Kurzy a semináre

Kúzlo vedomého dotyku - kurz tantra masáže

Via Prudentia , Vajnorská 98/d | Bratislava
26. - 28.5.2017


S láskou vás pozývame na kurz: Kúzlo vedomého dotyku, ktorý je jemný, láskyplný a liečivý. Naučí vás vnímať pocity šťastia, prijatia celej vašej bytosti. Pocítite tok životodarnej energie v tele. Tento kurz: Tantra masáže - Kúzlo vedomého dotyku, vám otvorí cestu do sveta zatiaľ nepoznaného. Do sveta tajomných tantrických masáží, pri ktorých objavíte svoje hravé JA a zároveň spojíte príjemné s užitočným. Chcete prežiť nové, neopísateľné chvíle, posunúť vaše milostné umenie na vyššiu úroveň, alebo máte záujem pracovať ako profesionálne vyškolený Tantra masér/ka? Vďaka individuálnemu prístupu si tempo výučby určíte vy samy. Môžete si vybrať, či chcete kurz absolvovať v skupine (od 4 osôb) alebo individuálne (figurant/ka, vy a lektorka), prípadne so svojím partnerom (budete skúšať vzájomne na sebe). Tento krásny, príjemný kurz je výborným začiatkom pre tých, ktorí zatiaľ nemajú s Tantrou žiadne skúsenosti a rozhodli sa učiť Tantrickému umeniu. Tí, ktorí už Tantrické kurzy poznajú, sa radi vracajú kvôli neopakovateľnej atmosfére a pocitom, ktoré pri týchto kurzoch prežívajú. Bude mi cťou sprevádzať vás na vašej ceste k Tantrickému poznaniu.


Dĺžka kurzu je 16 hodín. Dátum: 26.5. - 28.5.2017

Piatok: začiatok o 16:00, večera 18:00 - 19:00, záver 21:00

Sobota: začiatok o 10:00, obed 13:00 - 14:30, záver 18:30

Nedeľa: začiatok o 10:00, záver 15:00


KURZ ZAHŔŇA:

 • tanec
 • meditáciu
 • čistenie priestoru energeticky
 • príprava priestoru – atmosféra (sviečky, hudba, ...)
 • základy aromaterapie
 • úvodný rituál - uctenie tela (na navodenie dôvery)
 • omývanie horúcimi uteráčikami
 • hebkú masáž pávím perím, kožušinkami a ovievanie vejárom
 • celotelovú zmyselnú Tantra masáž (teplým olejčekom)


Čo si zobrať so sebou?

- pohodlné oblečenie, karimatku, sarong (šatka na prikrytie), masážny olejček, hebké predmety: napr. kožušinky, períčka, gorálky, veľký štetec, …(dá sa zakúpiť priamo na mieste)


Cena kurzu: 330€. Kurz bude prebiehať v skupine, min.4 osoby. V cene nie je zahrnuté ubytovanie a strava. Po úspešnom ukončení kurzu každý absolvent dostáva certifikát.

Individuálny kurz pre jednotlivca: Cena kurzu: 630€. Kurz bude prebiehať s figurantom/kou, vami a s lektorom. Dĺžka kurzu je 12 hodín. Termín si, prosím, dohodnite na tel. čísle0911 77 55 33 alebo e-mailom: info@intimi.sk. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

Individuálny kurz pre páry: Cena kurzu pre pár 730€. Kurz bude prebiehať tak, aby sa obaja partneri vystriedali – ako masírujúci, aj ako masírovaný - aby ste si kurz užili čo najviac. Dĺžka kurzu je 12 hodín. Termín si, prosím, dohodnite na tel. čísle 0911 77 55 33 alebo e-mailom: info@intimi.sk. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.


lektorka kurzu:

Juliana Berkyová, CSB

Ponúka poradenstvo, párom aj jednotlivcom v oblasti sexuality, sebarozvoja a intimity, rôzne transformačné programy pre ženy a mužov. Kurzy a semináre nielen tantrických masaží, ale aj výuku orgazmickej jógy, koučing a meditácie.

Juliana Vás s láskou a úctou bude sprevádzať na vašej ceste za sebapoznaním. V roku 2013 založila centrum tantrických masáží - Tantrasecrets v Žiline. Po absolvovaní ročnej celostnej zmyselnej Tantrickej školy masáže absolvovala ešte niekoľko tantrických výcvikov v Čechách, učila sa u tantrických majstrov v Rakúsku, Švajčiarku a Nemecku. Absolvovala rôzne kurzy so zameraním na relaxačné a thajské masáže, aromaterapiu, prácu s energiou, reiky. Neustále sa vzdelávala a vzdeláva do dnes. Úspešne absolvovala Kalifornský výcvik Sexological bodyworker. (Sexological bodywork – je sexuologická práca s telom, nová profesia, ktorá má certifikát schválený štátom Kalifornia v USA). Ponúka zážitkové somatické vzdelanie aj liečenie v sexualite s presahom do iných oblastí života. Táto práca je o neustálom napredovaní po ceste, ktorá sa nám postupne ukazuje. Učí ľudí aby sa nebáli rozvíjať vlastnú sexualitu, ale aby spolu s ňou rástli stále viac a viac. Jej práca ju napĺňa neskutočnou radosťou a energiou, pretože môže predávať ďalej nadobudnuté vedomosti a skúsenosti a pomáhať ľuďom v duchovnom a sexuálnom raste. • Kúzlo vedomého dotyku - kurz tantra masáže - 26.05.2017 10:00 / 28.05.2017 15:00 - 330 EUR
 • objednať vstupenku

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri