Stávka

Nemala som sex 3 roky a čo potom?

ďalšia
poviedka
Vášeň, ktorá sa hromadila roky
Poviedka

Vášeň, ktorá sa hromadila roky

kategórie: Vzťahy, Sex a sexualita, Vášeň |
publikované: 27.11.2015 | autor: Monika

Internet je začarované miesto, vieme na ňom tráviť voľný čas, pracovný čas, minúty, hodiny, náš život. Vieme na ňom nájsť pracovných partnerov, priateľov, stratených známych, lásku, ľudí s ktorými si z času na čas dáme sex, niekedy kombináciu toho všetkého. Neviem, či je to dobré, treba žiť real life, vraví sa...

Ja som tam pred dvomi rokmi našla človeka, ktorý je odo mňa vzdialený 400km, nikdy sme sa nevideli, predtým sme sa nepoznali, ale dnes o mne vie viac ako ktokoľvek iný. Viac ako moja sestra, viac ako moja najlepšia priateľka. Volá sa Erich a je brutálne sexy. Má 28, vysoký, je to biker na extrémnych terénoch v horách, má krásne tetovanie, zložitú povahu, neskutočný zmysel pre humor, dobrý vzťah s karmou a hviezdami, z času na čas sa na dva týždne z netu vyparí a zľahne sa po ňom zem.

Potom sa znova ozve a je naplno späť, moja podpora, moja bútľavá vŕba, moja inšpirácia, moja energia, moja fantázia, môj najlepší priateľ. Často medzi nami prebehli šteklivé vety, ktoré nás oboch vzrušili až natoľko, že sme to v našich posteliach, každý sám doma, jeden na jednom konci krajiny, druhý na druhom konci krajiny, nevydržali.


Minulý týždeň mi Erich napísal, že prichádza do Bratislavy na pohovor. Moja fantázia sa v momente naštartovala. Už dlho chápem, že toto nie je vzťah obyčajných kamošov, ktorí z času na čas spolu na nete zažartujú, druhého podporia, či riešia prasačiny. Je to niečo iné...

„Famme Fatal“


Erich sa ubytoval v bratislavskom hoteli a ja som jednoducho musela vytiahnuť moju železnú rezervu zvanú „Femme Fatale“, ktorú som si kúpila, ale zatiaľ ju na sebe nikdy nemala. Chvalabohu, že ju teraz mám, inak by som mohla behať po obchodoch. Natiahla som na seba samodržky, krásny čipkovaný podväzkový pás, čiernu čipkovanú podprsenku a nohavičky? Tie som vynechala. Natiahla som na seba svoje obľúbené čierne šaty a šla do hotela.

image

Ten sex bol najkrutejší, najživší , najúžasnejší v mojom živote.


 

Prvýkrát som počula jeho hlas, videla jeho oči naživo, videla aký je vysoký, cítila jeho vôňu.Recepčná ma odnavigovala k jeho izbe a keď som zaklopala, moje srdce mi bilo v mojom hrdle, ale aj v nohavičkách. Erich ostal vo dverách s otvorenými ústami, ale videla som, že jeho srdce búši tiež v jeho krku a teplákoch, ktoré na sebe mal ako správny freestyler. Dva roky sme komunikovali prakticky denne, až na jeho záhadné prestávky a teraz sme sa videli prvýkrát.

Z nás oboch vypadlo len hlúpe „Ahoj!“, ale nič viac nebolo treba. Všetka tá vášeň o ktorej sme si dva roky len písali, všetky tie špinavé myšlienky, ktoré medzi nami padali len cez písmenká, tam zrazu boli a bolo až strašidelné, aký výbuch hormónov to u nás spôsobilo.

Nikdy v živote som nebola tak vlhká, nikdy som sa tak nechvela a nedýchala tak rozhádzane, nekoordinovane a rozrušene. Len mi podal ruku, silno ma vtiahol do izby, vyhrnul mi sukňu a keď videl, že mám len podväzky a nohavičky nie, rovno si stiahol tepláky, tak, aby som mala k dispozícii akurát to, čo potrebujem. Zdvihol ma a nastokol si ma na seba už po ceste k jeho posteli. Tak hlasno som tuším nikdy nevzdychla.

Sex bol vášnivý, hrýzla som mu jeho bradavky, v oboch mal piercingy, oblizovala som mu hruď, jazvy, ktoré má z pádov. On robil to isté, dráždil ma zubami, vyplieskal mi zadok, hrýzol ma do krku a narážal do mňa tak silno, že som sa ledva držala po štvornožky.

Ten sex bol najkrutejší, najživší, najúžasnejší v mojom živote. Keď to skončilo, boli sme tuším najspokojneší ľudia na svete. Erich mi povedal, že už dlho ku mne cíti to, čo ja k nemu, ale tá diaľka je proste obrovskou zábranou.


Na ďalší deň bol na pohovore a keď mi včera oznámil, že ho zobrali moje srdce aj slabiny cítili to isté, ako keď som stála pred tými dverami a videla ho prvýkrát. Bude to sex, veľa sexu a vieš čo k tomu? Láska a priateľstvo. Toto mne dal internet... Lebo nikdy nevieš...


autor: Monika

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri