Znovuzrodenie vašej intimity

Anna Marešová

ďalší
článok
Skúsená?
Článok

Skúsená?

kategórie: Vzťahy, Intimita, Sex a sexualita, Ženy, Erotické pomôcky, Osobný rozvoj, Skúsená? |
publikované: 01.11.2015 | autor: Mária Malecká

Túžba vyskúšať niečo nové, niečo iné... Ale máte obavy, že nie ste dosť skusené... Neviete, ako na to. A možno na to nemáte odvahu. Prípadne ste dlho bez partnera, zrazu príde niekto nový, niekto, kto vás zaujal a príde tá kontrolka, „som dosť dobrá?“, „viem to ešte?“, „budem dobrá pre neho v posteli?“. Alebo manželská kríza, dlhá odmlka a problém, ako to vrátiť naspať, ako na to, ako vrátiť naspäť tú iskru. A možno chcete začať používať erotické pomôcky a neviete, ako to povedať partnerovi. Chcete ich používať aj sama, ale neviete, čo s nimi. Či ste panna? Prvý sex a obavy, či ste dosť skúsená. Alebo patríte do kategórie bacuľky a neveríte si.


Toto všetko sa ženám preháňa hlavou a preto sme sa rozhodli, tento mesiac venovať téme Skusená? a zaoberať sa týmito všetkými otázkami. Veríme, že vám to pomôže, povzbudí vás to, nájdete rady a tipy, a v neposlednom rade, uvidíte, že v tom ani z ďaleka nie ste samé.image

Si skusená? Či už v single alebo partnerskom živote... Necítiš sa tak? Chceš vedieť viac? Buď s Intimi tento mesiac, veľa sa dozvieš.

 

Viete, čo je to análny kolík? Čo sú to Venušine guličky, alebo ako sa cvičia Kegelove cviky, ktoré okrem toho, že vám zabezpečia lepšie orgazmy, tak sú zdraviu prospešné a odporúčané lekármi? Ako si vybrať lubrikačný gél, ako používať erekčný krúžok a čím je špecifické sklenené dildo? Ak nie, nie ste sami a ste tu správne a my vám to všetko objasníme v priebehu tohto mesiaca. Takže sledujte naše články, ktoré vychádzajú niekoľkokrát za týždeň. V článkoch tiež nájdete zaujímavé informácie od našich odborníkov.

No a nezabúdajme na prax. Skúsenosť sa dá dohnať aj cez kurzy a semináre. Chcete vedieť, ako sa zabývať vo svojom tele a vo svojej panve? Ako pracovať so svojou sexuálnou energiou? Ako pracovať so svojím klitorisom a s bodom G? Alebo chcete vrátiť „šťavu“ svojmu vzťahu a intímnemu životu, ktorý s partnerom máte? Túžite, aby bol váš intímny život hlbší a naplňujúci? Máte deti, staráte sa o rodinu a zabudli ste na seba a na partnera? Toto všetko a mnoho ďalšieho sa možete učiť na kurzoch a seminároch, ktorých prehľad ti ponúkame.

A pozor! Meditácia. S pojmom meditácia ste sa už asi v živote stretli. Ale čo tak orgazmická meditácia? Čo to vlastne je a ako vám dokáže v živote pomôct, si môžete tiež prečítať v rámci témy mesiaca Skúsená?


Máte sa na čo tešiť a veríme, že po tomto mesiaci, si nebudete klásť otázku: Skusená?Mária Malecká, zakladateľka Intimiautor: Mária Malecká

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri