Noc, ktorú si budem pamätať! ČASŤ II.

Vášeň, ktorá sa hromadila roky

ďalšia
poviedka
Stávka
Poviedka

Stávka

kategórie: Vzťahy, Intimita |
publikované: 04.12.2015 | autor: Peter

S Marekom, mojím manželom, sme sa rozhodli stráviť víkend na chate. Zima bola riadna a našim potomkom sa veľmi nechcelo ísť, vraj sú zaneprázdnení koncom roka. Mne to aj celkom vyhovovalo, trocha kľudu a vypnutie z pracovného stresu mi padlo vhod.

Keď sme dorazili na chatu a konečne sa prebrodili cez tie záveje, vybalila som veci. Dreva bolo málo, tak šiel Marek ešte nejaké pripraviť do kôlne. Zapaľovala som krb, kútikom som sledovala ako sa prezlieka, jeho pevné svaly som vždy obdivovala. Šla som za ním do kôlne s pohármi prevareného vína a srdce sa mi rozbúšilo pri pohľade, ako sa len tak v tielku lomcuje s tými klátmi jedna radosť. Po víťazstve nad tou hmotou z lesa, sa trochu napil na zahriatie a obliekol.

Prekvapil ma návrhom súťaže, kto postaví krajšieho snehuliaka, ten bude mať tri želania, ktoré mu musí druhý splniť. Už teraz som vedela, že vyhrám, nakoľko by mi Marek splnil všetko na svete, čo mi vidí na očiach. Súťaž dopadla ako som predpokladala. Môj snehuliak bol krásny a jeho sa podobal skôr na vojenský úkryt po leteckom nálete a s výhovorkou zlého topiaceho sa snehu ho aj rozprášil.

Tri želania


Už sa stmievalo, tak sme sa pobrali na chatu. Samozrejme som myslela na tie tri želania, ktoré som mu hneď aj prezradila. Prvé bolo spoločný kúpeľ, druhé masáž a potom tretie... To snáď nemusím ani prezrádzať. S úsmevom súhlasil a ja som už začala púšťať vodu do vane. V tom pristúpil ku mne zo zadu, pobozkal mi krk a začal ma vyzliekať.

Triasla som sa, už neviem či od zimy alebo vzrušením, ale radšej som vkĺzla do vane plnej peny. Pomaly sa ku mne ponoril aj Marek, jemne a za mihotu plameňa sviečok mi hladil tvár, krk a časť poprsia, ktoré pena ešte neskryla. Potom som sa otočila chrbtom a postavila sa tak k nemu. Hladil ma po ňom smerom dole a prstami postupne nachádzal miesta, ktoré poznal len on. Keďže som vyhrala ja, tak som sa nechala láskať vo vani, aj keď Marek iste čakal niečo viac, čo naznačovalo jeho stupňujúce sa vzrušenie.

Chcel čosi povedať, hneď som mu však pripomenula ďalšie želanie. Začal ma sprchovať, na niektorých miestach až veľmi dôkladne. Vedel totiž, kde a ako to mám veľmi rada. Musela som sa dosť ovládať, aby sme neskončili predčasne už v kúpeľni.

image

Jemne a za mihotu plameňa sviečok mi hladil tvár, krk a časť poprsia, ktoré pena ešte neskryla.

 

Vzal osušku, poutieral ma a obliekol mi saténový župan a vošla som do spálne, kde bolo od krbu horúco. Tak som sa vyzliekla a ľahla si na brucho. Prišiel, keď vypol svetlo, a tak som ho videla stáť, len vo svetle sviečok, stále bol krásny...


Len a len môj.


Sadol si na posteľ, vzal masážny voňavý olej a jemne mi začal masírovať krk a ramená. Mal príjemnú teplotu, tak sa jeho ruky kĺzali po celom mojom chrbte smerom nižšie až... Až mi začal masírovať nohy, postupne každý prst zvlášť a dal si záležať, aby sa to vzrušenie pomaly stupňovalo. Končekmi prstov a dlaňami prešiel od lýtok až ku stehnám, príjemne ma striaslo, ako to vie dokonale.

V momente, keď sa dotkol môjho pozadia, mi naskočili zimomriavky z tej energie, z jeho dlaní, ktoré mi ho hladili a len tak mimovoľne som rozkročila viac nohy, aby mal možnosť dostať sa úplne všade. Prešiel mi však po tele zľahka len končekmi prstov a prikázal nech sa otočím. Vzal olej do dlaní a nežne začal masírovať moje poprsie, ktorého špička už bola ozdobená tvrdými bradavkami. Nežne ich poláskal prstami a smerom dole po mojom bruchu sa dostal až k bránam mojej rozkoše.

product

Hladil ma po hladkom pahorku, až sa mu jeho zvedavé prsty začali kĺzať do môjho horúceho lona. Už som to nevydržala, rukou som mu nahmatala, či je všetko pripravené, ako má byť a šla som si nedočkavo po tretie želanie.

Prstami som ho chvíľku hladila jemne a zovretím sa presvedčila o jeho sile a pevnosti. Viac som nečakala a s nedočkavosťou som si sadla obkročmo na neho a cítila, ako jeho sila postupne vniká do môjho vnútra. Bozkal ma na pery, hladil moje prsia a ešte mi aj krásne rozpaľoval moje horúce lono túžiace po ňom. Už len pár pohybov a v jeho tvári bolo vidieť, že tá predohra a neskôr aj láskanie bolo na neho priveľa.

Ľahli sme si vedľa seba a dlho sme sa ešte bozkávali, až sme od únavy zaspali. Ráno som vstala svieža a plná energie, kým ešte spal, dala som si sprchu a pripravila mu raňajky. Keď vstal a šiel do sprchy, sledovala som ho a zistila, že aj po tých tridsiatich rokoch spoločného života sa vôbec nezmenil a miluje ma rovnako nežne, ako keď sme sa spoznali. Po obede prišli na chatu aj deti a vnúčatá, zablahoželať mu k jeho okrúhlym päťdesiatimpiatim narodeninám.

A toto všetko bol vlastne môj darček pre neho, ale ja sa už teraz teším, čím ma on prekvapí o rok na moju päťdesiatku.


autor: Peter

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri