Kurzy a semináre

Retreat pre páry - Villa Pepita

Villa Pepita, | Poľsko
25. - 27.5.2018


Tento už legendárny seminár Denisy a Richarda na tému "vedomé milovanie" oslovuje šťastné páry aj páry v kríze. Lektori v ňom využívajú nielen znalosti z oblasti náuky o posvätnej sexualite, ale predovšetkým svoje skúsenosti z každodenného života. Ich učenie je praktické, pravdivé, priame a zrozumiteľné.

Či už prežívate krásny vzťah plný porozumenia, alebo ste vo fáze sprevádzajúcej bolesti a neporozumenia, na tomto kurze budete mať príležitosť lepšie porozumieť rozdielom medzi sebou a naučiť sa spolu komunikovať a vychádzať tak, aby ste sa navzájom lepšie podporovali.


Zamilujte sa znova, alebo ešte viac, do svojho partnera


Cesta k extáze potrebuje solídne základy. Pravá duchovnosť začína v našom tele a v našom srdci. Počas niekoľkých dní v očarujúcom prostredí sa bližšie pozriete na to, čo vás na vašej spoločnej ceste brzdí a čo vás podporuje.

Naučíte sa transformovať konflikt vytvárajúci odstup v extatickú energiu láskyplného spojenia. Lepšie pochopíte, čím môžete obdarovať seba navzájom aj svoje okolie a svoju spoločnú cestu uvidíte v širších súvislostiach.

Niektoré z tém tohto intenzívneho seminára pre páry nájdete nižšie. Ďalšie témy budú vychádzať z vašej životnej skúsenosti a otázok.

• Aké sú skutočné rozdiely medzi mužmi a ženami na duševnej a sexuálnej rovine?
• Ako využiť intímny vzťah pre duchovný rast?
• Ako prehĺbiť milovanie tak, aby sa stalo božským nástrojom pre prežitok extázy?
• Ako využiť nevyhnutné ťažkosti v intímnom vzťahu ako katalyzátor pre ešte hlbšie spojenie sŕdc?
• Akú úlohu hrá vo vzťahu žiarlivosť a ako s ňou zaobchádzať?
• Ako pretaviť konflikt a odstup v láskyplné a intenzívne spojenie?
• Pre ženy: ako zmysluplne vyjadrovať to, čo cítiš, a čo ťa vo vzťahu trápi aj teší?
• Pre mužov: ako rozumieť "náladám" ženy a čo majú spoločné s tvojou životnou cestou?
• Pre oboch: ako najlepšie podporiť seba navzájom a prispieť svetu okolo vás?

Vedenie kurzu je živé, humorné, provokatívne, plné výhľadov a praktického porozumenia a múdrosti, ktoré inšpiruje mužov aj ženy k životu z hĺbky ich sŕdc.

Program skupiny zahŕňa výklad, zdieľanie, komunikačné a telesné cvičenia pre prehĺbenie láskyplného spojenie a intimity. Intímne cvičenia budú prebiehať v súkromí vlastných izieb.

Seminár vedú lektori: Mgr. Denisa Říha Palečková CSB , Ing. Richard Vojík, CSB

Prinášajú úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkov pomohli od roku 2002 už niekoľko tisícom ľudí k radostnejšími a naplnenému životu. Sú známi predovšetkým vďaka zostavenie celostnej zmyselnej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž.

Vytvorili centrum masážou a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Josephom Kramerom, PhD. priniesli z USA do SR novú profesiu Sexological bodywork, s mimoriadnymi účinkami v telesnom vzdelaní aj liečení.

V roku 2013 založili Európsku akadémiu telesného vzdelania - EASE, s cieľom sprístupniť benefity


Cena za ubytovanie:

• ubytovanie na dvojlôžkovej izbe pre dvoch: 220-290 zlotých (cca 53-70 EUR) za noc, podľa typu izby
• izby vyberajte na http://www.villapepita.pl/cs/villa-pepita

• S rezerváciou vybranej izby sa obráťte na nás. Každá izba je inak krásna, preto odporúčame svoj výber rezervovať čo najskôr. Kurz zahŕňa dve noci, teda ubytovanie vychádza na cca 2640–3480 CZK (cca 106 – 140 EUR) za víkend za pár - záleží na type izby. Ceny jednotlivých izieb sú rozpísané na webových stránkach Villa Pepita.

Strava:
• Raňajky sú v cene izby. Možnosť dokúpiť skvostné obedy a večere v luxusnom prevedení. Alebo stravovania v okolitých reštauráciách za nižšie ceny, podľa Vášho výberu.

Termín: 25.5. - 27.5.2018
• piatok 20:00 - nedeľa 14:00
• Odporúčame prísť už skôr počas dňa a užiť si krásu prostredia, prechádzku, saunu, posedenie na terase s výhľadom na les a potok ... Pobyt si podľa možností môžete aj predĺžiť, a užiť si tiež jazdu na koňoch, cykloturistiku, výlet do neďalekých kúpeľov a mnoho ďalšieho.

Kurzovné pre pár:

 • early bird do 31.3.2018 : 12 990 Kč / pár ( cca 510€)
 • cena od 1.4.2018 : 14 990 Kč / pár (cca 600€)
 • + ubytovanie a strava


Máte otázky? Pýtajte sa nás na info@intimi.sk • Retreat pre páry - Villa Pepita - 25.05.2018 20:00 / 27.05.2018 14:00 - od 12 990 / cca 510 EUR
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Tomáš (35) Technológ...

  Richard a Denisa, stretnutie s Vami na Retreate pre páry koncom septembra na Slapech, bolo pre náš vzťah s partnerkou veľmi dôležité. Napriek tomu, že sme nemali skúsenosti so žiadnou inou podobnou školou, bolo to presne ONO. Konečne som pochopil veci, o ktorých sme sa v mladosti doma, ani v škole neučili. Veci tak dôležité pre život a tak opomínané školským systémom. Boli ste pre mňa prví, ozajstní, životní učitelia. Ďakujem, že ste a hlboko sa klaniam Vašim vedomostiam. Ďakujem, že svoje vedomosti odovzdávate ďalej tak prirodzeným a ľahko pochopiteľným spôsobom. Otvorili ste moje srdce a naplnili ho láskou.

 • Maryna a Franz retreatu pre páry

  Na kurz sme sa prihlásili, myslím ako väčšina, aby sme si to mohli skrátka "užiť". Avšak to, čo sa tam stalo, asi nikto neočakával vrátane nás. Dokázali ste otvoriť srdce absolútne všetkým účastníkom kurzu. A to iba svojou myšlienkou. Vo vzduchu niečo chrlilo a napĺňalo nádherným pocitom prítomnosti, bezpečia a lásky. Tieto energie nás doslova pohltili. Koniec kurzu nás úplne dojal. Márne som sa snažila sa nerozplakať. Franz, teda sa snažil "držať", ako chlap. Ale aj jemu tiekli slzy po tvári. Jedným slovom bolo to úplne úžasné! Ešte raz ďakujeme.

 • Lucka (33) matka

  V septembri sme s Vami boli na Retreatu pre páry a nadchlo nás to. Páčil sa mi Váš nenútený prístup, Tvoja ženskosť, Richardov humor. Cítila som sa potom tak vznešene, žensky, ČISTO, PRIRODZENE. Deň bol krasný, aj keď bol šedý.

 • Mirek (38) majiteľ a vedúci CK

  Moc si to spolu od nášho-vášho víkendu užívame, samozrejme sme museli čeliť "prívalovej vlne" všednej reality, ale snáď sme ten nápor ustáli a budeme sa snažiť to, čo sme načerpali, uchovávať.

 • Jana

  Vôbec som si nedokázala predstaviť, že by sa manžel so mnou zúčastnil akékoľvek akcie typu seminár pre páry a už vôbec nie niečoho, ako robí Deniska s Richardom. Ale stalo sa, boli sme v Pepi ... !!! Bolo to skvelé a od tej doby sa u nás doma dejú zázraky. Úplne nám to vlialo novú energiu a moc si ho vážim a oceňujem za to, ako tam do toho išiel ... Ďakujem !!!

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri