Žena

Mužská energia v žene

ďalší
článok
Je večer pred...
Článok

Je večer pred...

kategórie: Vzťahy, Ženy, Muži, Láska, Energia, Dotyk |
publikované: 21.02.2018 | autor: Dari

Je večer pred Valentínom...

Aj mne idú rôzne procesy. Život sa s nami rôzne zahráva. Často mi láska zlomila srdce. Anjel strážny kričal nie, ale srdce a intuícia hovorila niečo iné. Určite to poznáte všetci. Každý naokolo kričal: „Robíš najväčšiu blbosť vo svojom živote, nestojí to za to." A veru, napriek tomu, že to nebolo ono, boli to skúsenosti. Za každú skúsenosť treba byť vďačný. Srdce nie je zlomené, je len po skúške zranené.

Máme vždy viac možností. Ísť potichu a oddane za mužom, ktorý nás evidentne veľmi miluje, alebo si vybrať to, po čom naša duša prahne. Po čom kričí naše vnútro. Niekedy sa zdá, že ideme proti sebe. Ale nejdeme. Podľa toho, čo vidím, čo som zažila, a čo zažívajú ženy a muži okolo mňa, nejdeme. Aj keď vzťahy vyzerajú niekedy ako bitka pri Waterloo, aj keď som aj ja prekročila všetky hranice, tie hranice som prekročiť chcela. Aj chcem.


Ak chceme zistiť, kedy nastane súlad duše, srdca a tela, prekračujeme svoje hranice.


Raz, keď budeme mať 70 rokov a naše vnúčatá sa nás spýtajú: „Babi, ako si žila?", budú určite šťastné, keď budú počuť, že som žila a užívala si život. A práve preto treba zlomené srdcia uzdraviť láskou. Tou ďalšou -"bombovou". Tou správnou, aj keď nie vždy ako správna vyzerá.

​Duša, telo a srdce potrebujú vyživiť


My potrebujeme žiť, milovať, cítiť a túžiť. Potrebujeme vyživiť všetky naše časti a dovoliť telu, srdcu a duši, aby si spomenuli. Spomenuli na to, kto vlastne sme, kto sme boli. Vytiahli z hĺbky, zo spodných šuflíkov zapadnuté spomienky na to, kto sme skutočne.

Preto Vám aj mne chodia do života ľudia, ktorí nám so spomienkami tela aj duše pomáhajú. A preto padáme do "nezmyslených" vzťahov a skúšok. Krásnych, bláznivých aj boľavých. Bez nich by sme neboli celiství v láske, vo vášni a v túžbe.

Dnes, keď Valentín klope na dvere, ďakujem.

Ďakujem všetkým krásnym skúškam, všetkým mužom, všetkej láske danej aj prijatej, všetkým túžbam a vášňam, že som dnes tam, kde som. Želám každej a každému z Vás, aby ste počúvali svoje srdce a intuíciu, aby rozum nehral hlavnú rolu.

Rada a s vďačnosťou Vás prevediem Vašou cestou duše, cestou k sebe, aby aj Vaša duša, srdce a telo našlo seba.

Vaša Dari


autor: Dari

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri