Poradňa

Naši odborníci

 • Mgr.Denisa Ř.Palečková,CSB

  Prináša úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkom pomohla od roku 2002 už niekoľko tisíc ľudom k radostnejšiemu a naplnenému životu. Je známa predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyslovej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž. Je zakladateľka centra masáží a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Richardom Vojíkom a Josephem Kramerem, PhD. priniesla z USA do ČR novú profesiu Sexuological Bodywork, s mimoriadnymi účinkami v somatickom vzdelaní a liečení. V roku 2013 založili Europsku akadémiu somatického vzdelania – EASE, s cieľom ponúknuť benefity práce s telom širokej verejnosti a certifikovať profesionálov. Je spoluautorkou výukového DVD k legendárnemu rituálu celostnej zmyslovej masáže Umenie dotyku.

  Denisa môže pomôcť aj vám, môžete s ňou absolvovať osobné sedenia, ktoré môžu prebiehať aj formou online, či cez telefón. Stačí si objednať sedenie a poskytneme vám viac informácii.

  Vzdelanie: sociológia, Karlova univerzita v Prahe a Univerzita v Kostnici (Nemecko)

  Vzdelanie v oblasti liečenia, terapie, práce s telom, masáží, tantry:

  • Sexological Bodywork (Joseph Kramer, PhD.; IASHS, certifikát štátu Kalifornia, USA
  • Tantra Teacher Training (John Hawken – Sky dancing Tantra UK
  • Reiki 3. stupeň
  • Práca s telom v psychoterapii, ročný výcvik (Vodňanská a Lucká – Praha)
  • Narativná terapia, roční výcvik (Strnad, Institut pre systemickú skúsenosť – Praha)
  • Rodinné konštelácie a práca s energiou, ročný výcvik (Doris a Josef Grevenstette – Berlín)
  • Tantra masáž a erotická masáž pre odborníkov (Andro, Saranam a Suryia; Diamond Lotus Institut – Berlín)
  • Tao masáž podľa Stephena Russela a Jürgena Kolba (Nhanga Ch. Grunow, Nemecko)
  • Klasická masáž, thajská masáž

  Niektoré ďalšie zdroje osobnej skúsenosti, vzdelania a inšpirácie:

  • Alan Lowen (Art of Being),
  • Daniel Odier (kašmírska tantra),
  • Qudoushka 1+2+3 (indiánske učenie o sexualite),
  • David Deida (USA),
  • Regina König (Aruna, Nemecko),
  • Sofia Diaz (USA a Kanada),
  • Puja a Raja Richardson (Itálie)

  Denisa je vám k dispozícii i na individuálne stretnutie, keď cítite, že chcete vaše problémy riešiť zásadnejšie ako cez našu poradňu. Je možné vaše osobné stretnutie, alebo v podobe online prepojenia, či telefonicky. Kliknite na tlačidlo "objednať sedenie" a my vám pošleme potrebné informácie, ktoré vás zaujímajú. Nejde o záväznú objednávku, tak sa pokojne ozvite.

  objednať sedenieposlať otázku
 • Juliana Berkyová, CSB.

  Ponúka vám poradenstvo, párom aj jednotlivcom v oblasti sexuality, seba rozvoja, intimity, rôzne transformačné programy pre ženy a mužov. Kurzy, semináre, nielen tantrických masáží, ale aj výuku orgazmickej jógy, koučing a meditácie.

  Juliana vás s láskou a úctou bude sprevádzať na vašej ceste za sebapoznaním. V roku 2013 založila centrum tantrických masáží - Tantrasecrets v Žiline. Po absolvovaní Tantrickej masážnej školy (Evropská akademie somatického vzdělání – EASE) absolvovala ešte niekoľko tantrických výcvikov v Čechách, učila sa u tantrických majstrov v Rakúsku, Švajčiarku a Nemecku. Absolvovala rôzne kurzy so zameraním na relaxačné a thajské masáže, aromaterapiu, prácu s energiou, reiky. Neustále sa vzdelávala a vzdeláva dodnes. Úspešne absolvovala Kalifornský výcvik Sexological bodyworker. Vďaka tomu sa mohla stať členom Asociacie certifikovaných sexological Bodyworkers na celom svete! (Sexological bodywork – je sexuologická práca s telom, nová profesia, ktorá má certifikát schválený štátom Kalifornia v USA). Ponúka zážitkové somatické vzdelanie aj liečenie v sexualite s presahom do iných oblastí života. V roku 2015 mala tú česť byť súčasťou tohto úžasného medzinárodného výcviku ako koučka a po tejto nádhernej ceste viedla aj ďalších ľudí. Táto práca je o neustálom napredovaní po ceste, ktorá sa nám postupne ukazuje. Učí ľudí aby sa nebáli rozvíjať vlastnú sexualitu, ale aby spolu s ňou rástli stále viac a viac. Jej práca ju napĺňa neskutočnou radosťou a energiou, pretože môže predávať ďalej nadobudnuté vedomosti a skúsenosti a pomáhať ľuďom v duchovnom a sexuálnom raste.

  Juliana je vám k dispozícii i na individuálne stretnutie, keď cítite, že chcete vaše problémy riešiť zásadnejšie ako cez našu poradňu. Juliana tiež poskytuje terapiu pre ženy - Vaginal Mapping. Čo to je? Viac sa o nej dočítate v jej článku. Ak máte záujem o koučing, či terapiu, kliknite na tlačidlo "objednať sedenie" a my vám pošleme potrebné informácie, ktoré vás zaujímajú. Nejde o záväznú objednávku, tak sa pokojne ozvite.


  Juliana poskytuje na individuálnej báze aj kurzy pre ženy - Ako sa stať lepšou milenkou a kurzy pre mužov - Ako sa stať lepším milencom. Pre viac informácií prosím napíšte na info@intimi.sk.

  objednať sedenieposlať otázku
 • Daniela Aberlová, CSB

  Daniela je vyštudovaná zdravotná sestra, ale srdce ju postupne zaviedlo k iným metódam a terapiám, aké ponúka zdravotníctvo a farmaceutické firmy – k seminárom a kurzom alternatívnej medicíny a následne až k učeniu tantry, ktorá ju oslovila práve svojím celostným prístupom k človeku. Viedla ju k poznaniu seba samej, úcte k sebe, k ostatným a k životu. V Čechách absolvovala kurz Celostnej zmyselnej masáže u Denisy Říha Palečkovej a Richarda Vojíka a následne certifikovaný výcvik Sexological bodywork priamo pod vedením zakladateľa Josepha Kramera Ph.D., s ktorým v súčasnosti spolu so svojím partnerom Petrom Illíkom CSB spolupracujú na projektoch partnerskej Orgazmickej jógy a Pornjogy. Daniela je prvá bodyworkerka na Slovensku, ktorá vedie praktické hodiny Orgazmickej jógy pre verejnosť.

  Od roku 2014 pracuje ako tantrická masérka a terapeutka a zároveň ako lektorka partnerských masáží. Veľkú časť jej klientov tvoria muži s poruchami erekcie, ejakulácie alebo po operáciách prostaty, ktoré učí ovládať a poprípade znovu prežívať orgazmus.

  V Bratislave vedie kurzy Vaginálneho mapovania (Vaginal mapping) pre ženy, ku ktorým rovnako ponúkajú aj osobné sedenia a terapie.

  So svojím partnerom, taktiež certifikovaným bodyworkrom, Petrom Illíkom, CSB vedú v Bratislave a v Nórsku masáže, osobný a párový coaching nie len v oblasti intimity, poradenstvo pre páry aj jednotlivcov, kurzy a workshopy pre verejnosť.

  Dosiahnuté vzdelanie:

  • Všeobecná sestra VOZŠ a SOZŠ 5.Května 2007 v Čechách
  • Škola celostnej zmyselnej masáže EASE 2014 v Čechách
  • Rekvalifikačný kurz klasickej masáže EduSpa College 2014 v Čechách
  • Sexological bodywork EASE 2015 v Čechách

  Ďalší učitelia a absolvované kurzy:

  • Andrew Barnes – energetický orgazmus a tantrické odzbrojovanie tela 2015 v Čechách
  • EduSpa College – Banková masáž, preťahovanie a strečing, masáž horúcimi mušľami, masáž lávovými kameňmi, kineziotaping

  Daniela je vám k dispozícii i na individuálne stretnutie, keď cítite, že chcete vaše problémy riešiť zásadnejšie, ako cez našu poradňu. Je možné vaše osobné stretnutie. Kliknite na tlačidlo "objednať sedenie" a my vám pošleme potrebné informácie, ktoré vás zaujímajú. Nejde o záväznú objednávku, tak sa pokojne ozvite.

  objednať sedenieposlať otázku
 • Peter Illík, CSB

  Peter pracuje so ženami, mužmi aj pármi na Slovensku v Bratislave aj v nórskom Osle. Konkrétne poskytuje terapie tela – Sexological bodywork a masáže - klasické, tantrické a celostné zmyselné. Okrem toho vedie mužské kruhy, zamerané na vedomú sexualitu. Mužov učí, ako rozvíjať sexualitu, napríklad formou vnútorných orgazmov. Zaoberá sa najmä závislosťou na pornografii, predčasnou ejakuláciou, necitlivosťou a traumami v sexuálnej oblasti. So ženami pracuje, napríklad v prijímaní dotykov, potešení a uvoľnenia.

  Spolu s partnerkou Danielou Aberlovou, CSB v roku 2015 začali robiť prednášky, workshopy a kurzy zamerané na prácu s telom, intimitou, partnermi, masážami, vedomou sexualitou, atď.

  Masážam sa venuje od roku 2006, tantre a práce s telom od roku 2011. Prešiel ročným výcvikom celostnej zmyselnej masáže u lektorov v Čechách, Denisa Říha Palečková a Richard Vojík, v roku 2015. Tak isto prešiel ročným profesionálnym výcvikom Sexological bodywork v roku 2015 so zakladateľom Josephom Kramerom Ph.D., s ktorým spolupracuje na projekte Pornjoga. U Anrewa Barnesa si zdokonalil techniku s energiami, energetickým orgazmom a tantrickými terapiami. Stále sa vzdeláva, momentálne je vo výučbe tantrického terapeuta. Svoje poznatky z terapií využíva aj pri masážiach, aby sa ľudia cítili bezpečne. Peter spolupracuje aj so salónom tantrických masáží Savitri v Bratislave.

  Jeho cieľ a vízia do budúcna je, pomáhať ľuďom na Slovensku oslobodiť sa od tráum, tabu a stresu v oblasti sexuality a prežívania vo vlastnom tele. Zlepšiť vďaka tomu partnerské vzťahy a vzťahy samých so sebou. Očistiť meno tantrickej masáže na Slovensku od neprofesionálnych erotických masáži a aj v povedomí ľudí. Ukázať im, aké krásne a bezpečné pocity a hlboké poznanie samých seba, im môže priniesť.

  Školenia a kurzy, ktoré absolvoval:

  • Rekvalifikačný kurz klasickej masáže - Akadémia vzdelávania 2006 na Slovensku
  • Kurz reflexnej masáže chodidiel 2006 na Slovensku
  • Škola celostnej zmyselnej masáže EASE 2014-2015 v Čechách
  • Sexological bodywork EASE 2015 v Čechách
  • Andrew Barnes – energetický orgazmus a tantrické odzbrojovanie tela 2015 v Čechách
  • EduSpa College – preťahovanie a strečing, kineziotaping
  • Chodieva asistovať na kurzy „Denisa a Richard“ a na Mužské kruhy k Richardovi vojíkovi do Čiech

  Ak prídete na terapiu, budú ho zaujímať otázky ako napríklad: Viete, čo chcete? Prečo ste tu? Čo chcete získať, kam sa dopracovať so svojou sexualitou na tomto sedení? Chcete ju prehĺbiť? Zažiť nové pocity a posunúť hranice prežívania ďalej? Chcete sa v nej cítiť bezpečnejšie a sebavedomejšie?

  Peter je vám k dispozícii i na individuálne stretnutie, keď cítite, že chcete vaše problémy riešiť zásadnejšie, ako cez našu poradňu. Je možné vaše osobné stretnutie. Kliknite na tlačidlo "objednať sedenie" a my vám pošleme potrebné informácie, ktoré vás zaujímajú. Nejde o záväznú objednávku, tak sa pokojne ozvite.

  objednať sedenieposlať otázku
 • Monika Tomčalová, Bsc

  Má vyštudovanú Psychológiu na University of Westminter Londýne. V minulosti sa venovala práci so schizofrenikmi, ktorým pomáhala zaradiť sa do bežného života. Ďalej spolupracovala s Výskumným Ústavom Detskej Psychológie a Patopsychológie, kde udržovala vzťahy medzi slovenskými a anglickými inštitúciami. Momentálne sa venuje poradenstvu v oblasti vzťahov, radí ako sa rozhodovať srdcom, učí druhých ako milovať samých seba, a ako počúvať intuíciu a užívať si život naplno.

  Monika rada poradí aj vám. Je vám k dispozícií i na individuálne stretnutie online, keď cítite, že chcete vaše problémy riešiť zásadnejšie ako cez našu poradňu. Kliknite na tlačidlo "objednať sedenie" a my vám pošleme potrebné informácie, ktoré vás zaujímajú. Nejde o záväznú objednávku, tak sa pokojne ozvite.

  Monika rada vo svojom voľnom čase píše poviedky, ktoré si u nás na Intimi môžete prečítať. Je tiež zakladateľkou a dizajnérkou svojej značky sexy bielizne a doplnkov Persephonie Ncredible, ktoré nájdete aj v našom eshope.

  objednať sedenieposlať otázku
 • Martin Vrabko

  Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti Tantry. V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatva Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

  Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

  V roku 2015 Martin prijal Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Swami Dev Ninad. Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch, ktoré tantrickú cestu propagujú.


  Martina sa môžete pýtať v našej PORADNI a jeho prednášky nájdete na Intimi v sekcii "kurzy a semináre".

  Prečítajte si rozhovor s Martinom.

  "Martin je mojím učiteľom Tantry, za čo som veľmi vďačná. Je to úžasná cesta, ktorá mi mení život. A preto budem rada s Vami zdielať, čo mi táto cesta dáva. Sledujte nás a dočítate sa viac v mojich príspevkoch. A rovnako rada Vás uvidím na Martinových prednáškach a workshopoch, kde určite nebudem chýbať. :)" Mária Malecká, zakladateľka Intimi.

  objednať sedenieposlať otázku
 • Mudr.Katarína Štepánková,CSB

  Má za sebou štúdium medicíny a niekoľkoročný výcvik v Systemickej psychoterapii pod hlavičkou ISZ (Strnad a Linhová), mnohé kurzy homeopatie, jógy a holotropného dýchania.

  Práci so sexualitou, intimitou, telom a dotykmi sa venuje od roku 2011. Absolvovala Kalifornský profesionálny sebaskúsenostný výcvik pod hlavičkou EASE - Sexological Bodywork u Didiho Liebolda v roku 2012 v Prahe za asistencie Josepha Kramera, Denisy Říha Palečkovej a Richarda Vojíka ako aj Školu celostnej zmyselnej masáže u Denisy a Richarda. Mystickej taoistickej a kašmírskej masáži a tantrickým meditáciám sa učí pod vedením tantrickej učiteľky Sarity z tímu Tantra-essence. Zúčastnila sa mnohých tantrických workshopov, retreatov, tréningov, kurzov a festivalov (Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, Nisarga, Chintan, Niten, Svarup a Premartha, Bruce Lyon, Manjuri).


  V súčasnosti sa venuje terapeutickej a edukačnej práci so sexualitou s jednotlivcami – ponúka prácu s jazvami, vaginálne mapovanie, masáž prostaty, orgazmickú meditáciu, tao a tantra masáže, ponúka rozhovory, ktoré odkrývajú naše „tajné sexuálne ja. Pravidelne v Košiciach vedie skupinu aktívnych tantrických meditácií, organizuje Večery s tantrou „Tantra v bežnom živote“ a tantrické víkendy v okolí Košíc a Prešova.

  "Práca so sexualitou formou rozhovorov, ktoré odkrývajú naše „tajné sexuálne ja“ v kombinácii s bodyworkom, prácou s telom, prostredníctvom dotykov, dychu, hlasu a pohybu, mi dáva veľký zmysel a význam pri uvoľňovaní mnohých zranení a blokov, či už psychických alebo fyzických, čo následne zväčšuje náš orgazmický potenciál a možnosti prežívania radosti a potešenia.“

  viac na www.sexologicalbodywork.sk


  objednať sedenieposlať otázku

partneri