Kurzy a semináre

Škola celostnej masáže:10-dňový profesionálny výcvik

Váňův statek, Dubovice, | Dubovice
30.6. - 9.7.2017


Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť:

Škola celostnej zmyselnej masáže VŠETKO V JEDNOM.


Tento kurz je zakončený CERTIFIKÁTOM ŠKOLY EASE.


Jedná sa o najucelenejší a najhlbší výcvik v oblasti celostnej zmyselnej (tantrickej) masáže v ČR a vo väčšine ďalších krajín Európy.


(Pre záujemcov o ďalšie odborné vzdelávanie v tejto oblasti je absolvovanie tohoto výcviku predpokladom pre vstup do štúdia Sexological Bodywork)

Cyklus 7 kurzov v jedinečnom celku intenzívnej cesty nielen na zvládnutie postupov a techník, ale predovšetkým k ich hlbokému prežitiu a cesty do vlastného vnútra, aj k duši ostatných.

Vzdelávací, energetický a transformačný "kotol" plný lásky k sebe i druhým, vhodný pre tých, ktorí sa chcú s celostnou zmyselnou / tantra masážou zoznámiť tou najucelenejšou možnou formou, tak aj pre "mazákov", ktorí chcú školu celostnej zmyselnej masáže zažiť v tomto jedinečnom formáte, sľubujúc hĺbku, intenzitu a radosť.


Harmonické skĺbenie náplne kurzov:

Zoznámite sa so všetkými postupmi obsiahnutými v Škole celostnej zmyselnej (tantra) masáže, v úplne unikátnej forme sľubujúcej celistvosť, hĺbku a intenzitu.

 • Umenie dotyku
 • Tajomstvo tela a rituál prebúdzania zmyslov
 • Joni a lingam
 • Trinásta komnata
 • Štvrtá dimenzia
 • Intenzívny kurz celostnej zmyselnej masáže
 • Potešenie a liečenie pre ženy - vaginal mapping

Desaťdňový intenzívny tréning, ktorý slúži osobnému rozvoju aj profesionálnemu vzdelaniu. Okrem základných prvkov sexuologickej práce s telom sa naučíte tiež rituál celostnej zmyselnej (tantrickej) masáže Umenie dotyku a mnoho ďalších prvkov, ktoré rozširujú prácu s telom a prepájajú dimenzie tela a ducha.


Podrobný obsah výcviku:

 • Rituál Umenie dotyku: dotyk a práca s ľudskou energiou a jej presah; rituál uctenia, postoj dávajúceho, princípy prístupu v celostnej zmyselnej masáži; tlaková masáž horúcimi hubkami, prebúdzanie citlivosti kože prostredníctvom hebkých predmetov a jemného dotyku, olejová masáž
 • Olejová masáž tela inšpirovaná Esálenskou masážou a tlakovými masážami
 • Erotická reflexológia
 • Rituál Prebúdzania zmyslov
 • Odlišná polarita mužského a ženského tela
 • Intímna masáž muža
 • Intímna masáž ženy
 • Masáž panvového dna
 • Masáž prostaty
 • Erotická energia a zmenené stavy vedomia
 • Masáž tváre a dutín (ústa, nos, uši)
 • Práca so zámerom
 • Úrovne úžitku celostnej zmyselnej masáže: liečenie tela a duše, osobný rozvoj, inšpirácie do intímneho života, zvýšenie kreativity a psychickej pohody atď.
 • Pre mužov: orgazmus bez ejakulácie - technika Veľký ťah ako nástroj revitalizácie a rozšírených stavov vedomia
 • Pre ženy: liečenie psychických a fyzických tráum - základy tzv. Vaginálneho mapovania (technika pre zvýšenie citlivosti a potešenie vo vagíne, súčasne odplavuje staré bolesti)
 • Základy liečenia jaziev (po operácii, po pôrode atď.)
 • Celostná zmyselná masáž v partnerskom živote a ako profesia
 • ...a mnoho ďalšieho


Denisa Říha Palečková a Richard Vojík o Škole celostnej zmyselnej masáže:

"Máme veľkú radosť, že Vám od roku 2005 môžeme ponúkať osobný rozvoj aj profesionálny výcvik vďaka práci s telom a vedomým dotykom v kontexte ľudskej intimity. Výcvik, ktorý je otvorený pre mužov, ženy aj páry, ktorí chcú dodať svojmu životu viac radosti, energie, významu, vášne a lásky k sebe i druhým.

Intenzívny letný výcvik masáží je zakaždým plný radosti a pozitívnej transformácie.

Súčasne dodáva profesijné vzdelanie potrebné pre kvalitné vykonávanie ľudí v oblasti práce s dotykom a intimitou, ale aj akékoľvek ďalšie pomáhajúce profesie. Rad odborníkov z radov psychológov, koučov, konzultantov a pod. Tento výcvik absolvujú kvôli rozšíreniu svojich skúseností práce s ľuďmi, hoci vo svojej praxi nevyužijú dotyk priamo. Inšpiruje ich v tom, ako ešte lepšie a hlbšie prinášať ľuďom úžitok v ich rozvoji. Aj klasická psychoterapia viac a viac využíva zameranie na telo.

Skrz telo, obzvlášť v kontexte intimity, sa rozvíjame najrýchlejšie. Liečime svoje telo aj dušu a rozvíjame svoj životný potenciál.

Mnoho absolventov sa začne zaoberať prácou s celostneou zmyselnou masážou, aj keď to treba pôvodne vôbec neplánovali. Naše masáže a ich celostný vplyv na človeka, jeho duševné i telesné zdravie a rozvoj si tak získali už desiatky manažérov, podnikateľov a zamestnancov, ktorí sa postupne rozhodli pre zmenu svojej profesionálnej dráhy.

Alebo si z masáží urobili svoj koníček a zábavu, alebo aj doplnkový príjem. Zamilovali si masáže pre ich rýchly pozitívny vplyv na druhých. A tiež pre prínos, ktorý cítili sami u seba s každou masážou, ktorou niekoho obdarujú.

Letná škola masáží býva pre mnoho ľudí cestou k navýšeniu životnej energie, radosti, úprimnej a nespochybňovanej lásky k sebe. Tiež vnímavosti k svojmu telu i duši.

Je to cesta nielen k zlepšeniu vzťahu k sebe samému, ale tým pádom aj ku vzťahom k ostatným. K prehĺbeniu priateľstva, partnerstva a intímneho života.

Naučíte sa mnoho užitočných informácií a postupov k práci s telom, k intímnemu prežívaniu muža a ženy.

Spoznáte metódy pre rozšírenie potešenia vo všetkých oblastiach vášho života.

Tento výcvik usporadúvame iba raz do roka. Máte jedinečnú šancu počas 10 dní:

1 / prejsť hlbokú a zábavnú cestu objavovania seba samého, oslobodzovanie svojej životnej sily, kreativity, lásky a potešenia na všetkých rovinách

2 / naučíte sa byť skvelým milencom či milenkou, majstrom či majsterkou vyživujúcu intimitu a radostné vášne

3 / získate certifikát školy EASE (Európska akadémia somatického vzdelanie), najhlbšie možné vzdelanie v oblasti celostnej zmyselnej (predtým sme nazývali: tantrickej) masáže.

Tešíme sa na Vás!

Denisa a Richard


Lektori: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB a Richard Vojík, CSB

Prinášajú úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkom pomohli od roku 2002 už niekoľko tisícom ľudí k radostnejšiemu a naplnenému životu. Sú známi predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyselnej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž.

Vytvorili centrum masáží a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Josephom Kramerom, PhD. priniesli z USA do ČR novú profesiu Sexological bodywork, s mimoriadnymi účinkami v somatickom vzdelaní i liečení.

V roku 2013 založili Európsku akadémiu somatického vzdelanie - EASE, s cieľom sprístupniť benefity práce s telom širokej verejnosti a zabezpečiť certifikáciu profesionálov. Sú autormi výukového DVD Umenie dotyku.


Pre koho je kurz určený:

...pre tých, ktorí sa ucelenou a vyčerpávajúcou formou chcú zoznámiť s náplňou Školy tantra masáže (ktorú bežne organizujeme formou 7 na seba voľne nadväzujúcich kurzov) a absolvovať profesionálny výcvik v tantra masáži (či už pre svoju profesiu či "len" osobný a / alebo partnerský rozvoj),

...pre "starých známych", ktorí jednotlivé či všetky časti Školy tantra masáže už absolvovali a chcú sa znovu ponoriť do hlbokej a radostnej atmosféry práce s dotykom a životnou silou, oživiť a nanovo vnímať známe postupy, naučiť sa nové prvky k masáži a stretnúť starých i nových priateľov a užiť si leto!

...pre tých, ktorí plánujú v tomto či ďalších rokoch odborné štúdium Sexological bodywork (sexuologická práca s telom).


Ubytovanie: Váňúv statek, Dubovice

Strava: formou plnej penzie

Cena ubytovania (vr. plnej penzie):

dvojizba s vlastným sociálnym zariadením: 7200 Kč / cca 257 EUR

viaclôžková izba s vlastným sociálnym zariadením: 6750 Kč / cca 241 EUR

izba bez vlastného sociálneho zariadenia: 6300 Kč / cca 225 EUR

Predpokladom pre účasť na kurzoch je chuť dotyk dávať i prijímať. Skúsenosti z oblasti tantry a / alebo tao, rovnako tak ako znalosť iných masážnych techník, sú vítané!


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@intimi.sk


 • Škola celostnej zmyselnej masáže - 30.06.2017 20:00 / 09.07.2017 14:00 - 19 990 Kč / cca 713 €
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Veronika

  „Nejlepší dovolená ever!!! Po nezapomenutelném novoročním rituálu s Denisou a Richardem jsem dlouho přemýšlela, že bych se s něma opět vypravila na nějaký kurz. A vzhledem k tomu, že jsem byla v poslední době zacyklená v určitých situacích, ze kterých jsem neviděla cestu ven, bylo řešení nasnadě a já se rozhodla pro 10denní transformační dovolenou alias výcvik celostní smyslné masáže. A že to byla teda řádná nabíjející jízda s mnoha aha momenty! Energie bylo během kurzu tolik, že jsem spala každý den asi 4 hodiny a přesto jsem samou energií nikdy nemohla usnout a budila se každý den ještě před zvoněním budíku. Byl to naprosto úžasný stav, který si musím zařadit i do normálního každodenního provozu.“ "Cítím se nabitá a mám obrovskou chuť do života! "

 • Zuzka

  "Moc děkuju za úžasných 10 dní intenzivního výcviku tantra masáží – byla to pro mě hodně zajímavá zkušenost a moc jsem si to užila. Myslim, že se mi tam splnil můj sen – dostala jsem tolik lásky a pozitivních zpětných vazeb jako nikdy předtím… a to mě hodně posílilo v tom, že nejspíš opravdu jsem na správné cestě a má smysl v tom pokračovat. Bylo fakt nádherný a já ještě pořád překypuju láskou a doufám, že mi to vydrží co nejdéle."

 • Stanislav

  "Pocity radosti a štěstí jsou nepopsatelné. Nejsou slova, která by je v plné míře vystihla. Jsem šťastný a chtěl bych se od Vás naučit, jak předávat štěstí druhým. Mám Vás všechny moc rád."

 • Monika

  Chci touto cestou Denise a Richardovi moc poděkovat za jejich kurzy, určitě se zúčastníme dalších a všem je vřele doporučuji. S manželem se nám otevřel nový svět a to jsme na začátku…"

 • Hanka

  "Všem moc doporučuji jakýkoli seminář či jinou akci Denisa Richard. Po jejich absolvování už prostě nikdy nebudete stejní jako dřív! Prožijete radost, lásku, pocity napojení a sdílení, ale i bolest, pláč a lítost. Kombinace těchto silných vjemů nás dokázala probudit a cítit obrovský vděk a pokoru. Najednou prostě víte kdo jste a proč jste na tomto světě! Děkuji za obrovské množství dárků, které jsem dostala!"

 • Monika

  "Série tantrických masáží mi dala mnoho hezkého do života, změnila zcela mé vnímání sexuality. Pocítila jsem sílu, čistotu a nevinnost naší sexuální energie. Ukázala mi cestu kterou jsem dlouho hledala, cestu k poznání sama sebe a k nekonečným možnostem které se skrývají v mém těle a čekaly jen až je objevím, probudím a začnu používat pro blaho svého života."

 • Martina

  "Cítím se taková očištěná. Bylo to pro mě jako iniciační rituál."

 • Babet

  „Byla jsem utrápená a ještě cca týden před začátkem kurzu jsem zvažovala návštěvu psychiatra a užívání psychofarmak. Bála jsem se lidí, svobody projevu, hlídala jsem se. Z dětství jsem si ještě nesla vzpomínky na odtažitost ostatních dětí kvůli mému originálnímu jménu, a tato obezřetnost a pocit jakoby ,,objektu pozorování“ mi trvaly ještě první tři dny na kurzu. Nevěřila jsem, že mě může neuvěřitelně zpozitivnit pouhý pobyt mezi lidmi, kdy stačí, aby měli společný zájem, tedy zkvalitnit svůj život.“

 • Anonym

  „Po kurzu se cítím zpozitivněná, mám víc energie a mnohem nižší návrat úporných myšlenek. Jsem radostná, ochotněji komunikující s dítětem. Jsem natěšená na své koníčky a realizaci plánů. Co bych o kurzu řekla přátelům? Především je to bezpečný způsob, jak na sobě pracovat a dát svému životu nový impulz když jste nešťastní, trápí vás nekvalitní vztahy ve vaší rodině, trápíte se, že jste nepochopení svými nejbližšími a vrací se vám vzpomínky na minulé křivdy. Tento kurz vám pomůže. “

 • Kateřina

  „Jsem zpět v realitě. Je mi krásně. 10 dní na kurzu celostní smyslné masáže bylo plných emocí a důležitých uvědomění a skvělých lidí. Měli by to absolvovat všichni, kdo chtějí znát své tělo a porozumět tělu svého partnera. V mém životě přišly tyto informace a prožitky v pravý čas.”

 • Radka

  „Je to RESTART a jsem za něj NESKUTEČNĚ VDĚČNÁ – děkuji!!!“

 • Lucka a Kuba

  „Kurz nás oba posunul o neuvěřitelný kus dál a my to chceme rozvíjet a šířit. Každý sám pro sebe a zároveň pro nás pro oba.“

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri