ďalší
článok
Ako používať vibrátor?
Článok

Ako používať vibrátor?

kategórie: Sex a sexualita, Ženy, Erotické pomôcky, Erotická móda, Skúsená?, Sebapotešenie |
publikované: 05.11.2015 | autor: Intimi

Blahoželáme! Dostali ste sa cez prekážky a kúpili ste si vibrátor, alebo sa práve chystáte si kúpiť vibrátor. Teraz ste pripravené, ho požívať. Ale čo si s ním robiť, akonáhle ho máte? Ako sa naozaj používa vibrátor? Nižšie je niekoľko nápadov, ako ho používať. Majte však na pamäti, že každá žena je iná, preto tieto tipy použite ako východiskový bod pre objavovanie toho, čo je najlepšie pre vás a vášho partnera.

Pozdravte vášho nového priateľa


Starostlivo vyberte vibrátor z obalu. Pozrite sa na inštrukcie, či má nejaké zvláštne pokyny. A potom ho vyčistite. Možete ich čistiť so špeciálnymi čistiacimi prostriedkami na intímne pomôcky, čo je ideálne, ale aj jemným mydlom a vodou. Keď je čistý, nabite ho alebo vložte do neho batérie, podľa toho, aký druh ste si vybrali. Uistite sa, že neexistujú žiadne fyzické defekty pred jeho zapnutím. Akonáhle je nabitý, alebo sú batérie správne nainštalované, je čas spoznať, ako to funguje. Zapnite. Vypnite. Pohrajte sa s nastaveniami a rýchlosťami.

Skúste ho


Či už plánujete vibrátor používať sama, alebo s partnerom, skúste ho najprv sama na svojom tele, aby ste vedeli, aký je to pocit, keď ho cítite, s väčším tlakom, znížte tlak, použite rôzne uhly, atď. Je dobré si ho vyskúšať aj v rôznych polohách. Ak máte pocit, že vibrácie sú pre vás zo začiatku príliš intenzívne, tak je dobré začať napríklad s uterákom, ktorý pokrýva vaše citlivé oblasti.

Majte rozsvietené svetlo


Áno - čítate správne! Experimentujte s vibrátorom s rozsvietenými svetlami. Ak sú rozsvietené svetlá, môžete objavovať presné body na tele, ktoré vás stimulujú. Je dobré, aby ste to vedeli jednak vy sama a jednak zdieľať s partnerom. Nikdy neviete, čo všetko vás vzrušuje, kým nezačnete experimentovať!

Uvoľnite sa a spravte si pohodlie


Potom, čo ste si trochu poexperimentovali s rozsvietenými svetlami, stlmte svetlá, alebo ich úplne vypnite a vytvorte si príjemnú atmosféru, ktorá vám umožní uvoľniť sa. Pustite si hudbu, prečítajte si erotickú beletriu, spravte si príjemný kúpeľ, odporúčame pridať aj kúpeľový olej, ktorý vám navodí tú správnu atmosféru, skrátka urobte to, čo potrebujete, aby ste sa uvoľnili a vychutnali si príjemné pocity vibrátora.

image

Spravte si atmosféru, aby ste sa uvoľnili...

 

Buďte viac osobné

Teraz, keď ste uvoľnené, prejdite vibrátorom po celom tele, od nôh, cez ruky, ramená. Zvyknite si na vibrácie a potom sa presúvajte do citlivejších častí. Môžete pomaly prechádzať vibrátorom po vnútorných stehnách, alebo v kruhoch okolo pŕs a bradaviek. Neponáhľajte sa!

Väčšina vibrátorov sa používa na stimuláciu klitorisu. Keď ste pripravené a vzrušené, pridajte lubrikant na klitoris a do pošvového vchodu. Začnite s vonkajším okrajom, vonkajšimi pyskami a presúvajte sa pomaly dovnútra. Experimentujte s rýchlosťou, tlakom (začnite jemne) a s rôznymi režimami vibrátora. Skúste ťahy hore a dole a kruhy rôznej veľkosti. Skúste ísť dole pevným ťahom a naspäť skúste naopak. Ak ste príliš citlivé, aby ste priamo stimulovali klitoris, tak prechádzajte po jeho stranách. Skúste hore nohami "U" - po jednej strane, cez vrch a dole po druhej strane - potom naspäť. Ďalšia vec, skúste použíť vibrátor na pyskoch ohanbia alebo nad klitorisom. Tento typ stimulácie cítiť inak, než priamu stimuláciu klitorisu.

product

Penetrácia

Aj keď viac ako 70% žien potrebuje stimuláciu klitorisu k orgazmu a používajú vibrátory pre vonkajšiu stimuláciu, niektoré ženy baví penetrácia s vibrátorom a stimulovanie bodu G. Penetráciu možete tiež kombinovať so stimuláciou klitorisu pomocou rabbit vibrátorov. Začnite pomaly a nezabudnite na lubrikant. Dajte lubrikant na samotný vibrátor a pomocou prstov aplikujte lubrikant aj na vulvy a do vnútra vagíny.


Použite vibrátor s partnerom

Vibrátor nie je len pre sólovú hru. Mnoho párov ho používa, skrátka pridajú vibrátor do ich sexuálnych hier. Môžete použiť vibrátor na svojom partnerovi alebo váš partner môže ovládať vibrácie a rýchlosť pomocou diaľkovo ovládaných vibrátorov. Okrem toho, že to väčšina mužov vníma ako veľmi vzrušujúce, je to tiež pre nich veľmi poučné, keďže presne vidia body, ktoré vás stimulujú.

Vibrácie si možno tiež užívať pri sexe s partnerom tak, že obaja partneri prežívajú radosť. Ako? Použitím vibračného erekčného krúžku. Ten sa nosí okolo spodnej časti penisu. Stimuluje klitoris a pysky ohanbia, zatiaľ čo obmedzí jeho prietoku krvi pre intenzívnejší orgazmus.


Cieľová čiara

Znovu vyčistite vibrátor. Teda s čističom na intímne pomôcky, alebo jemným mydlom a vodou. Dobite vibrátor podľa potreby. V prípade, že vibrátor má batérie, vyberte batérie, aby sa zachovala životnosť batérie. Jednotlivé vibrátory nechávajte uložené v samostatných obaoch pre ochranu ich povrchu.


Záverečné myšlienky

Používanie vibrátora má byť zábavné a experimentálne. Tam naozaj nie sú žiadne pravidlá, okrem toho zastaviť, keď to bolí a nie ako prvé ho použiť análne a potom vaginálne, kvôli baktériam. Vždy pamätajte, že ste na misii potešenia, kde váš darček je ORGASMUS!

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri