Kurzy a semináre

Mužská cesta

Žižkov, budova Sokola Žižkov, Koněvova 19 | Praha 3
30. - 31.7.2016


Tu a Teraz!

Mužská cesta Richarda Vojíka


Ako sa zbaviť nánosu našej minulosti a žiť slobodne v prítomnom okamihu.


Všetko sa deje len tu a teraz, všetko ostatné je ilúzia, naša minulosť reálne neexistuje, jediné kde existuje je v našej hlave, ale tým ovplyvňuje celý náš život.

My muži sa strachujeme o kariéru, o prácu a financie, vytvárame si silný zmätok v našej hlave tým, ako stále dookola premýšľame nad rovnakými vecami, tým, že myseľ spočíva v budúcnosti v premýšľaní, tým fakticky bránime vyriešeniu týchto problémov. Bránime tým sami sebe žiť šťastný a spokojný život.

Ak na niektorú otázku odpovieš ÁNO, je táto skupina pre teba:

 • Zaujíma ťa ako posilniť svoju mužskú stránku?
 • Robí ti problém žiť tu a teraz?
 • Máš ťažkú hlavu plnú myšlienok?
 • Máš veľa plánov a nedokážeš nič dokončovať?
 • Máš všetko čo si chcel a rovnako máš pocit, že ti niečo chýba?
 • Nevieš čo chceš a nemáš žiadny životný cieľ?
 • Máš pocit, že ti život nedáva to, čo potrebuješ?
 • Máš nedostatok sily na veci, ktoré by si chcel robiť a / alebo máš sily príliš a ruší ťa to?
 • Máš problémy so ženami?
 • Si lenivý, nič ti nedáva zmysel?
 • Chýbala kvalitná mužská - otcovská výchova v tvojom živote?
 • Bola silná matka v tvojom živote a slabý otec alebo úplne chýbal?
 • Prebehla v tvojom živote akákoľvek závislosť?
 • Nestačí ti len jedna žena a s tou svojou nedokážeš ísť do hĺbky?


Intenzívne dva bloky denne, začíname dopoludnia 10:00 -14:00, poobede 16:00 -20:00.

Bude tu dosť času na vaše otázky.


Lektor: Ing. Richard Vojík, CSB

Poradca a učiteľ v oblasti sexuality a partnerstva, 10 rokov vedie kurzy osobného rozvoja, tantra masáží a sexological bodywork.

Jeho učenie inšpiruje tisíce študentov u nás aj v zahraničí vďaka nekonvenčnému prístupu, humoru a ľahkosti, s ktorými ho odovzdáva. Od roku 2002 prešlo jeho kurzami, prednáškami a osobnými konzultáciami viac ako 10 000 ľudí, ktorým pomohol naučiť prijať samých seba, prijímať a dávať láskyplný dotyk, pristupovať k svojmu telu s rešpektom a úctou a otvoriť svoje srdce. Učí porozumieť rozdielom medzi ženami a mužmi, a tým skvalitniť a prehĺbiť partnerský vzťah a intimitu. Prináša hlavné informácie o partnerstve a sexe, o ktorých sa v mladosti doma, ani v škole nehovorí. Svoje vedomosti a skúsenosti odovzdáva prirodzeným a ľahko pochopiteľným spôsobom.

Ako prvý začal v SR vyučovať a certifikovať tantra masáž, neskôr známu ako celostná zmyselná masáž. Je spolutvorcom masážneho salónu a centra osobného rozvoja Tantra Spa Prague.

Z USA priniesol do ČR novú profesiu Sexological bodywork. Táto profesia vzdeláva profesionálov, učiteľov a sex kouča pre prácu s ľudskou sexualitou. Je tvorcom techniky VAGINÁLNE MAPOVANIE a LIEČENIE JAZIEV a ďalej je spoluautorom výukových DVD: Umenie dotyku, Škola vaginálneho mapovania, Intímna masáž pre ženy - Joni masáž, Intímna masáž pre mužov - Lingam masáž.

Je spoluautorom a mentorom projektu CESTA PRAVÉHO MUŽA.


Ubytovanie: možné v mieste konania 200 Kč/noc; cca 7,40 €/noc

Strava: nezabezpečená


Pre rezerváciu miest na kurz, prosím uhraďte registračný poplatok 500 Kč / cca 18,50 €. Ktorý bude na mieste odrátaný z kurzovného, alebo uhraďte plnú výšku poplatku za kurz na účet: 2000958461/2010 Richard Vojík


Referencie

1/1

 • Michal

  "Kurz mi pomohol rozprúdiť vnútornú silu. Dodal odvahu a podporil ma k akcii napr. zavolať, odpustiť a poďakovať otcovi. Ukázal tiež témy, na ktoré sa potrebujem ešte zamerať. Dôležitý krok k prehĺbeniu vzťahu s otcom. Posilnenie sebadôvery. Cítim sa teraz viac uvoľnený a vo svojej sile. Ďalšie práce na sebe si užívam s väčšou chuťou a ľahkosťou. "

 • Marinek

  "Je to každopádně veeelikej mazec, to co se od té doby po kurzu děje :) Od udobření s mým otcem, po zpověď mého šéfa, který po mě dupal 12 let a před týdnem se mi najednou sám od sebe omluvil… Ženský okolo mě najednou děsně zajímám a to potěší :) Doporučil bych to každému, kdo není lenivej něco udělat sám pro sebe. Byl jsem celý život absolutně nedůvěřivý v takovéto akce, ale nechal jsem se vyhecovat a jsem za to teď moc rád :)"

 • Anonym

  "Obohatilo mě to vírou v lepší budoucnost. Uvědomil jsem si, že mám okolo sebe i skvělé lidi, které jsem nebral. Naučilo mě to být lepším člověkem, ať už je život svině nebo ne, tak se nevracet k věcem, které už se staly. Poznal jsem kromě Richarda i partu zajímavých lidí a řekl bych, že snad i sám sebe ;o)"

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri