Čo robiť, keď má žena dlhú pauzu?

Masturbácia

ďalší
článok
Roky vo vzťahu?
Článok

Roky vo vzťahu?

kategórie: Vzťahy, Intimita, Sex a sexualita, Ženy, Muži, Pre páry, Skúsená? |
publikované: 16.11.2015 | autor: Mgr.Denisa Ř.Palečková,CSB

Skúsená? V partnerstve som už dlhé roky, takže „rokmi skúsená“. Ale cítim, že to nie je ono. Cítim, že sa dá a môže byť viac. Upadli sme do stereotypu? Náš intímny život sa vytratil. Čo sa deje? Čo s tým? Ako opäť začať? Som dosť dobrá?

Sú vám tieto slová blízke? Chcete to zmeniť? Chcete viac? Chcete si užívať intímny život so svojim partnerom? Máme dobrú spravu! A hneď dve. Prvá, nie ste v tom ani zďaleka sama. A druhá, dá sa to zmeniť. Prečítajte si, čo hovoria iné ženy a muži...


"Veľká vďaka Denise a Richardovi, za ich otvorenosť, pochopenie, za pocit bezpečia. Začínam prepisovať vlastnú kapitolu o sexe. Zbavila som sa pochýb o sebe samej, o svojom tele, zbúrala hranice hanby. ŽIARIM, žijem, som pri sile a v radosti. Usmievam sa. Naše telá sa aj po Retreatu mesačného milovania liečia.

Zakaždým je to iné, krásne, zatiaľ liečivé. Obaja sme sa usadili vo svojej energii (takže paradoxne sme akoby oddelení, napriek tomu hlboko SPOLU), zbavili sme sa tiež tej vzájomnej starostlivosti "urobím to pre neho, aby ma mal rád, aby si ma vážil", teraz je to iné. Cítim v sebe ženskú silu / energiu /, radosť, vyžarujem ju von a môjho muža to sýti a podporuje v jeho mužskej energii, tým je pre mňa viac muž a mňa to podporuje v mojej ženskej energii a tým som pre neho viac žena ... "

Katka


"Ako by som sa znova zamilovala a aj keď už ubehli skoro dva mesiace, tak to trvá. Vidím partnera teraz inak. Kurz nám pomohol dostať sa intímnejšie v komunikácii, aj v sexualite. Naučili sme sa mesačné milovanie. Zrazu sexualita nabrala nový rozmer. Odchádzali sme opojení a zamilovaní a úžasné je, že nám to zostalo. Sex, aký zažívame od kurzu, je neuveriteľný. Naozaj skvelý, láskyplný, naplňujúci a vedomý a prítomný :-). Som veľmi rada, že sme sa s partnerom zúčastnili a posunuli tak náš vzťah na ďalší stupeň, ktorý nám prináša do života ešte viac lásky, porozumenia a vášne. "

Staňa

image

Kásne prostredie a príjemná a uvoľnená atmosféra na kurzoch Denisy a Richarda - Retreat pre páry.

 

"Hovorím si od včerajška, že by som vám obom mal ešte raz poďakovať, pretože to ďakujem a ahoj v nedeľu popoludní bolo dosť málo za to, čo sme od vás dostali. Na Váňův statok sa mi veľmi nechcelo, bol som tam rafinovane dostrkaný pomocou darčeka k narodeninám. V nedeľu som odchádzal s pocitom, že som sa práve zamiloval do svojej priateľky a ona svieti ako slniečko. Máte úžasnú schopnosť meniť osudy a je skvelé, že ju takto používate. Moc ďakujem."

Ako som sa cítil po kurze? Veľa energie a radosti zo života. Uvedomil som si, akú krásnu ženu mám vedľa seba a začal som si ju zase vážiť. O sexe ani nehovorím, to je jednoducho zázrak. Prvýkrát sme sa na spoločnej dovolenke vážne nepohádali. Naučil som sa nepoužívať príslovie "do žien a do melónov nevidíš", snáď už trochu chápem, čo odo mňa potrebuje. Napríklad je úžasné sa na ňu pozrieť, uvedomiť si, ako jej to pristane a potom jej to povedať. Ten jej výraz, keď si uvedomí, že to nie je len fráza, je nádherný.

Čo by som o kurze povedal kamošom? Nech vezmú svoju ženu a idú tam. A nech sa toho neboja, že ich nikto nebude nútiť k ničomu čudnému, a že je tam sranda. Trochu povrchné, ale moji kamaráti sú väčšinou motorkári a v takejto spoločnosti je zvykom nosiť cynickú masku.

O náplni kurzu už som párkrát skúšal hovoriť a je to dosť ťažké, zjednodušenie to hrozne degraduje. Zistil som, že najjednoduchšie je sústrediť sa na jednu konkrétnu vec a vysvetliť ju dôkladne a uzavrieť to štýlom "a o takýchto veciach sa hovorí celý víkend a tí dvaja sú veľmi sympatickí" :) "

David

"Prežili sme práve Tantra retreat pre páry ... ... a to nás nabilo energiou, obohatilo, veľa vecí naučilo, našu lásku posilnilo, dalo novú perspektívu..."

Lukáš Krump


Chcete to aj vy zmeniť? Chcete nabrať nové skúsenosti, chcete mať hlbší a naplňujúci intímny život, cítiť sa dobre, prežívať lásku?

Tak sa prihláste na Retreat pre páry, ktoré vedú Denisa Říha Palečková a Richard Vojík.

Ich kurzy a semináre nájdete TU.


autor: Mgr.Denisa Ř.Palečková,CSB
zdroj: www.denisaarichard.cz

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri