Milovanie alebo ako robiť lásku

Orgazmická joga

ďalší
článok
Kegelove cviky
Článok

Kegelove cviky

kategórie: Zdravie, Tipy a rady, Intimita, Ženy, Skúsená?, Sebapotešenie, Rovnováha, whoop.de.doo |
publikované: 09.11.2015 | autor: Intimi

Ak máte za sebou knihy Fifty Shades of Grey, tak zrejme chápete, keď sa povie, "tie strieborné guličky."

Môžete dokonca poznať ich názov - Venušine guličky - a že nám pomôžu pri Kegelovych cvikoch. Ale viete naozaj, čo to všetko znamená? Alebo ako to súvisí s vašim potešením, sexom a zdravím?

Ak nie, nie ste sama. A čítajte ďalej.

...

Najprv anatómia...

Rýchla lekcia. Čo je to orgazmus z pohľadu anatómie? To, čo prežívate pri orgazme je rad super rýchlych svalových kontrakcií. A aké svaly sú zapojené do vášho vyvrcholenia? Svaly maternice, pošvy, panvy. Tie sú známe ako panvové svaly. Podporujú vaše panvové orgány, napr. močový mechúr, maternicu a pomáhajú vám tiež udržať moč. A svaly panvového dna, ste zrejme už počuli, môžu byť posilnené Kegelovými cvikmi.

Tieto svaly sú priamo napojené na brušné svaly a svaly vášho zadku. To je dôvod, prečo sa vám pri orgazme môžu sťahovať nohy, alebo sa zvýjate.
A vďaka týmto prepojeniam sú 2 spôsoby, ako posilniť tieto svaly, ktoré môžeme nazývať orgazmické svaly.

Prvý spôsob hovorí: „Kegelove cviky, Kegelove cviky, Kegelove cviky!"

Druhý hovorí: „Kegelove cviky sú strašné! Zamerať sa na základnú prácu s telom namiesto toho. "

Odporúčame zlatú strednú cestu.

Prečo nie Kegelove cviky?


No poďme preskúmať, prečo niektorí ľudia neodporúčajú robiť Kegelove cviky. Kegelove cviky sú skvelé, keď sa robia správne. To znamená ako pri nich robíme sťahovanie svalov, následne je potrebné aj uvoľnenie svalov. Rovnako ako pri akomkoľvek inom cvičení, relaxačná časť je rovnako dôležitá, ak nie aj viac. Prečo? Stiahnuté, stuhnuté svaly nie sú silné svaly.

Okrem toho, pre ženy, ktoré trpia bolesťami pri sexe, pri Kegelových cvikoch sa môže spustiť bolesť. Hoci sú Kegelove cviky často diskutované ako úžasná liečba, v tomto prípade je to otázne. Ak máte bolesti panvového dna, obráťte sa na terapeuta alebo vášho gynekológa predtým, ako začnete Kegelove cviky vykonávať.

Prečo sú Kegelove cviky fantastiké!


Ok, takže Kegelove cviky musia byť vykonávané správne a nie sú pre každého. To už vieme, takže teraz poďme hovoriť o tom, prečo sú tak sakramentsky úžasné!

Silnejšie orgazmy... A lodný náklad ďalších sexuálnych a zdravotných výhod - ako prevencia inkontinencie a pomoc pred a po tehotenstve. Vzhľadom k tomu, že orgazmy sú svalové sťahy, ich posilňovanie vám umožní mať silnejšie kontrakcie a preto viac potešenia.

Ako ste sa dozvedeli už vyššie, nie je to len o svaloch panvového dna, ktoré vedú k veľkému panvovému zdraviu. Je to celá panvová a urogenitálna časť, ako aj jadro tela. V jednoduchosti to znamená, že absolútne najlepšie pre váš najsilnejší orgazmus je kombinácia oboch – Kegelove cviky a posilňovanie jadra tela, ako brušné svaly, aj zadok.

Teraz nehovoríme, že by ste mali ísť von a začať intenzívny cvičebný režim. Je zrejmé, že cvičenie je pre vás dobré. Ale čo odporúčame, je kombinácia týchto osvedčených postupov, aby sa cvičenie ešte viac stalo zábavou. Skombinujte Kegelove cviky pri cvičení!

image

Kegelove cviky môžete robiť s Venušinymi guličkami a Intimi odporúča Venušine guličky známej českej dizajnérky Anny Marešovej. Guličky Whoop.de.doo sú najlepšej kvality, v krásnom, jemnom a nežnom ženskom dizajne a majú veľmi príjemný materiál. Môžete kúpiť v našom intímnom eshope.

 

KEGELOVE CVIKY

  1. Nájdite svaly, ktoré používate na zastavenie močenia.
  2. Stiahnite ich na 3 sekundy. Potom ich uvolnite na 3 sekundy.
  3. Pridajte 1 sekundu každý týždeň, kým nie ste schopná stiahnuť až po dobu 10 sekúnd.
  4. Opakujte 10-15 krát


Tieto cvičenia sú ešte lepšie a efekíivnejšie, ak používate pri tom Venušine guličky.

Venušine guličky je dobré používať pri rôznych aktivitách, ako aj šport, ale aj pri upratovaní, či len tak pri chôdzi, takže kľudne aj na prechádzku. Pri fyzickej aktivite sú totižto vibrácie silnejšie a účinok o to lepší!

Venušine guličky odporúča nejeden lekár. Používaním prekrvujete pošvové steny a posilňujete svaly panvového dna. A toto má viacero výhod, medzi ktoré patria aj lepšie orgazmy, či ľahší pôrod a lepšia regenerácia po pôrode.

A samozrejme sú aj výborna predpríprava pred vášnivým milovaním, dokonale rozprúdia organizmus.


Ešte posledná myšlienka...

K posilneniu svalu musí existovať sila proti nemu. Pre panvové svaly je táto sila gravitácia. To znamená, že Venušine guličky fungujú najlepšie, keď stojíte. Gravitácia ich tiahne a vaše svaly ich musia udržať.

Pre pripomenutie: dostať najsilnejšie orgazmy, použite combo – Kegelove cviky a cvičenie, ktoré posilní vaše svaly jadra tela, predovšetkým vaše brucho a zadok. Môžete to urobiť oboje naraz a použiť aj Venušine guličky.autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri