Kurzy a semináre

Predvianočný retreat pre páry - Váňuv statek

Váňúv statek, - | Pelhřimov
8. - 10.12.2017


Tento už legendárny seminár Denisy a Richarda na tému "vedomé milovanie" oslovuje šťastných partnerov aj páry v kríze. Lektori v ňom využívajú nielen znalosti z oblasti náuk o posvätnej sexualite, ale predovšetkým svoje skúsenosti z každodenného života. Ich učenie je praktické, pravdivé, priame a zrozumiteľné.

Či už prežívate krásny vzťah plný porozumenia, alebo ste vo fáze sprevádzajúcej bolesť a neporozumenie, na tomto kurze budete mať príležitosť lepšie porozumieť rozdielom medzi sebou a naučiť sa spolu komunikovať a vychádzať tak, aby ste sa navzájom lepšie podporovali.


Zamilujte sa znova, alebo ešte viac, do svojho partnera.


Cesta k extáze potrebuje solídne základy. Pravá duchovnosť začína v našom tele a v našom srdci. Počas niekoľkých dní v očarujúcom prostredí sa bližšie pozriete na to, čo vás na vašej spoločnej ceste brzdí a čo vás podporuje.


Naučíte sa transformovať konflikt vytvárajúci odstup v extatickú energiu láskyplného spojenia. Lepšie pochopíte, čím môžete obdarovať seba navzájom aj svoje okolie a svoju spoločnú cestu uvidíte v širších súvislostiach.

Niektoré z tém tohto intenzívneho semináre pre páry nájdete nižšie. Ďalšie témy budú vychádzať z vašej životnej skúsenosti a otázok.

 • Aké sú skutočné rozdiely medzi mužmi a ženami na duševnej a sexuálnej rovine?
 • Ako využiť intímny vzťah pre duchovný rast?
 • Ako prehĺbiť milovanie tak, aby sa stalo božským nástrojom pre prežitok extázy?
 • Ako využiť nevyhnutné ťažkosti v intímnom vzťahu ako katalyzátor pre ešte hlbšie spojenie sŕdc?
 • Akú úlohu hrá vo vzťahu žiarlivosť a ako s ňou zaobchádzať?
 • Ako pretaviť konflikt a odstup v láskyplnej a intenzívnej spojenie?
 • Pre ženy: ako zmysluplne vyjadrovať to, čo cítiš a čo ťa vo vzťahu trápi aj teší?
 • Pre mužov: ako rozumieť "náladám" ženy a čo majú spoločné s tvojou životnou cestou?
 • Pre oboch: ako najlepšie podporiť seba navzájom a prispieť svetu okolo vás?


Vedenie kurzu je živé, humorné, provokatívne, plné vzhľadov a praktického porozumenia a múdrosti, ktoré inšpiruje mužov i ženy k životu z hĺbky ich sŕdc.

Program skupiny zahŕňa výklad, zdieľanie, komunikačné a telesné cvičenia pre prehĺbenie láskyplného spojenie a intimity. Intímne cvičenia budú prebiehať v súkromí vlastných izieb.


Lektori: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB a Ing. Richard Vojík, CSB

Prinášajú úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkov pomohli od roku 2002 už niekoľko tisícom ľudí k radostnejšími a naplnenému životu. Sú známi predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyselnej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž.

Vytvorili centrum masáží a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Josephom Kramerom, PhD. priniesli z USA do SR novú profesiu Sexological bodywork, s mimoriadnymi účinkami v somatickom vzdelaní i liečení.

V roku 2013 založili Európsku akadémiu somatického vzdelanie - EASE, s cieľom sprístupniť benefity práce s telom širokej verejnosti a zabezpečiť certifikáciu profesionálov. Sú autormi výukového DVD Umenie dotyku.

Kurzy a semináre pre páry usporadúvame už od roku 2006. Stovky párov v priebehu niekoľkých dní úplne zásadným spôsobom prečistili, transformovali a posunuli svoj vzťah do novej dimenzie.


Ubytovanie a strava:

 • ubytovanie je na Váňovom statku v Čechách v dvojlôžkových izbách
 • strava formou plnej penzie


Termín:

 • 8. - 10.12. 2017
 • piatok 20:00 - nedeľa 14:00
 • registrácia a večera začína v piatok o 19:30, program krátko po 20:00


Kurzovné pre pár: 9990 CZK (cca 356 €)

Celková cena za oboch je vrátane ubytovania a stravy. V prípade voľby izby s vlastným sociálnym zariadením je celková cena o 1000 CZK (cca.37€) vyššie.


Máte otázky? Pýtajte sa na info@intimi.sk


 • Predvianočný retreat pre páry - Váňuv statek - 08.12.2017 20:00 / 10.12.2017 14:00 - 9990 CZK / cca 356 EUR
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Tomáš (35), technológ

  Richard a Denisa, stretnutie s Vami na Retreate pre páry koncom septembra na Slapech, bolo pre náš vzťah s partnerkou veľmi dôležité. Napriek tomu, že sme nemali skúsenosti so žiadnou inou podobnou školou, bolo to presne ONO. Konečne som pochopil veci, o ktorých sme sa v mladosti doma, ani v škole neučili. Veci tak dôležité pre život a tak opomínané školským systémom. Boli ste pre mňa prví, ozajstní, životný učitelia. Ďakujem, že ste a hlboko sa klaniam Vašim vedomostiam. Ďakujem, že svoje vedomosti odovzdávate ďalej tak prirodzeným a ľahko pochopiteľným spôsobom. Otvorili ste moje srdce a naplnili ho láskou.

 • Jana

  Vôbec som si nedokázala predstaviť, že by sa manžel so mnou zúčastnil akejkoľvek akcie typu seminár pre páry a už vôbec nie niečoho, ako robí Deniska s Richardom. Ale stalo sa, boli sme tam...!!! Bolo to skvelé a od tej doby sa u nás doma dejú zázraky. Úplne nám to vlialo novú energiu a moc si ho vážim a oceňujem za to, ako tam do toho išiel...Ďakujem !!!

 • Maryna a Franz, účastníci retrea

  Na kurz sme sa prihlásili, myslím ako väčšina, aby sme si to mohli skrátka užiť. Avšak to, čo sa tam stalo, asi nikto neočakával vrátane nás. Dokázali ste otvoriť srdce absolútne všetkým účastníkom kurzu. A to iba svojou myšlienkou. Vo vzduchu niečo chrlil a napĺňalo nádherným pocitom prítomnosti, bezpečia a lásky. Tieto energie nás doslova pohltili. Koniec kurzu nás úplne dojal. Márne som sa snažila sa nerozbrečet. Fráz teda sa snažil "držať", ako chlap. Ale aj jemu tiekli slzy po tvári. Jedným slovom bolo to úplne úžasné! Ešte raz ďakujeme.

 • Lucka (33), matka

  V septembri sme s Vami boli na Retreate pre páry a nadchlo nás to. Páčil sa mi Váš nenútený prístup, Tvoja ženskosť, Richardov humor. Cítila som sa potom tak vznešene, ženské, ČISTO, PRIRODZENE. Deň bol krasný, aj keď bol šedý.

 • Mirek (35), majiteľ a veduci CK

  Veľmi si to spolu od nášho-vášho víkendu užívame, samozrejme sme museli čeliť prívalovej vlne všednej reality, ale snáď sme ten nápor ustáli a budeme sa snažiť to, čo sme načerpali, uchovávať.

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri