Kurzy a semináre

Tantrická láska

Hotel Valnovka, | 20 km od Prahy
19. - 22.5.2016"Umenie zmyselnej Tantrickej masáže - Kľúč k vedomému milovaniu a Tantrickej láske"

Martin a Lucia vám v troch krokoch odhalia tajomstvo moderného tantrického partnerstva a magickej sily sexuálnej energie.

"Vydajte sa s nami na cestu za objavením pokladov tantrického milovania v našom jedinečnom podaní."

Martin a Lucia, autori a lektori kurzu


4 dni, ktoré vám zmenia život

Tantrické masáže
Martin a Lucia Vás naučia prijímať a dávať zmyselné tantrické masáže. Tantrickým zmyselným dotykom objavíte nielen sami seba, ale aj svojho partnera tak, ako ste sa doteraz nepoznali. Techniky Tantrickej masáže sa naučíte na mnohých kurzoch, ale Martin a Lucia s vami pôjdu ďalej.

Tantrické milovanie
Martin a Lucia vám odhalia tajomstvo tantrického milovania o ktorom ste doteraz možno čítali len v knihách. Objavíte kúzlo a hĺbku vedomého dotyku, ktorý prebudí nové rozmery vašej sexuality. Osvojíte si schopnosť vnímať svojho partnera, prebúdzať vzrušenie a emócie doteraz nepoznaným spôsobom.

Tantrická láska
Keď ste schopní prijať a odovzdať tantrickú masáž a dokážete sa oddať tantrickému milovaniu, pochopíte, aká je sila tantrickej lásky. A to je hlavné poslanie kurzu Martina a Lucie. Pomôžu vám objaviť čaro Tantrickej lásky, ktorá je vám na dosah. Len sa nebáť a urobit ten správny krok.

Sexuálna mágia
Ako darček vás Martin a Lucia zoznámia s princípmi sexuálnej mágie. Splňte si svoje sny.

Čo vám prinesie tento kurz?
Tantrické stretnutia sú liekom na uponáhľanú dobu. Doprajete si krásny spoločný čas. Objavte nový rozmer prežívania a potešenia. Naučíte sa pracovať so svojou sexuálnou energiou, ktorú ste doteraz vnímali len ako vzrušenie. Spoznáte sami seba, ale aj svojho partnera v novom svetle. Budete tancovať medzi láskou a vášňou.

 • inšpirácia
 • úžasné spoločné zážitky
 • krajší a kvalitnejší vzťah
 • nadviazanie nových priateľstiev
 • lepší a pestrejší sex
 • posilnenie osobných hodnôt
 • Sebapoznanie, sebaláska, sebavedomie, sila


"Ukážeme vám tantru, ktorá nie je zložitá, bude vás baviť a budete ju môcť robiť ľahko i doma."

Martin a Lucie, autori a lektori kurzu

Kurz bude prebiehať v bezpečnom prostredí s rešpektovaním vašich hraníc a potrieb.

INFORMÁCIE O KURZE
Ľudia majú v obľube kurzy Martina a Lucie pre ich prirodzenosť a otvorenosť. Vedú ich srdcom a odhaľujú pred vami ich najintímnejšie skúsenosti. Sú v tom s vami naplno, aby vám ukázali, že to, čo učia, je zo života a pre život.

Mieru vašej intimity na kurze si volíte sami.

Ako kurz prebieha?
Tešiť sa môžete nielen na teóriu, ale hlavne na praktické ukážky a cvičenia, inšpirované osobnou skúsenosťou lektorov.

Teóriu pretkanú skúsenosťami z osobného i profesionálneho života prekladajú zábavnými cvičeniami, ktoré vám pomáhajú sa uvoľniť, vytvárajú dôveru, či vás učia zručnosti, ktoré využijete v hlavných témach kurzu. Hlavné témy, ako sú, masáže, orgazmická jóga, milostné techniky a ďalšie, vám približujú cez celé ukážky, pri ktorých nič neskrývajú. Ich otvorenosť potom veľmi rýchlo inšpiruje aj ostatných a vedie ich k prirodzenosti a jadru danej témy. Následné praktické cvičenia hlavných tém potom, podľa svojej voľby, môžete vykonávať s vybraným alebo svojim partnerom v skupine alebo v súkromí svojej izby. Prax ani striedanie "partnerov" nie sú povinné! Podstatnou súčasťou kurzu sa stáva aj priestor pre spoločné zdieľanie, komunikáciu medzi partnermi, či otázky a odpovede.
Pri práci v skupine vzniká podporujúca atmosféra s vysokým potenciálom pre osobný rozvoj.

KOMU JE KURZ URČENÝ?
Ak máte viac ako 18 rokov a zaujíma vás téma osobného rozvoja cez intimitu, je tento kurz určený práve pre vás! Pre všetkých, bez ohľadu na sexuálnu orientáciu a preferenciu. Môžete byť zadaní, či nie, čerstvo zamilovaní alebo v dlhodobom vzťahu. Každému zo srdca tento kurz odporúčame. Prečo? Vďaka osobnej skúsenosti vieme, že s tantrickou láskou je svet náhle o tisíc percent krajší!

Pre ženy, mužov a páry, ktoré:
Chcú prostredníctvom svojho tela uvoľniť myseľ, otvoriť svoje srdcia a dopriať si viac potešenia a zmyselných zážitkov, jednoducho preto, že je to možné a obohacujúce.
Sú stiahnutí, uzatvorení, nevedia sa bezprostredne a vedome otvoriť dotykom, stimulácií, či láske.
Túžia skvalitniť svoj život objavením toho, čo im chýba alebo prináša radosť.
Chcú tantru naozaj vniesť do svojho života.

O tantre Z POHĽADU MARTINA A LUCIE
Tantrické kurzy nie sú len pre ezotericky zmýšľajúceho jedinca. Ide predsa o sex a intimitu a to je súčasťou života každého z nás.

O tantre sa hovorí veľa. Niektorí tvrdí, že sú to techniky, kedy sa ľudia milujú hrozne pomaly, dlho a nesmú dosiahnuť vyvrcholenie. Iní si myslia, že tantrické kurzy sú vlastne swingers párty, kde to robí každí s každým. Mnohí považujú tantru len za akési spirituálne bláboly. Rad domnienok vychádza z obyčajnej neznalosti. Tantru si robí každý takú, aký je on sám vo vnútri. My vnímame tantru predovšetkým ako úžasnú a silnú formu osobného rozvoja cez intimitu a sexualitu, ktorá obohacuje nás ako jedincov i náš vzájomný vzťah a súčasne nám pomáha sa od seba neoddeľovať vo chvíľach, keď sa vzájomne vzďaľujeme. Tantrické milovanie - tak ako sme k nemu došli a ako ho aj učíme - prináša úžasné stavy vzrušenia, pocitov lásky a prepojenia, ale aj pestrosti, napätia a oveľa viac ... Naše tantrické kurzy sú síce s nádychom spirituality, ale tú vyvažujeme značnou dávkou vášne, radosti a prirodzenosti.

Tantra je krásna, keď je celistvá, tak ako láska, tak ako sex, tak ako jedinec aj pár - keď energiu vyvažuje vedomie. Nie je ťažké mať tantru v živote, ťažké je prekonať svoje návyky a rozhodnúť sa. Ale vy ste od toho jeden krok.

"Religion, teda náboženstvo je odvodené z latinského slova, ktoré znamená „liečenie rán z oddelenia“ alebo „dosiahnutie celistvosti“. Ak práve toto v náboženstve hľadáte, potom áno, práve toto v tantre môžete nájsť."
Barbara Carrellas, autorka knihy Tantra v meste

Nepodporujeme sex neznámych ľudí a tak pre singel mužov a ženy budeme mať alternatívne cvičenia, pri ktorých nedochádza k pohlavnému styku. Dokonca, ak si zvolia tak, nedôjde k žiadnemu kontaktu s druhou osobou. Hoci sa opakujeme, mieru intimity na kurze si volíte sami.

ČO SA NA KURZU NAUČÍTE?
Tantrickú masáž
Naučíte sa intuitívny postup zmyselnej tantrickej masáže, ktorá spestrí váš intímny život. Jej kúzlom je predovšetkým absolútne prijatie obdarovaného. Prostredníctvom masáže sa naučíte viac porozumieť nielen sebe, ale aj svojmu existujúcemu, či budúcemu partnerovi. Ukážeme vám, ako prebúdzať lásku a sexuálnu energiu u mužov i žien im prirodzenou cestou. Tešiť sa môžete na krásny rituál, ktorý vdychuje masáži posvätnosť a jedinečnosť okamihu, na uvoľňujúce, ale aj oživujúce dotyky, ktoré dokážu prepojiť srdce a pohlavia. Súčasťou bude aj výučba intímnych masáží. Záleží len na vás, čím sa necháte na kurze inšpirovať a čo budú vaše vlastné invencie ..

Tantrické milovanie
Z bežného milovania urobí tantrické milovanie úplne nový svet intímneho zdieľania. Oslobodzuje nás od stereotypov a jednotvárnosti, rozširuje naše zážitky a skúsenosti, lieči naše telo i srdce. Jeho techniky vám pomôžu byť plne prítomní, vedome pracovať s vašim vzrušením - sexuálnou energiou, byť prepojení so svojim partnerom a nebyť závislí len na určitých vzorkách. Budeme sa zaoberať dychovou cirkuláciou, budovaním sexuálnej energie a jej smerovaním, vedomým dotykom, zmenám návykov. Ďalej aj polohami pri milovaní, technikami penetrácie a rôznou dynamikou sexuálneho aktu. Ukážeme vám ako prostredníctvom sexu otvárať svoje či partnerovo srdce, ako po orgazme neprichádzať o životnú energiu, ale naopak ju rozširovať a využívať. Súčasťou bude aj práca so zámerom.

Ako sa otvoriť tantrickej láske.
Tantra obsahuje všetko a všetko prijíma. Taká by mala byť aj láska. Tantrická láska vníma brnenie a ukazuje vám podstatu milovaného, nech ste ním vy sami, váš partner, ľudia, či svet všeobecne. Tantrickú lásku vás však Martin a Lucia nebudú učiť, k tej sa dopracujete prirodzenými krokmi, ktorými vás prevedú na celom kurze.

Sexuálna mágia
Splňte si svoje sny, posilňujte svoje zámery... Sexuálna energia je najsilnejšou tvorivou silou, ktorá vám k tomu môže veľmi dobre poslúžiť. Viac informácií k téme od nás ako darček dostanete na kurze.

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE
Kurzom vás prevedú Martin Plas a Lucie Sitárová
Martin Plas CSB, Mgr. Lucie Sitárová CSB
Certified Sexological Bodyworkers

Martin a Lucia sú dlhoroční partneri, ktorí na profesionálnej úrovni vzdelávajú verejnosť v oblasti intimity, sexuality a partnerstva. Ich jedinečnosť je v ich prirodzenosti a odvahe pravdivo zdieľať svoje intímne skúsenosti s ďalšími ľuďmi. Sú autormii a lektormii kurzu.

Neviete čo s deťmi? Vezmite ich so sebou! Zabezpečujú stráženie detí na kurze. Stráženie nie je v cene kurzu.

Bez čoho sa na kurze nezaobídete?
ČASOVÝ HARMONOGRAM:

PIATOK: 18:00 registrácia, 19:00 večera, 20:00 zahájenie programu

SOBOTA a NEDEĽA: program 10:00 – 14:00, 16:00 – 20:00, večer voľný program (bazén, sauna, masáže, zábava)

PONDELOK: program 10:00 – 14:30, ukončenie s obedom

POMÔCKY:

Na masáže, cvičenia a voľný čas budete potrebovať:

Podložku, prestieradlo, deku na prikrytie, vankúšik
Plážová šatka cca 110 * 160cm.
Bio masážny olej neparfumovaný alebo kokosový. (k nemu môžete pridať aj parfumovaný)
Lubrikačný gél odporúčame na báze silikónu.
Voľné oblečenie, plavky, písacie potreby atď .
Niektoré pomôcky možno dokúpiť na kurze


Cena kurzu:

OSOBA: do 5.5. 2480CZK (cca.90€), od 6.5. 2980CZK (cca.110€)

PÁR: do 5.5. 3720CZK (cca.137€), od 6.5. 4470CZKA (cca.165€)

V cene kurzu nie je zahrnuté ubytovanie a strava.

Ubytovanie - Hotel VALNOVKA - plná penzia: 700CZK/osoba/deň (cca 25€) • Tantrická láska - 19.05.2016 18:00 / 22.05.2016 14:30 - do 5.5. 2480CZK/OSOBA (cca.90€), od 6.5. 2980CZK (cca.110€), PÁR do 5.5. 3720CZK (cca.137€), od 6.5. 4470CZKA (cca.165€)
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Eva, kurz Muž a žena

  Účasť na seminári u mňa vyvolala nečakané emócie a motivovala ma k práci na svojich hlbších blokoch a limitoch. Počas jednotlivých cvičení, aktivít a zdieľania som mala možnosť znovu prežiť situácie, na ktoré ani v bežnom živote neviem adekvátne zareagovať. Vďaka kurzu som si ich opäť živo pripomenula, a to v priebehu dvoch intenzívnych dní. Išlo predovšetkým o situácie v partnerstve alebo v komunikácii s náprotivkom. A že ak chcem tieto pre mňa nepríjemné situácie zmeniť, musím predovšetkým ja zmeniť svoj prístup k nim. Vďaka tomuto intenzívnemu víkendu som presne zistila momenty, ktoré neviem zvládať a spúšťače v myslení a nastavení, ktoré za nimi stoja. Dalo mi to obrovské pochopenie. Ak teda tápate, určite príďte na kurz. Pre mňa tým začala veľká výzva k skvalitneniu svojho postoja k vzťahom.

 • Jana, kurz Muž a žena

  Otvorilo sa vo mne veľa citlivých miest. Cítim, že váš seminár, mi pomohol plne sa otvoriť prítomnosti a spracovať, to čo ešte nebolo plne uchopenie. Ďakujem vám za víkend naplnený nezabudnuteľnými a hodnotnými okamihmi a zážitkami

 • Tomáš, kurz Orgazmickej jogy

  Bol to pre mňa prvý kurz tohto druhu. Najviac ma fascinovala otvorenosť a úprimnosť pre mňa úplne cudzích ľudí. Snáď prvýkrát v živote som sa nemusel na nič hrať, nemusel sa pretvarovať, hrať akúkoľvek rolu, bolo úplne nepodstatné aj moje meno, bol som to jednoducho a iba ja. Môj prístup bol výnimočný napríklad v tanci, ktorý nemám rád a keď niečo nemám rád, tak to predsa nerobím :), tu áno.

 • Verča, kurz Zraniteľnosť a intim

  Čo si naozaj vážim, je to, že som spoznala sexualitu ako takú... S vami pri rôznych cvičeniach som prežila orgazmus, aj keď muž bol na druhom konci miestnosti. Tak silnú vášeň som neprežívala, ani keď som sa uspokojovala sama... bolo to prekrásne... :-) Určite by som chcela pochváliť všetky cvičenia. Každé cvičenie malo niečo za úlohu. Spoznať ostatných, spoznať seba, spoznať bolesť, spoznať lásku... Čo cvik, to niečo nové a ja som si z každej lekcie niečo odniesla.

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri