ďalší
článok
Erotické hrátky s voskom
Článok

Erotické hrátky s voskom

kategórie: Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Postelné hry, Skúsená? |
publikované: 22.10.2015 | autor: Monika

Máte radi zvláštne formy milovania, ale nevyhľadávate žiadne tvrdé praktiky, ani nič perverzné? Ak Vás skôr láka romantika a nežnosti, mali by ste začať experimentovať s voskom. Sviečku nemusíte používať len na prevoňanie izby, intímne osvtelenie miestnosti, či na vytvorenie príjemnej a nezabudnuteľnej atmosféry...


Pálenie, štípanie, ľahká forma mučenia, horúce dotyky, nežnosti alebo masáž. To všetko môžete pociťovať a zažívať, ak pri milovaní použijete horúci vosk.


Iste ste už niekedy v minulosti zacítili, aké je mať na koži rozpálený vosk. Možno na vás kvaplo trochu vosku v kaplnke pri uhasínaní sviečky, či pri premiestňovaní horiacich sviečok. Napriek tomu, že je vosk pri prvom kontakte horúci, veľmi rýchlo na pokožke vychladne a stuhne. Prečo ho teda nevyskúšať i pri sexuálnych hrách?! Od pradávna sa plameň sviečky spájal s mileneckým aktom a práve preto nebol výnimkou ani práve vosk.

Voskom môžete svojho partnera ako trestať, tak aj odmeňovať. Môžete ho používať namiesto bičíka, alebo namiesto iných erotických hračiek.


Ako sa s voskom hrať?


Hrátok s voskom môže byť veľa. Záleží na každom, čo si vyberie, ako s voskom naloží a ako si s ním v posteli užije. Fantázii sa pri jeho použití medze nekladú. Ak radi skúšate nové veci, nevadí Vám teplo na koži a radi experimentujete, potom Vám musíme túto praktiku odporučiť všetkými desiatimi. Zo všetkého najskôr si musíte sami v sebe ujasniť, čo od hrátok s rozpáleným voskom očakávate. Sami najlepšie viete, či dávate prednosť bolesti alebo nežnostiam. Podľa toho potom budete s voskom zaobchádzať. Tiež sa musíte rozhodnúť, či budete chcieť voskom svojho partnera "mučiť", alebo láskať. Rovnako tak hrá úlohu aj to, či budete vosk používať pre milostnú predohru, zapojíte ho už do rozbehnutej erotickej scény, či ho použijete pre milostnú dohru. Potom už len stačí vybrať tú správnu sviečku.


image

Máte radi zvláštne formy milovania, ale nevyhľadávate žiadne tvrdé praktiky, ani nič perverzné? Ak Vás skôr láka romantika a nežnosti, mali by ste začať experimentovať s voskom.

 

Správny druh sviečky

Pre erotické hry sa vyrábajú sviečky priamo na to určené. Cena klasických a milostných sviečok sa veľmi nelýši, preto nešetrite a uprednostňujte tie, ktoré sú určené špeciálne do postele. Nepotrebujete predsa prísť k ujme na zdraví, či majetku. Teplota tavu masážnych sviečok pre erotické hrátky je nízka, preto nemôže dôjsť k popáleniu. Niektoré sviečky, respektíve ich vosk, sú dokonca rozpustné aj telesnou teplotou. Dokonca dnes už dostať aj špeciálne masážne sviečky, ktoré sa ich rozpustením stanú masážnym olejčekom, ktorý dokáže veľmi jemne prehriať celé Vaše telo. Naopak, ak máte drsnejšie chúťky, môžete si zakúpiť sviečky, ktoré nabádajú k sado-masochistickým hrám. U týchto sviečok je teplota rozohriateho vosku veľmi vysoká. Ak dôjde ku kontaktu vosku s kožou, vzniknú na koži malé pľuzgieriky.

product

Ak Vás však túžba experimentovať so sviečkami premohla a Vy špeciálne erotické sviečky doma nemáte, vyskúšajte klasické čajové. Treba ich však otestovať na malom kúsku pokožky. Ak máte k dispozícii aromatizovaný sviečku, vosk Vám prevonia celú miestnosť.

Pravidlá hier s voskom

Pred použitím vosku v posteli sa s partnerom dohodnite. Erotické prekvapenia v posteli sú síce častokrát príjemné, tajomné a vzrušujúce, ale v prípade rozpáleného vosku je určite potrebné ujasniť si pravidlá. Najmä si dopredu vyjasnite, čo všetko mienite s voskom skúšať, kam až chcete zájsť, akú sviečku k milostným hrám použijete a čo všetko sa bude s voskom diať. Nastavte si hranice a predovšetkým sa dohodnite, že ak sa to jednému z Vás prestane páčiť, ihneď s týmito hrami prestanete. Ak si toto všetko vopred dohodnete, nemôže sa stať nič zlé a môžete si naplno užívať Vaše milovanie s voskom.

Zapáľte sviečku a pomaly začnite pokvapkávať partnerovo telo. Každá kvapka, ktorá na jeho telo dopadne, ho bude jemne štípať, ale v okamihu bude chladnúť. Z vosku sa postupne začne tvoriť na koži tuhá vrstva, ktorá bude ťahať jeho pokožku. Ak mu ním pokvapkáte bradavky, budú mu jemne brnieť, čo je veľmi vzrušujúci pocit. Vosk však nemusíte len kvapkať na partnerovo telo. Skúste do neho namočiť prst a postupne ním zoznamujte partnerovo telo s novými pocitmi. Prstom mu prechádzajte po tele, dotýkajte sa jeho citlivých partií, bradaviek, krku. Potom, čo vosk na koži zatuhne, môžete sa pustiť do jeho pomalého zlupovania, čo bude ďalšou erotickú hrou, ktorá Vášho partnera rozpáli, aj keď teraz nie v tom pravom slova zmysle. Bude to garantovane veľmi vzrušujúci zážitok pre vás oboch...

autor: Monika

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri