Kurzy a semináre

Kurz Muž a Žena - Valentínsky špeciál

Váňuv Statek, - | Pelhřimov
11. - 14.2.2016


... O mužoch a ženách, o láske, sexe a otvorených srdciach ...

Tajomstvo sexuálnej a partnerskej polarity je kľúč k vzájomnej láske, porozumeniu, hlbokej i hravej intimite. Predĺžený víkend pre jednotlivcov i páry so strážením detí.

Jedinečná kombinácia Davida Deida a Sexological bodywork v podaní Martina a Lucie.

Tento kurz je spojením najlepších techník, cez ktoré rozviniete svoj potenciál a spojíte sa viac so svojím prirodzeným mužským alebo ženským princípom. Ženy sa navyše dozvedia o mužoch viac, než mnohokrát oni sami vedia a muži sa naučia otvárať ženské srdce tak, že sa im ženy úplne odovzdajú.

Čo vám prinesie tento kurz?
Chcete ísť cestou pravého muža a nespútanej ženy?


Čím silnejší je rozdiel medzi mužským a ženským pólom, tým neodolateľnejšia príťažlivosť medzi dvoma ľuďmi vzniká. Na kurze urobíme prvé kroky ku kultivácii našej mužskej a ženskej podstaty.
Chcete vedieť, po čom ženy túžia a ako to majú muži?

Pozrieme sa na to, ako muži a ženy vnímajú svet, vzťah, sex, komunikáciu a skúsime prepísať mylné presvedčenia, ktoré nám do vzťahov vnáša nespokojnosť. Naučíme sa vzájomne otvárať vášeň a lásku.
Chcete porozumieť emóciám, naučiť sa predvídať a efektívne riešiť vypäté situácie?

Počas kurzu sa budeme venovať emóciám a ich vplyvu na vás a váš partnerský život. Vďaka vzájomnému porozumeniu sa naučíte odkrývať ich pozadie a reagovať tak, aby neohrozovali, ale obohacovali váš vzťah.

Chcete porozumieť sexualite vášho partnera cez celostnú zmyselnú masáž?
Na kurze budeme pracovať s dotykom rovnako často ako so slovami. Naučíme vás zmyselné masáže, vďaka ktorým pochopíte rozdiely erotického vnímanie medzi mužom a ženou. Naučíte sa, ako sa vzájomne otvárať dôvere, láske i potešeniu.

Na kurze sa naučíte:
Muži sa naučia posilňovať svoj mužský potenciál cez vedomú erotickú prax a bodywork.
Ženy sa prepoja so svojou ženskou esenciou cez objavovanie panvového dna a sebe potešenia.
Naučíte sa vzájomnému porozumeniu a prístupu v krízových situáciách.
Celostné zmyselné a intímne masáže odlišné v prístupe k mužom a ženám.

Na kurze zažijete veľa zábavy a zážitkov, ktoré vedú k osobnému i partnerskému rastu a páry sa do seba znovu zamilujú.

"Objavte rovnováhu medzi mužským vedomím a ženskou energiou, láskou a sexom, príťažlivosťou a zraniteľnosťou. Vydajte sa s nami na cestu pravdy s otvoreným srdcom."
Martin a Lucia autori a lektori kurzuKURZOVNÉ:
Cena na osobu
Do 31.12.2015 2480 Kč
Do 31.1.2016 2980 Kč
Od 31.1.2016 3980 Kč

NAJOBĽÚBENEJŠIE
Cena pre pár (priateľov)

Do 31.12.2015 3720 Kč (cca. 137 EUR), ušetríte 1240 Kč (cca. 45 EUR) :)
Do 31.1.2016 4470 Kč (cca. 165 EUR), ušetríte 1490 Kč (cca. 55 EUR) :)
Od 31.1.2016 5970 Kč (cca. 220 EUR), ušetríte 1990 Kč (cca. 73 EUR) :)

Od 18.3.2016 bude kurz v cene 7960 Kč (cca. 294 EUR)


Ako kurz prebieha?
Kurz bude prebiehať v bezpečnom prostredí s rešpektom k vašim hraniciam a potrebám. Cvičenia sa nemusíte zúčastniť alebo ich môžete absolvovať v súkromí svojej izby.

Tešiť sa môžete nielen na teóriu, ale hlavne na praktické ukážky a cvičenia, inšpirované našimi osobnými skúsenosťami. Teóriu prepletenú skúsenosťami z osobného i profesionálneho života prekladáme zábavnými cvičeniami, ktoré vám pomáhajú sa uvoľniť, vytvárajú dôveru, učia vás zručnosti, ktoré využijete v hlavných témach kurzu. Hlavné témy, ako sú masáže, orgazmická joga, milostné techniky a ďalšie, vám približujeme cez smelé ukážky, pri ktorých nič neskrývame. Naša otvorenosť potom veľmi rýchlo inšpiruje aj ostatných a vedie ich k prirodzenosti a jadru danej témy. Následné praktické cvičenia hlavných tém potom, podľa svojej voľby, môžete vykonávať s vybraným alebo svojim partnerom v skupine alebo v súkromí svojej izby. Prax ani striedanie "partnerov" nie sú povinné! Podstatnou súčasťou kurzu sa stáva aj priestor pre spoločné zdieľanie, komunikáciu medzi partnermi, či otázky a odpovede.

Pri práci v skupine vzniká podporujúce atmosféra s vysokým potenciálom pre osobný rozvoj.

Komu je kurz určený:
Ak je vám viac ako 18 rokov a zaujíma vás téma osobného rozvoja cez intimitu, je tento kurz určený práve pre vás! Je určený všetkým. Môžete byť zadaní či nie, čerstvo zamilovaní alebo v dlhodobom vzťahu, bez ohľadu na sexuálnu orientáciu a preferenciu. Každému zo srdca tento kurz odporúčame. Prečo? Vďaka osobnej skúsenosti vieme, že ak rozumieme sebe aj svojmu partnerovi, je všetko oveľa jednoduchšie a krajšie!

Pre ženy, mužov a páry, ktorí:
Chcú prostredníctvom svojho tela uvoľniť myseľ, otvoriť svoje srdcia a dopriať si viac potešenia a zmyselných zážitkov, jednoducho preto, že je to možné a obohacujúce.
Chcú posilniť svoj mužský či ženský princíp.
Chcú viac porozumieť mužom a ženám, ich správaniu a sexualite.
Sú stiahnutí, uzatvorení, nevedia sa bezprostredne a vedome otvoriť dotykom, stimulácii či láske.
Túžia skvalitniť svoj život objavením toho, čo im chýba alebo prináša radosť.

"Vzťahy sú spočiatku nádherné. Takmer všetky nové vzťahy sú neuveriteľne vzrušujúce a vášnivé. Ale zdá sa, že sa časom čosi stane. Veci sa zmenia. Existuje však tajomstvo, vďaka ktorému si vášeň v emocionálnych aj sexuálnych vzťahoch udržíme. V okamihoch príťažlivosti a vášne existuje aktívny princíp nazývaný "sexuálna polarita". "
David Deida, Intímne splynutie


PRAKTICKÉ INFORMÁCIE
Kurzom vás prevedú Martin Plas a Lucie Sitárová
Martin Plas, CSB Mgr. Lucie Sitárová, CSB
Certified Sexological Bodyworkers

Martin a Lucia sú dlhoroční partneri, ktorí na profesionálnej úrovni vzdelávajú verejnosť v oblasti intimity, sexuality a partnerstva. Ich jedinečnosť je v ich prirodzenosti a odvahe pravdivo zdieľať svoje intímne skúsenosti s ďalšími ľuďmi.

Neviete čo s deťmi? Vezmite ich so sebou!
Zabezpečujeme stráženie detí na kurze. Stráženie nie je v cene kurzu.

Bez čoho sa na kurze nezaobídete?
Časový harmonogram a pomôcky.
piatok: príchod a registrácia: 18:00, večera 19:00, začiatok programu 20:00
sobota a nedeľa: program: 10:00 14:00, 16:00 20:00,
večerný voľný program (bazén, sauna, masáže, zábava)
pondelok: program: 10:00 14:30, koniec s obedom

Zmena programu podľa diania na kurze je vyhradená.

Na masáže, cvičenie a voľný čas budete potrebovať:
Podložku, prestieradlo, deku na prikrytie, vankúšik, plážový šatka cca 110 * 160 cm, Bio masážny olej neparfúmovaný alebo kokosový (k nemu môžete pridať aj parfumovaný), Lubrikačný gél odporúčame na báze silikónu, voľné oblečenie, plavky, písacie potreby atď ...

Niektoré pomôcky možno dokúpiť na kurze.

Ubytovanie a strava nie je v cene kurzu!
 • Kurz Muž a Žena - Valentínsky špeciál - 11.02.2016 18:00 / 14.02.2016 15:00 - Cena na osobu Do 31.12.2015 2480 Kč (cca. 91 EUR) Do 31.1.2016 2980 Kč (cca. 110 EUR) Od 31.1.2016 3980 Kč (cca. 147 EUR) NAJOBĽÚBENEJŠIE Cena pre pár Do 31.12.2015 3720 Kč (cca. 137 EUR), Do 31.1.2016 4470 Kč (cca. 165 EUR), Od 31.1.2016 5970 Kč (cca. 22
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Eva, kurz Muž a žena

  Účasť na seminári u mňa vyvolala nečakané emócie a motivovala ma k práci na svojich hlbších blokoch a limitoch. Počas jednotlivých cvičení, aktivít a zdieľania som mala možnosť znovu prežiť situácie, na ktoré ani v bežnom živote neviem adekvátne zareagovať. Vďaka kurzu som si ich opäť živo pripomenula, a to v priebehu dvoch intenzívnych dní. Išlo predovšetkým o situácie v partnerstve alebo v komunikácii s náprotivkom. A že ak chcem tieto pre mňa nepríjemné situácie zmeniť, musím predovšetkým ja zmeniť svoj prístup k nim. Vďaka tomuto intenzívnemu víkendu som presne zistila momenty, ktoré neviem zvládať a spúšťače v myslení a nastavení, ktoré za nimi stoja. Dalo mi to obrovské pochopenie. Ak teda tápate, určite príďte na kurz. Pre mňa tým začala veľká výzva k skvalitneniu svojho postoja k vzťahom "

 • Jana, učiteľka

  Cez prvé obavy, ktoré vďaka citlivému vedeniu čoskoro opadli, som si to úžasne užila. Všetko bol zážitok, vrátane masáže. Veľa z toho, čo sme sa naučili, si odnášame a môžeme to používať a tak zlepšiť náš vzťah. Užila som si to úžasne.

 • Klára, podnikateľka

  Prekvapilo ma, ako jednoducho sa dá odkryť niečo, čo som dlho nevidela v sebe aj v manželovi. Poznám svojho muža 15 rokov a teraz mám pocit, že sme sa znovu stretli ... Môžeme začať úplne niečo nové - osviežujúce. Znovu som sa zamilovala.

 • Aleš, programátor

  Cítil som, že som vnútorne zaujal takú mužskú, drzú, divokú energiu, ktorej moc nedovoľujem sa prejaviť. Vnútorne som v tom prejave pociťoval radosť a videl som, že partnerke to robilo tiež radosť. Uvedomil som si, že byť drzý, odvážnejší, zakričať, pochytiť ľudí a "vraziť do nich", mi dovoľuje tiež odovzdať do svojho okolia viac sám seba a svojej lásky. Jednoducho, toto som bol JA.

 • Verča, kurz Zraniteľnosť a i

  Čo si naozaj vážim, je to, že som spoznala sexualitu ako takú... S vami pri rôznych cvičeniach som prežila orgazmus, aj keď muž bol na druhom konci miestnosti. Tak silnú vášeň som neprežívala ani, keď som sa uspokojovala sama... bolo to prekrásne... :-) Určite by som chcela pochváliť všetky cvičenia. Každé cvičenie malo niečo za úlohu. Spoznať ostatných, spoznať seba, spoznať bolesť, spoznať lásku... Čo cvik to niečo nové a ja som si z každej lekcie niečo odniesla...

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri