Kurzy a semináre

Orgazmická joga

Via Prudentia, Vajnorská 98 | Bratislava
17.10.2017


Radi by sme pozvali vás na pravidelné večery Orgazmickej jogy pre ženy :-)

Orgazmická jóga je prax osobného ROZVOJA cez vedomie seba - Dotyk, Pohyb, Dych, Hlas. Rozvíja našu schopnosť vnímať SVOJE Telo, prežívať vzrušenie, ktoré môžeme sami riadiť, rozširovať, spojiť sa so svojím Telom, svojou Sexuálnou Energiou. UČÍ NÁS, ako prebudiť POTENCIÁL našej sexuality, aj nás samotných.

Ide o praktickú somatickú výuku obohacujúcu našu sexualitu, aj naše životy. Prax prináša stavy emocionálnej a sexuálnej spolupatričnosti, transpersonálne zážitky, multiorgazmické a extatické stavy a mnohé ďalšie skúsenosti. Prínosom Orgazmickej jogy je napríklad zbavenie sa hanby a strachu (posilnenie sebavedomia), objavenie potešenia a multiorgazmu, zlepšenie mileneckých zručností, porozumenie svojmu telu a svojmu vzrušeniu a oveľa viac.

Táto lekcia je otvorená pre všetky ženy od 18 rokov.Súčasťou tejto lekcie nie sú cvičenia zahŕňajúce nahotu.


Čo so sebou: pohodlné voľné oblečenie, lungi, komu býva zima na nohy, aj ponožky :-)

Kde: Via Prudentia, vajnorská 98, Bratislava

Kedy: 17.10.2017 19:00 - 21:00

Cena: 8 EUR / osoba
Hodiny vedie: Daniela Aberlová, CSB

Daniela je vyštudovaná zdravotná sestra, ale srdce ju postupne zaviedlo k iným metódam a terapiám, aké ponúka zdravotníctvo a farmaceutické firmy – k seminárom a kurzom alternatívnej medicíny a následne až k učeniu tantry, ktorá ju oslovila práve svojím celostným prístupom k človeku. Viedla ju k poznaniu seba samej, úcte k sebe, k ostatným a k životu. V Čechách absolvovala kurz Celostnej zmyselnej masáže u Denisy Říha Palečkovej a Richarda Vojíka a následne certifikovaný výcvik Sexological bodywork priamo pod vedením zakladateľa Josepha Kramera Ph.D., s ktorým v súčasnosti spolu so svojím partnerom Petrom Illíkom CSB spolupracujú na projektoch partnerskej Orgazmickej jógy a Pornjogy. Daniela je prvá bodyworkerka na Slovensku, ktorá vedie praktické hodiny Orgazmickej jógy pre verejnosť.

Od roku 2014 pracuje ako tantrická masérka a terapeutka a zároveň ako lektorka partnerských masáží. Veľkú časť jej klientov tvoria muži s poruchami erekcie, ejakulácie alebo po operáciách prostaty, ktoré učí ovládať a poprípade znovu prežívať orgazmus.

V Bratislave vedie kurzy Vaginálneho mapovania (Vaginal mapping) pre ženy, ku ktorým rovnako ponúkajú aj osobné sedenia a terapie.

So svojím partnerom, taktiež certifikovaným bodyworkrom, Petrom Illíkom, CSB vedú v Bratislave a v Nórsku masáže, osobný a párový coaching nie len v oblasti intimity, poradenstvo pre páry aj jednotlivcov, kurzy a workshopy pre verejnosť.


Dosiahnuté vzdelanie:

  • Všeobecná sestra VOZŠ a SOZŠ 5.Května 2007 v Čechách
  • Škola celostnej zmyselnej masáže EASE 2014 v Čechách
  • Rekvalifikačný kurz klasickej masáže EduSpa College 2014 v Čechách
  • Sexological bodywork EASE 2015 v Čechách


Ďalší učitelia a absolvované kurzy:

  • Andrew Barnes – energetický orgazmus a tantrické odzbrojovanie tela 2015 v Čechách
  • EduSpa College – Banková masáž, preťahovanie a strečing, masáž horúcimi mušľami, masáž lávovými kameňmi, kineziotaping


Máte otázky? Pýtajte sa nás na info@intimi.sk.galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri