tvrdý penis.

Mark položil ruky na Sofiine prsia, hladkal ich a dotýkal sa bradaviek. Sofia sa nadšením smiala. Bola naštartovaná ako nikdy predtým. Myšlienka, že robí niečo neposlušné ju zvnútra rozpalovala.


Len v jej najtajnejších snoch sa odvážila snívať o takýchto veciach. Pokiaľ ju Mark nepriniesol do bodu, kedy to bolo niečo, čo sa zdalo prirodzeným a hravým sexuálnym spôsobom. Sofi chcela žiť celý zvyšok života na tomto sexuálnom poli.


Pocit, že Markov penis tlačí na jej mačičku, ju naštartoval a začala sa hýbať tam a späť a vychutnávala si to. Mark prstoval jej bod G a klitoris rázne a tak jej spôsoboval nával extázy. Jej stonanie a pohybovanie sa odzrkadlilo aj na tvári, usmiala sa.

O pár sekúnd neskôr, Sofia sa otvorila, horúca tekutina striekajúca z jej mačičky ostriekala celý Markov penis, aj jeho brucho. Sofi sa usmiala, keď Mark zastonal v extáze. Mark nechcel nič iné, ako ochutnať mačičku. Sofia mala rada, keď si Mark želal ochutnať toto neposlušné potešenie, ktoré mu aj chcela dať. Prechádzajúc cez tvár Marka pozerala sa na jeho radosť z tej sprchy, ktorá na neho tiekla.

Jeho hladný jazyk jazdil hore a hral sa s opuchnutým, ružovým a malým klitorisom. Jeho tvár je pokrytá jej šťavou a otvorenými ústami ju celú pohlcuje. Sofia približuje jej mačičku k jeho tvári, keď sa valia posledné kvapky. Mark ju doslova drhne.

Sofi neverí, ako ju toto všetko dostalo. Premiestňuje sa do pozície 69 a berie si Markov mokrý, tvrdý penis do úst a Mark si berie jej mačičku, ktorú začne lízať. Sofia je nadšená chuťou svojej novo objavenej šťavičky na Markovom penise. Je to tak neposlušné a preto ju to vzrušuje. Cíti vlhkosť medzi ich telami, jej otvor je horúci a šmykľavý. Pre oboch je to skvelý pocit.

Markove ruky držali Sofiin zadok kým sa hral s ňou s rýchlym jazykom. Precízne vedie jazyk aj do najmenších záhybov a Sofia. Mark je hotový zo Sofiiných zručností, ktoré s ním predvádza.

autor: Intimi
zdroj: www.holistocwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri