Kurzy a semináre

Mužská cesta

Váňův statek na Vysočině, |
30.9. - 2.10.2016


Uvoľni svoju silu, ži slobodne - život nie je boj


"Muž objavuje poslanie svojho života v samote, skrz situácie, ktoré sú výzvou a v spoločnosti mužov, ktorí nemajú zľutovanie pre jeho slabosti a lenivosť."

David Deida


Workshop Richarda Vojíka pre mužov: Cesta ku šťastiu, sile, bohatstvu a šťastnému partnerstvu

 • Porozumenie a vyčistenie vzťahu z otcom
 • Práca s limbickým odtlačkom, doplnenie chýbajúcich štádií mužského vývoja
 • Nastolenie rovnováhy v našom živote
 • Oslobodenie od masturbácie a porna
 • Práca s vlastným tieňom a jeho využitie ako zdroja energie pre život
 • Ako nájsť zdroje energie pre zdravý a naplnený život


Skupina, na ktorej s pomocou niekoľkých silných techník môžete zmeniť svoj život.

Prejdete meditáciou "limbic printing recoding". Nájdete rovnováhu medzi tým čo chcete a na čo máte silu. Ako nájsť vlastný tieň (svoju temnú potlačenú stránku - silu) a ako ho využiť ako zdroj energie a inšpirácie pozitívnym spôsobom. Rovnováha v našom živote: prejdeme si kruh zdrojov mužského života a nájdeme spôsoby ako vyrovnať ten váš. Porozumiete tomu ako porno ovláda náš mozog a ako presmerovať túto silu na svoje projekty, vzťah a život.


Táto skupina je len pre mužov, ktorí majú odvahu a chuť sa meniť.

Nevieš čo chceš a nemáš žiadny životný cieľ?

Máš pocit, že ti život nedáva to, čo potrebuješ?

Máš nedostatok sily na veci, ktoré by si chcel robiť alebo máš sily priveľa a ruší ťa to?

Máš problémy so ženskou energiou?

Máš problémy s erekciou?

Si lenivý, nič ti nedáva zmysel?

Chýbala kvalitná mužská - otcovská výchova v tvojom živote?


Lektor: Ing. Richard Vojík, CSB

Poradca a učiteľ v oblasti sexuality a partnerstva, 10 rokov vedie kurzy osobného rozvoja, tantra masáží a sexological bodywork.

Jeho učenie inšpiruje tisíce študentov u nás aj v zahraničí vďaka nekonvenčnému prístupu, humoru a ľahkosti, s ktorými ho odovzdáva. Od roku 2002 prešlo jeho kurzami, prednáškami a osobnými konzultáciami viac ako 10 000 ľudí, ktorým pomohol naučiť prijať samých seba, prijímať a dávať láskyplný dotyk, pristupovať k svojmu telu s rešpektom a úctou a otvoriť svoje srdce. Učí porozumieť rozdielom medzi ženami a mužmi a tým skvalitniť a prehĺbiť partnerský vzťah a intimitu. Prináša hlavné informácie o partnerstve a sexe, o ktorých sa v mladosti, doma ani v škole nehovorí. Svoje vedomosti a skúsenosti odovzdáva prirodzeným a ľahko pochopiteľným spôsobom.

Ako prvý začal v ČR vyučovať a certifikovať tantra masáž, neskôr známu ako celostná zmyselná masáž. Je spolutvorcom masážneho salónu a centra osobného rozvoja Tantra Spa Prague.

Z USA priniesol do ČR novú profesiu Sexological bodywork. Táto profesia vzdeláva profesionálov, učiteľov a sex kouča pre prácu s ľudskou sexualitou. Je tvorcom techniky VAGINÁLNE MAPOVANIE a LIEČENIE JAZIEV a ďalej je spoluautorom výukových DVD: Umenie dotyku, Škola vaginálneho mapovania, Intímna masáž pre ženy - Joni masáž, Intímna masáž pre mužov - Lingam masáž.

Je spoluautorom a mentorom projektu CESTA PRAVÉHO MUŽA.


Kurzovné: 2490 Kč / cca 92 €

Zľava pre študentov (do 23rokov) a dôchodca cena 1490 Kč


Ubytovanie na izbe so sociálnym zariadením + plná penzia: 1300 Kč / cca 48 €

Ubytovanie na izbe bez sociálneho zariadenia + plná penzia: 1180 Kč / cca 43 €

Pre rezerváciu miesta na kurze prosím uhraďte registračný poplatok 500 Kč / cca 18 €, ktorý na mieste bude odrátaný z kurzovného alebo zašlite celú výšku kurzovného. Registračný poplatok alebo celé kurzovné prosím zašlite na účet: 2000958461/2010 Richard Vojík

Raňajky formou švédskych stolov, obedy a večere výber z niekoľkých jedál (mäsitá i bezmäsité strava).

Začíname piatkovou večerou a končíme nedeľným obedom.


Referencie

1/1

 • Michal

  Kurz mi pomohl rozproudit vnitřní sílu. Dodal odvahu a podpořil mě k akci např. zavolat, odpustit a poděkovat Tátovi. Ukázal taky témata, na která se potřebuji ještě zaměřit. Důležitý krok k prohloubení vztahu s tátou. Posílení sebedůvěry. Cítím se teď víc uvolněný a ve své síle. Další práci na sobě si užívám s větší chutí a lehkostí."

 • Marinek

  "Je to každopádně veeelikej mazec, to co se od té doby po kurzu děje :) Od udobření s mým otcem, po zpověď mého šéfa, který po mě dupal 12 let a před týdnem se mi najednou sám od sebe omluvil… Ženský okolo mě najednou děsně zajímám a to potěší :) Doporučil bych to každému, kdo není lenivej něco udělat sám pro sebe. Byl jsem celý život absolutně nedůvěřivý v takovéto akce, ale nechal jsem se vyhecovat a jsem za to teď moc rád :)"

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri