Kurzy a semináre

Orgazmická meditácia

Londýn, |
12.12.2015


OM (Orgasmic Meditácia) je jednoduchý spôsob, ako môžu ľudia praktizovať orgazmus. Je to ako.... joga pre váš orgazmus. A čím viac budete praktizovať, tým viac budete cítiť.


Celodenný úvod do OM je perfektný spôsob, ako sa naučiť základy praxe OM a filozofiu TurnON. Strávte deň s dvoma certifikovanými inštruktormi.

V tomto prelomovom kurze sa naučíte TurnON prax Orgazmickej meditácie, jednoduchej praxi s revolučnými výsledkami. Naučte sa, ako sa cítiť viac, pripojte sa hlbšie so svojim partnerom a oživte svoj sex len za pätnásť minút denne.

Harmonogram kurzu vyzerá takto ...

10:00 - Úvod a príbehy učiteľov
Lektori uvádzajú "pravidlá hry" a povedia vám ich príbehy o tom, ako prišli na prax a ako sa zmenil ich vlastné životy od toho, kde kedysi boli.

11:45 Nová definícia orgazmu
Vysvetľuje sa mužský a ženský Orgazmus (prečítajte si to znova: nie orgazmus muža a ženy) a ako OM umožňuje dotknúť sa druhu orgazmu, ktorý je v ženskom tele a so silou muža.

12:15 Výuka Zákonov orgazmu
Naučia vás 4 Zákony orgazmu a ako sú o 180 ° odlišné od zákonov reprodukcie. V podstate si prepíšete všetko, čo ste si mysleli, že ste vedeli o spojení.

12:45 Demonštrácia Orgazmickej meditácie
OM demo je vrcholná skúsenosť rannej výučby. Ak stále nerozumiete OM v čase, keď sa spustí demo, budete mať skúsenosť orgazmu samotným pozorovaním OM medzi dvoma skúsenými praktikantmi.

13:30 Obed
Cítili ste nejaký orgazmus. Môžete sa cítiť trochu vysoko. Je čas na obed!

15:00 Výučba OM Ergonómie
Poobedná časť demonštruje a zodpovie akékoľvek otázky, aby ste mohli začať cvičiť vy sami. Kde si dať ruku? Kde si dať nohu? Toto je čas sa opýtať!

16:30 Oficiálny koniec
Lektori vám povedia vaše ďalšie kroky a môžete odísť, ak nechcete vykonávať prax v kurze.


17:00 Voliteľné OM Lab
Po teórii prax a môžete to vyskúšať sami. Táto časť kurzu - OM Lab - bude vedená skúsenými inštruktormi, ktorí vám pomôžu prežiť orgazmus..KURZ JE PRE JEDNOTLIVCOV AJ PRE PÁRY
Kurzy bývajú vyvážené, čo sa týka pohlavia, takže budete mať príležitosť precvičiť si prax v kurze. Nemusíte prísť s partnerom - ale môžete!


ZOZNÁMTE SA S PODOBNE ZMÝŠLAJÚCIMI ĽUĎMI
Kde inde ako v kurze o orgazme sa môžete stretnúť s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí sú pripravení žiariť a rozsvietiť možno tie najskrývanejšie časti seba samého.

Tento kurz je skvelým východiskovým bodom pre mužov aj ženy a dá vám ten správny základ, ako začať budovať svoju Orgazmickú Meditáciu - OM - v praxi. Či už sa učíte OM prvýkrát alebo vybrusujete svoje schopnosti, tento kurz je skvelý spôsob, ako začať kultiváciu orgazmu.

Ak vám termín nevyhovuje, skorší termín je 28.11.2015. Ak máte záujem o iné termíny, prihláste sa na náš newsletter o seminároch na tejto stránke vpravo hore a my vás budeme včas informovať.

Máte otázky? Spýtajte sa priamo odborníčky, lektorky a koučky Orgazmickej Meditácie v našej poradni. Ľubka Strháková je vám k dispozícii a rada vám ich zodpovie.


galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri