ďalší
článok
Hra v spálni so zviazanými rukami
Článok

Hra v spálni so zviazanými rukami

kategórie: Tipy a rady, Intimita, Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Skúsená?, Vášeň, Potešenie |
publikované: 09.02.2016 | autor: Monika

Mnoho žien i mužov je so svojim sexuálnym životom spokojných, z času na čas by však radi vyskúšali niečo nezvyčajné, niečo nové. Sex, kedy je žena zviazaná je niekedy práve tým správnym okorenením, ktoré partneri hľadajú. Samozrejme netreba hneď padnúť do extrémov, vyskúšajte niečo sofistikovanejšie, jemnejšie, ale pritom neskutočne sexi. Ak sa vám to zapáči, môžete sa smelo presunúť i k putám, reťaziam a korbáčom.

oddajte sa partnerovi


Zväzovanie v tomto prípade neznamená násilie, neobmedzený submisívny sex, či jednostrannú rozkoš. Ide však o skutočne vyšperkovaný spôsob, ako sa zvodne oddať partnerovi, ako sa pohrať so svojimi hranicami. Takéto nevinné fyzické zviazanie môže vyplaviť na povrch hlboké pocity i otestovať intímnu dôveru medzi ženou a mužom.


image

Pokiaľ nás partner zviaže, dostávame sa do istej miery do podriadenosti a sme tak vystavené jeho chúťkam a túžbam. Táto situácia však neprináša radosť len jemu, ale i žene.

 

V sexe nič nie je zakázané, nič čo by nechceli obe strany. Toto základné pravidlo je v každom prípade pravdivé, takže ak máte chuť, môžete vyskúšať skutočne zaujímavé hry. Pokiaľ nás partner zviaže, dostávame sa do istej miery do podriadenosti a sme tak vystavené jeho chúťkam a túžbam. Táto situácia však neprináša radosť len jemu, ale i žene. Tá sa musí podriadiť fantáziám partnera, čo môže byť skutočne vzrušujúce, ak mu plne dôveruje.

product

Napriek tomu, že dokonale svojmu sexuálnemu partnerovi dôverujete, je vhodné vopred si dohodnúť únikové slovíčko. Zviazaná žena môže hry partnera týmto slovíčkom ukončiť.

Pokiaľ ste sa rozhodli, že vyskúšate i túto hru v posteli, môžete vyberať z rôznych spodných prádiel pre väčšie vzrušenie. Sexy košielka, ozdoba na prsia, či hriešne veľa odkrývajúca spodná bielizeň dokáže vzduch v spálni poriadne ohriať. Samozrejme je ideálne k tejto spodnej bielizni vybrať i vhodné putká, rukavičky, či jednu z jeho kravát. Nezabudnite to všetko farebne doladiť k dokonalosti.

autor: Monika

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri