Je naozaj ten pravý?

Kľúčom k šťastnému manželstvu je viac SEXU

ďalší
článok
Predohra
Článok

Predohra

kategórie: Vzťahy, Nežnosti, Tipy a rady, Intimita, Postelné hry, Pre páry, Skúsená?, Potešenie, Energia, Dotyk |
publikované: 24.10.2015 | autor: Intimi

Predohra je o vytváraní túžby v mysli i v tele tým, že pomaly prebúdzame sexuálnu stimuláciu cez naše potešenie. Keď sa robí dobre, môže páry stimulovať tak, že im to pridá na intimite, zníži stres, zlepší zdravie a samozrejme zvýši fyzickú rozkoš pri orgazme.

Tipy na predohru

Stimulujte kožu hlavy


Cez masáž hlavy a hru s vlasmi. Vaša koža na hlave je bohatá na nervové zakončenia a práve preto je určitým bodom povzbudenia pre veľmi veľa ľudí.

Stimulujte nohy a chodidlá


Sú rôzne variácie reflexných a akupunktúrnych bodov na chodidlách, ktoré poskytujú takú masáž nôh, pri ktorej je možné zrelaxovať i nalákať svojho milenca. Môžete sa pomaly presunúť aj na lýtka a stehná, pomocou rúk i úst a tak stimulujete svojho milenca.

Stimulácia bruška


Máme potraviny, ktoré vedia zviesť zmysly. Napríklad čokoláda je skvelý spôsob ako stimulovať mozog, pretože zvyšuje serotonín. Kŕmenie sa navzájom jahodami namočenými v čokoláde je určite lákavé, ale ak chcete viac účinkov na zdravie ako tuku, cukru alebo mlieka, skúste čajovú lyžičku organického surového kakaa v smoothie alebo ho jednoducho zjedzte. Je horké, ale budete sa cítiť stimulovaní v priebehu niekoľkých minút a účinky budú trvať dve hodiny. Pozrite si ale aj viac o potravinách, ktoré zvyšujú apetít na sex.

Stimulujte uši vašej lásky


Uši taktiež obsahujú bohaté množstvo akupunktúrnych bodov a masáž ušných lalôčkov, rovnako ako ich okusovanie a bozkávanie im môže poskytnúť inténzívnu zmyselnú stimuláciu.

Masáž rukami


V dnešnej dobe plnej technológii, naše ruky nesú veľkú ťarchu. Poskytovanie masáže svalom na rukách a následne postupovanie k pažiam, môže byť vynikajúci spôsob stimulácie, ale aj relaxu v tej istej chvíli.

image

Stimulujte podpazušie, prsia a krk

Tieto miesta sú citlivé a môžu ponúknuť zmyselné pocity, keď sa masírujú, bozkávajú alebo lížu. Môžete taktiež použiť masážne oleje v týchto oblastiach, aby ste viac precítili.

 

Masáž chrbta


Stimulácia chrbta cez masáž, bozkávanie, lízanie a dokonca i za použitia pierka, biču a iných masážnych pomôcok, môže byť masáž jedným z najvzrušujúcejších spôsobov, ako začať túto sexuálnu skúsenosť – predohru. Jednoduchá stimulácia na chrbte môže vytvoriť pocit starostlivosti a zvýšenia sexuálneho vzrušenia. Keď pridáme masážny olej, ktorý vonia alebo použijeme sviečky, je to vynikajúci spôsob ako zvýšiť stimuláciu zmyslov prostredníctvom pocitu, vône a dokonca aj chute.

Priemerná predohra

Výrobca kondómov Durex má zmapovaných viac ako 350000 ľudí zo 41krajín sveta z dôvodu ich sexuálnych skúsenosti. Od používateľov vibrátora až po najsexi ženské celebrity vo svete. Zdá sa, že Durex sa týka všetkých pohlaví na celom svete.

Najzaujímavejšia je možno otázka, že ako veľa času venujú vo svete páry práve predohre. Tu je to, čo prieskum odhladil:

product

V priemere 19,7 minút venujú ľudia vo svete predohre, muži vyhlasujú, že 20,2 minút a ženy 18,8 minút. U mladšej skupiny ľudí trvá dlhšie – 21,6 minút (od 16 do 20 rokov) a u starších 19,1 minút (okolo veku 21 až 40), v porovnaní so 17,3 minútami, čas predohry typický pre ľudí starších ako 55 rokov.

Briti trávia predohrou najviac času (22,5 minút), tesne za nimi sú Nemci (22,2 minút, Íri (21,8 minút) a Španieli (21,7 minút). Thajčania trávia najmenej času (11,5 minút).

Taktiež v poradí boli dosť nízko i Hong Kong (14,2 minút) a Vietnamci (15,2 minút).

Spojené štáty sa zaradili v poradí na 17 mieste zo 41 krajín.

autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri