Kurzy a semináre

Rituál splnených prianí - Silvester po Silvestri

Váňův statek, Dubovice 28 | Pelhřimov, Vysočina (CZ)
4. - 7.1.2018


Vedomá práca so životnou energiou, vytvorenie a posilnenie zámeru pre rok 2018.


V novoročnom rituáli splnených prianí budete môcť vo dvojici či každý sám posilniť svoje želania do nasledujúceho obdobia.


Je to príležitosť pre bilanciu uplynulého roka a hľadanie cieľov plynúcich zo srdca, ktorú posilníme spoločne budovanou energiou.


V priebehu skupiny budeme pracovať na utváraní a formulovaní svojej vízie pre rok 2017.

V novoročnom rituálu potom využijeme silu sexuálnej energie pre naplnenie osobného zámeru.

Vysvetlíme základné princípy vedomého milovania: otváranie srdca, dych, polarita vedomia a energie, prítomnosť.


Ďalej vás čakajú tanec a oslava v kruhu ľudí s otvoreným srdcom.


Objavte a rozvíjajte svoju intimitu v bezpečnom prostredí

Prelom roka je tradične obdobie, kedy bilancujeme. Pozeráme sa, kde v živote stojíme, obzeráme sa za minulosťou a rozhliadame do budúcnosti. Rozhodujeme sa, aké ďalšie kroky by sme mali v živote podniknúť, čo opustiť a čomu sa venovať. Je to ideálne obdobie preto, aby sme:

 • opustili to, čo nám už neslúži a nepotrebujeme
 • z hĺbky srdca zacítili, čo naozaj chceme a potrebujeme
 • podporili svoje priania a zámery vďaka vedomej práci s energiou


Rituál splnených prianí usporadúvame pravidelne od roku 2005. V uplynulých rokoch si účastníci priali a naplnili mnoho snov, hmotných aj nehmotných:

 • autá a domy :-)
 • naplňujúca práca, ktorá prináša radosť
 • partner / partnerka, rodinné šťastie
 • deti (ktoré sa narodili aj partnerom s lekárskou diagnózou neplodnosti!)
 • cestovanie a dovolenka
 • zvolené aspekty osobného rozvoja
 • ...a mnoho ďalšieho


Na seminári sa venujeme princípom, ktoré utvárajú dynamiku našich prianí a ich nie / naplnenie. Kurz je postavený tak, že máte priestor uvedomiť si, po čom naozaj túži vaše srdce a pritom rozpustiť hranice vlastného myslenia. Vykryštalizujú radosťou naplnené ciele. Tie sa potom stávajú súčasťou vašej Jantry (v modernom jazyku určitá obdoba "vision board"), ktorá symbolizuje a vyžaruje všetko, po čom aktuálne túžite a čo si vo svojom živote prajete zhmotniť.

V rituálu nechávame priestor aj pre presah - "nech sa veci naplnia tak, ako si ich želáme alebo ešte lepšie". Ďalšou magickou formulkou je pomyslieť aj na to, aby naše splnené priania prinášali úžitok nám a všetkým zúčastneným teda všetkým, ktorých sa to tiež môže týkať.

Ďalej vás na kurze zoznamujeme s tým, ako fungujú zákony našej predstavivosti a energie a čo tvorí ingrediencie úspešnej "mágie" - teda toho, aby sa myšlienka a predstava v našej hlave zhmotnila. Myšlienka, verbalizácia, predstava, prežitok ... sú niektoré z nich.


Rituál splnených prianí je jedinečným zážitkom

čo sú základné princípy zvyšovania hladiny svojej energie (dych, dotyk, pohyb, hlas ...);

ako svoju energiu vedome využiť

ako odlišne "fungujeme" ako muži a ženy

ako otvoriť svoje srdce

čo je to polarita vedomia a energie

ako byť v prítomnosti so zameranou pozornosťou


Na skupinu môžete prísť v páre aj ako jednotlivec. Nie je potrebná predchádzajúca príprava a vedomosti, všetko potrebné sa dozviete a nacvičíte na kurze. Samotný "magický rituál" môžete absolvovať s partnerom či každý sám za seba, v skupine alebo v súkromí svojej izby.

Na seminári máte príležitosť prejsť úžasným, hlbokým procesom a zážitkom. Na vlastnej koži spoznať zákony práce s energiou, ktoré môžete využívať aj ďalej vo svojom každodennom živote. Krásnou výhodou spoločného rituálu je, že vaše želanie sa posilňujú aj vďaka prítomnosti všetkých ostatných a naopak.

Rituál splnených prianí je jedinečným zážitkom. Prináša veľa informácií a nových pohľadov. Inšpiruje k pochopeniu toho, čo pre vás predstavuje šťastie. Pomôže vám pretaviť podvedomé vzorce, ktoré vás brzdia. Podporí vás v posilnení a vybrúsení vašej životnej vízie a ukáže vám praktické kroky k jej naplneniu.


Lektori: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB a Ing. Richard Vojík, CSB

Prinášajú úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkom pomohli od roku 2002 už niekoľko tisícom ľudí k radostnejšiemu a naplnenému životu. Sú známi predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyselnej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž.

Vytvorili centrum masáží a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Josephom Kramerom, PhD. priniesli z USA do ČR novú profesiu Sexological bodywork, s mimoriadnymi účinkami v somatickom vzdelaní i liečení.

V roku 2013 založili Európsku akadémiu somatického vzdelanie - EASE, s cieľom sprístupniť benefity práce s telom širokej verejnosti a zabezpečiť certifikáciu profesionálov. Sú autormi výukového DVD Umenie dotyku.


Strava: raňajky formou švédskych stolov, obedy a večere výber z niekoľkých jedál (mäsitá i bezmäsitá strava)

Kurzovné + ubytovanie + plná penzia: 5990 Kč / cca 215 €


Máte otázky? Pýtajte sa nás na info@intimi.sk


 • Rituál splnených prianí - Silvester po Silvestri - 04.01.2018 19:00 / 07.01.2018 14:00 - 5990 Kč / cca 215 €
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Josef

  Loňský Silvestr byl pro mne asi ten nejhezčí, jaký jsem zatím zažil… díky… letošní rok je ten nejakčnější v mém životě, splnila se mi většina přání, která jsem vyslal a můj život nabral obrátky, které bych dříve ani nečekal - přežité věci se zbortily a uvolnily místo pro novou a hezčí skutečnost. Můj život je nově naplněný pozitivními změnami a má šťávu, což je skvělé!”

 • Vladimír

  Nejsilnější kurz, který jsem s vámi za 12 let zažil. Jdu životem s lehkostí, úsměvem, otevřeností, a to v osobní i pracovní a obchodní rovině."

 • Jana

  Nikdy bych nevěřila, jak rychle se může splnit jednou vyřčené přání. Vše začalo na Rituálu splněných přání při tvoření Jantry na rok 2015. Malý obrázek s krásnou pláží a palmami, umístěný v rohu mé „nástěnky vizí“. A za necelý měsíc neuvěřitelně krásná realita. Jsem moc vděčná za to, že jsem spolu se svým mužem mohla být na dalším Kurzu Denisy a Richarda, tentokrát až v Thajsku."

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri