Kegelove cviky

4 pravdy o sexe vo vzťahu

ďalší
článok
Orgazmická joga
Článok

Orgazmická joga

kategórie: Zdravie, Tipy a rady, Intimita, Sex a sexualita, Ženy, Osobný rozvoj, Skúsená? |
publikované: 08.11.2015 | autor: Martin Plas, CSB


Chcete sa stať skvelou milenkou? Chcete sa viac spoznávať, objavovať svoje túžby, svoje telo, vedieť ako pracovať so svojou sexuálnou energiou? Alebo máte nechuť na sex a chcete to zmeniť? Tak potom choďte na kurz Orgazmickej jogy.

Čo to je?

V tomto článku vám o tom povie viac lektor kurzu a Martin Plas, SCB, ktorý je odborníkom a sprievodcom v oblasti intimity, sexuality a partnerských vzťahov.


S jeseňou prichádza čas zvnútornenia a navracania pozornosti do tela. A čo ty? Ako sa cítiš? Máš chuť sa do svojho tela vrátiť, pretože si v ňom "zabývaná" ako doma? Si v kontakte s centrom svojej múdrosti a sexuálnej sily - so svojou panvou? Cítiš sa atraktívna a živá, máš rada svoje telo a vieš, čo sa ti páči? Poznáš anatómiu svojej rozkoše a svojho pohlavia? Dokážeš si užívať sex a cítiť pri ňom rôzne druhy orgazmu?

Možnože spomínanú vášeň poznáš a prežívaš ju naplno, možno si ju už niekedy v živote ochutnala a ona sa potom "niekam stratila" a možno cítiš trochu smútok, pretože veľmi netušíš, o čom sa tu hovorí. Ak tento text s tebou akokoľvek rezonuje a naozaj by si rada sama seba spoznala a spriatelila sa so svojím telom, so svojou vagínou a s orgazmickými možnosťami svojho tela, potom je nadchádzajúci kurz určený práve pre Teba.Orgazmická joga pre ženy
... ženská cesta k sebe, k láske, k sexu a otvorenému srdcu...Tento kurz je spojením našich niekoľkoročných skúseností v práci so ženami v oblasti Sexological bodywork, tantrických masáží a cvičenia panvového dna. Vybrali sme pre teba najlepšie metódy a techniky, ktoré by každá žena mala vyskúšať a spoznať.

image

Tento kurz je zameraný predovšetkým na stretnutie sa sama so sebou a objavovaní vlastných slastí.

 

Kurz je určený všetkým ženám, ktoré chcú:

Cítiť sa doma vo svojom tele, byť v kontakte sama so sebou, vniesť radosť do svojej sexuality a nadviazať s ňou priateľský vzťah, rozvíjať svoj erotický potenciál, prevziať zodpovednosť za svoje potešenie, stať sa skvelými milenkami, ženám, ktoré nie sú spokojné so svojím prežívaním i telom, ktorým zavládol v spálni aj v živote stereotyp, cítia nízke libido až z rôznych dôvodov stratili chuť na sex.

product

Budeme sa učiť:

 • Ako sa zabývať vo svojom tele a vo svojej panve
 • Ako cvičiť so svojím panvovým dnom
 • Ako pracovať so svojou sexuálnou energiou
 • Ako pracovať so svojím klitorisom a so svojím G-bodom
 • Ako trénovať ženskú ejakuláciu
 • Objavovať análne potešenie


Na kurze môžeš zažiť:

 • Mapovaním svojich prežitkov zistíš, aké sú práve Tvoje sexuálne potreby
  Prepojíš sa so svojím telom na úrovni energetickej, emočnej aj fyzickej
 • Pokiaľ máš niekedy odpor k sexu, vysvetlíme ti, kde vzniká tento odpor a ako ho meniť v potešenie
 • Budeš mať príležitosť stráviť krásny čas naplnený relaxom, tancom, cvičením, zdieľaním, spoločnosťou i samotou, masážami, potešením, liečením a zase relaxomÚčasť na cvičeniach je dobrovoľná, môžeš praktikovať v skupine aj o samote a hranice si určuješ len ty sama.

"Tajomstvo vedomej erotickej praxe je kľúč ku zdroju našej životnej sily, zdraviu, múdrosti, k sebaláske, potešeniu, extáze aj duchovnému rastu. "


autor: Martin Plas, CSB

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri