Čo a kto sme...

ďalší
článok
Láska a vzťahy
Článok

Láska a vzťahy

kategórie: Vzťahy, Intimita, Ženy, Muži, Láska |
publikované: 14.03.2018 | autor: Dari

Láska a vzťahy. Večná téma.

Ako sexualita ovplyvňuje lásku?

Záleží od vedomosti oboch. V tomto karmickom roku sa často stretneme s ľuďmi, po ktorých piští naša duša. Potrebujeme sa stretnúť a vyriešiť dlhy. Potrebujeme pocítiť blízkosť ľudí, ktorých sme vôbec nepoznali a zrazu sú pri nás. Nevedno ako, ale naše srdce aj duša k nám prehovára a nasmeruje nás smerom k nim.

Zdroj poznania a potešenia


Ak si dovolíme pristupovať k sexualite ako k vedomému zdroju poznania, ako k potešeniu svojho srdca a vyliečenia všetkých strachov, sme na správnej ceste k sebe. Často sú strachy opustiť staré a isté tak silné, že musí prísť k stretnutí dvoch duší aj tiel veľmi rýchlo a bez prípravy. Aby sa začal proces odpútania. Sexualita je vtedy liečivá.

Pomáha nášmu lonu vyčistiť zábrany pohnúť sa dopredu, zábrany samej seba, užiť si život a žiť. Ženské telo presne vie, s ktorým mužom má tento proces prechádzať. Nie je to vecou náhody, ale vnútorného kompasu a duše ženy. Pri tomto procese často vznikne tak silné energetické prepojenie, že tieto dve bytosti, srdcia aj telá sa cítia ako jedno, aj keď sú od seba vzdialené kilometre.

Liečenie sexuality je jednou z vecí, ktoré v tomto roku otvára nové cesty ženám aj mužom. Je to rok lásky, keď staré vzorce muž plus žena=partnerstvo padajú. Keď sa stretávajú ľudia, ktorých pritiahol hlas duše bez ohľadu na ich stav. Sexualita prestáva byť tabu a klasické usporiadanie vzťahov sa mení. Stretnú sa ľudia, ktorí sa majú stretnúť, pretože to chce ich srdce, duša aj telo, bez zábran a hraníc.

Sexualita začína byť liek. Vďaka za to.


autor: Dari

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri