Láska a vzťahy

Čoho sa muži boja?

ďalší
článok
Čo a kto sme...
Článok

Čo a kto sme...

kategórie: Nežnosti, Ženy, Muži, Láska, Energia |
publikované: 10.03.2018 | autor: Dari

Čo a kto sme? Kde a v čom žijeme? V láske.

Hovorí sa, že srdcu nerozkážeš. Nie nerozkážeš, ani nemusíš. Ono presne vie, čo je správne. Presne vie, kedy pustiť slzičku, kedy ísť za tým, čo chcem, aj keď to bude proti všetkým zvyklostiam. Vystúpme z komfortnej zóny a objímme príležitosť. Nešetrime objatiami, ani slovami lásky. Objímme toho, koho cítime, že máme. Ani láskou samotnou. Choďme vždy svojou cestou a nezabudnime nikdy na pokoru. Na to, že pokora a láska sú jedno. A že vďačnosť je ich mama.

Vnímajme dary


Všetko, čo nám život prináša, berme ako dar. Ľudí, ktorých milujeme vnímajme ako dary. Dávajú nám poznanie a lásku a keď ich cesta skončí, pustime ich s vďačnosťou ďalej. S láskou.

product

Náš krásny rozum je náš učiteľ, často sa zapojí do debaty. Je potrebný, veľmi. Skúša nás, či budeme súdiť a dôverovať srdcu, alebo nám povie: "Toto nerob, nie je to vhodné. Tento človek si to nezaslúži, je zlý. Sem nechoď, on či ona za to nestojí." Nik nie je zlý a každý stojí za to. Je iba nešťastný.

Iba láska vie, čo je správne. A či, aj to, čo rozum vyhodnotí ako zlé, je v láske.

Aj teraz plačem od dojatia. Som predsa žena. Máme dar od Boha a ten dar sa volá láska a dôvera. Majme lásku a dôveru hlavne k samej sebe. Choďte po svojej ceste, aj keď by na začiatku boli samé tŕne. Keď ich prejdeme, cesta sa postupne vydláždi a vyčistí. Vyčistia ju naše slzy, láska a pokora. A ľudia, ktorí prišli ako naše dary.

Vďačnosť a láska sú najviac, čo môžeme dať.


S pokorou
Vaša Dari


autor: Dari

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri