O nás


Intímny svet žien, ktorý podporuje vyjadrenie sexuality, intimity, vášne, ženskej energie a prirodzenosti.


Mária Malecká, zakladateľka IntimiKedysi som nechcela zdieľať ani fotky na Facebooku, dnes verejne komunikujem na tému, ktorá je najväčším TABU na svete, a tou je sexualita.

Moja prvotná idea bol eshop s erotickými pomôckami, ktorý som videla ako dobrý business plán v online svete. Ale sama som s tým už vtedy takto nebola úplne stotožnená. Jednak strach, čo povedia ľudia, a jednak som vnútorne cítila, že chcem, aby to, čo robím, dávalo ľudom viac. Aj keď dnes už erotické pomôcky nie sú pre mňa žiadne tabu, vnímam ich ako prirodzené a bežné.

A však stále som mala potrebu niečo pridať. A tak som si povedala, že pridám bielizeň. Myslím si totiž, že si treba dopriať pekné kúsky na pozdvihnutie nášho ženského sebavedomia a každodenného dobrého pocitu zo seba samej. Nehovoriac o tom, že sú to výborné darčeky, ktoré od mužov rady dostávame.

Ale nestačilo, stalé mi niečo chýbalo. A potom mi to prišlo, knihy! Kde sa ľudia dočítajú a naučia nové veci, prospešné pre intímny život a vzťahy. A takto som postupne vytvorila celý portál Intimi, ako ho dnes vidíte a eshop je jednou jeho časťou. Pretože ako som tvorila a prichádzala k informáciám a stretávala sa s odborníkmi, sama som zisťovala, aký obrovský rozmer intimita a sexualita má v našich životoch a tieto informácie väčšinou nemáme a nie sú bežne podávané. Samej mi pomáhajú, otvárajú mi nové obzory v živote, posúvajú ma vpred, žijem spokojnejší život.

O sexualite a intimite sa buď nehovorí, alebo je podávaná pod rúškom tajomstva.

A pri tom sú nevyhnutné pre náš šťastný a naplnený život a vzťahy a ponúkajú o veľa viac, ako si myslíme. A ja chcem, aby ľudia v dnešnej uponáhlanej dobe, plnej stresu, rozchodov, rozvodov, nevier, manželských kríz, udupaných sebavedomí, stratenej vášni, boli šťastnejší. Chcem, aby ľudia mali šťastnejší a naplnenejší život a vzťahy.

A preto je mojim cieľom, aby ste na Intimi našli všetko, čo vám k tomu pomôže. Pretože intimita a sexualita ma presah do ďalších oblastí nášho života.

Nech je Intimi vašou kamarátkou, ktorá:

  • má pochopenie, keď nedokážete prijať svoj ostych a hanbu,
  • vysvetľuje veci, o ktorých ste v živote nepočuli, že sú možné,
  • pohladí vaše srdce, keď neprežívate práve šťastné chvíle,
  • “rozdúcha” vášeň a energiu, o ktorej ste si ani nemysleli, že ju máte,
  • poradí vám s vašimi intímnymi i odbornými otázkami,
  • dovolí vám zažiť “zakázané”,
  • nehodnotí a nesúdi vás za vaše predstavy a názory,
  • naučí vás využívať vašu pravú ženskú energiu,
  • hovorí o intimite a sexualite otvorene a úprimne….

Mária Malecká, zakladateľka Intimi