Kurzy a semináre

Multiorgazmická žena - kurz orgazmickej jogy

Váňov Statok, - | Pelhřimov
4. - 6.12.2015


Tajomstvo vedomej erotickej praxe je kľúč k zdroju vašej životnej sily, zdraviu, múdrosti, k sebaláske, potešenie, extáze i duchovnému rastu.

NEJDE O ZOSTAVU jóginskych CVIKOV
Jedinečný kurz Orgazmickej jógy - vedomej erotickej praxe - prepisuje zlé návyky a predsudky týkajúce sa našej sexuality. Rozvíja našu schopnosť vnímať (užívať si), kontrolovať a rozširovať vzrušenie, byť v spojení so svojim telom a so svojou sexuálnou energiou. Učí nás, ako prebúdzať potenciál našej sexuality i nás samotných ...

ZABUDNITE na nudný A PRÁZDNY INTÍMNY ŽIVOT!
OBJAVTE ČO JE VO VÁS!
Máte občas pocit, že by ste od sexu mohli dostať viac? Že vám nejde prejaviť sa tak, ako by ste si priali a nielen v spálni? Orgazmická joga vám pomôže spoznať sami seba, naučiť sa pracovať so svojím telom, pocitmy a mysľou. Prebúdzať ďalšej úrovne svojej sexuality ovplyvňujúce všetky oblasti života.
"Prebuď svoje telo... osloboď svoju myseľ! " Pozývame vás na spoločnú vzdelávaciu cestu vedomej erotickej praxe!

Prihláste sa na kurz a objavte potešenie ukryté vo svojom tele.

PRAX Orgazmickej JÓGY
Kurz obsahuje každodennú výučbu aj praktizovanie Orgazmickej jógy. Počas tejto doby vedomého vzrušenia s otvoreným srdcom zistíte, čo je pre vás eroticky možné.Táto príjemná prax znovu-prebudenia a znovu-spomenutia si na váš vnútorný život môže mať úplne zásadný prínos pre váš život i pre vašu budúcnosť.

Budeme posilňovať vašu vtelenú, vedomú seba-zodpovednosť. Prax zameraná na seba zahŕňa dýchanie, vychutnávanie si, zvuk, pohyb, dotyk, zameriavanie pozornosti a vedomia v pozornosti. Orgazmickú jógu budeme praktizovať sólo, v páre, alebo v prítomnosti ďalších ľudí, ak si tak vyberiete. Vieme, ako vám pomôcť citlivo rozširovať vaše hranice, bez toho aby ste ich museli na silu prekračovať.

Erotická prax doslova prepletá dohromady srdce a genitálie. Už len toto je dobrý dôvod na to, aby sme jógu praktizovali. Orgazmická Jóga často produkuje stavy vzrušenia, ktoré sú zbavené fantázie, neuzavretých emocionálnych stavov, náboženských dogiem, kultúrnych výstrah a obvyklého sexuálneho správania. V tomto stave erotického tranzu si jedinec začína uvedomovať svoje telo ako zdroj múdrosti, šťastia a slobody.


KOMU JE SEMINÁR URČENÝ?

Ženám ktoré... chcú nadviazať priateľský kontakt so svojou sexualitou, rozvíjať svoj erotický potenciál, cítiť sa doma vo svojom tele, stať sa skvelými milenci a milenkami, chcú vniesť radosť do svojej sexuality a byť so sebou v kontakte, chcú prevziať zodpovednosť za svoje potešenie, nie sú spokojní so svojím prežívaním aj telom, ktorým zavládol v spálni i živote stereotyp, cíti nízke libido a stratili chuť na sex.
Ženám ktoré ...
... túžia po orgazme alebo sa stať rovno multiorgazmické, ktoré chcú spoznať svoj G bod, ženskú ejakuláciu či análne potešenie.


AKÝM témam SA BUDEME VENOVAŤ?
Dychové techniky
Sebaláska, potešenie a seba-vedomie
Vedomému seba-milovaniu ako zdrojmi energie a osobného rozvoja
Multiorgazmus a celotelový orgazmus
Transmutácia sexuálnej energie a sexuálnej mágie
"Byť vedomý vo svojom živote, to je zručnosť, ktorá by mala byť kultivovaná ... .v každom zmysle výrazu vedomý-byť svedomitý a sústredený na to, čo robíme, byť otvorený a kreatívny k možnostiam, byť si vedomý prítomného okamihu bez lipnutia na súdenie súčasnej situácie-byť vedomý je stav vedomia, ktorý nám umožňuje byť flexibilný a vnímavý v prítomnosti. "
Dr Daniel J. Siegel, The Mindful Therapist


O AUTOROCH ŠKOLY intímneho splynutia a lektori KURZU

Martin Plas, CSB a Mgr. Lucie Sitárová, CSB sú od roku 2011 partneri s dlhoročnou praxou v oblasti celostnej zmyselnej (tantrickej) masáže a Sexological bodywork. Sú učitelia a sprievodcovia v oblasti sexuality, intimity a osobnej transformácie.

Spoločne založili tri Centrá Certifikovaných Sexological Bodyworkerov v Českej republike. Sú v Čechách tiež prvými učiteľmi lekcií a kurzov Orgazmickej jógy. Do roku 2015 prešli spoločne 55 kurzov v oblasti intimity a osobného rozvoja ako účastníci, asistenti aj lektori u českých aj zahraničných lektorov. Na kurzoch sa stretli s niekoľkými tisíckami ľudí, ktorým práca s intimitou výrazne zmenila život. Za tri roky spoločnej práce pomohli cez individuálne sedenia približne 300 ľuďom a z toho 40-tim párom, objaviť vášeň a obohatiť ich život cez sexualitu.Na základe všetkých týchto skúseností zostavili Školu Intímneho splynutia.Pomáhajú ženám, mužom i párom cez praktickú, živú a prežitú osobnú skúsenosť.

PRÍNOS vedomej EROTICKEJ PRAXE

"S vedomou praxou sa môžeme stať viac ne-súdiacimi ľuďmi, rozvíjať duševnú vyrovnanosť, byť si viac vedomí o čo ide a čo sa deje a rozvíjať tak kapacitu, pomenovať a popísať slovami náš vnútorný svet. Dokonca môžeme rozvinúť svoju schopnosť pozorovať sám seba. "
Dr Daniel J. Siegel, The Mindful Therapist

Pokiaľ sa teda aj erotické praktiky vykonávajú vedome po nejaký čas, pomáhajú nám sa naučiť sex, zatiaľ čo sa obohacujeme v samom jadre ľudského blahobytu! Najsilnejší terapeutický a výchovný nástroj, ktorým vládneme, je teda vedomá prax.Teraz ste práve pozvaní na spoločnú vzdelávacie cestu erotickej praxe. Táto cesta vás môže a tiež bude obohacovať a tiež vaše partnerstvo, vaše okolie a tiež túto vibrujúcu zelenú planétu, ktorú všetci zdieľame.

VÝHODY PRÁC V SKUPINE

Pri práci v skupine vytvárame bezpečný, seriózny a hravý priestor, v ktorom sú rešpektované vaše hranice.

V skupine podobne naladených ľudí vzniká podporujúca atmosféra s vysokým potenciálom pre osobný rozvoj. V prípade praxe v páre či skupine si môžete zvoliť s kým budete. Prax ani striedanie "partnerov" nie sú povinné! Máte aj možnosť robiť niektoré techniky v súkromí vašej izby. Všetko je dobrovoľné a často zábavné.

AK NEMÁTE PARTNERA, NEVADÍ.
Tento kurz je zameraný na osobný rozvoj, vďaka ktorému zistíte, čo potrebujete vy pre svoju spokojnosť a potešenie nielen v spálni. Tiež vaše potešenie nebude už závislé na milenkynej či milencovej zručnosti. Vaša vnútorná vášeň, ale aj sebaláska nájdu cestu na povrch ako prameň rieky s živou vodou, ktorá vám dodá sviežosť.

TIPY OD LEKTOROV
Milé ženy, ak chcete prežívať potešenie, mali by ste sa poznať. SKÚSTE SI UROBIŤ objavné MASÁŽE vašich intímnych partií. Skúmajte, čo je vám príjemné a čo menej, čo po dlhšej dobe a čo skôr. Skúste tak ako v radách pre mužov zahrnúť uvoľnené HLBŠIE DÝCHANIE a POHYB TELA. Seba-potešenie nemusí byť zamerané vždy na orgazmus. Rovnako tak môžete preskúmať či masírovať celé svoje telo a dať mu tak lásku a pozornosť, po ktorej tak prahne ... Ak príde nepríjemná emócia ako smútok, skúste s ňou byť, uvoľniť sa a prijať ju ... časom odíde a vy budete bližšie láske aj potešeniu.

GARANCIA KVALITY

Vrátime vám peniaze, keď nebudete s kurzom spokojní.

Ak s nami vstúpite nami do tohto intenzívneho kurzu, sľubujeme vám, že odídete nielen múdrejší, ale aj šťastnejší, uvoľnenejší a viac nad vecou. Naše sľuby myslíme vážne a preto Vám ponúkame 100% garanciu vrátenia kurzovného, ak budete mať pocit, že pre vás seminár nebol prínosný.

* Podmienkou je fyzická účasť *


 • Kurz Orgazmickej jógy pre ženy - 04.12.2015 18:00 / 06.12.2015 15:00 - kurzovné je 2600 CZK, cca. 96€, ubytovanie s plnou penziou 700 CZK osoba/deň, cca. 25,90€
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Tomáš, kurz Orgazmickej jogy

  Bol to pre mňa prvý kurz tohto druhu. Najviac ma fascinovala otvorenosť a úprimnosť pre mňa úplne cudzích ľudí. Snáď prvýkrát v živote som si nemusel na nič hrať, nemusel sa pretvarovať, hrať akúkoľvek rolu, bolo úplne nepodstatné aj moje meno, bol som to jednoducho a iba ja. Môj prístup bol výnimočný napríklad v tanci, ktorý nemám rád a keď niečo nemám rád, tak to predsa nerobím :), tu áno.

 • Jana, kurz Muž a žena

  Otvorilo sa vo mne veľa citlivých miest. Cítim, že váš seminár mi pomohol plne sa otvoriť prítomnosti a spracovať to, čo bolo ešte plne neuchopené. Ďakujem Vám za víkend naplnený nezabudnuteľnými a hodnotnými okamihmi a zážitkami.

 • Marian

  Najsilnejšie bolo, keď sa oproti mne postavila nahá žena a povedala ''Pozri sa ako som krásna''. Na nahotu som ako masér zvyknutí, ale v tento moment som jej krásu nielen videl, ale aj cítil.

 • Verča, kurz Zraniteľnosť a intim

  Čoho si naozaj vážim, je to, že som spoznala sexualitu ako takú ... S vami pri rôznych cvičeniach som prežila orgazmus, aj keď muž bol na druhom konci miestnosti. Tak silnú vášeň som neprežívala ani keď som sa uspokojovala sama ... bolo to prekrásne ... :-) Určite by som chcela pochváliť všetky cvičenia. Každé cvičenie malo niečo za úlohu. Spoznať ostatných, spoznať seba, spoznať bolesť, spoznať lásku ... Čo cvik to niečo nové a ja som si z každej lekcie niečo odniesla ...

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri