Čoho sa muži boja?

Je večer pred...

ďalší
článok
Žena
Článok

Žena

kategórie: Vzťahy, Ženy, Vášeň, Láska |
publikované: 27.02.2018 | autor: Dari

Žena. Kto to vlastne je, táto úžasná bytosť? Je to bohyňa aj vládkyňa. Je to multifunkčná bytosť, ktorá dokáže hýbať svetom, ale hlavne mužmi. Vláčne, ale zmyselne a so všetkou silou.

Niekedy sa stane, že ju chcenie zvedie z cesty. Zvedie do vôd, ktoré jej nesedia.

Chcenie nám nie je vlastné. Tak ako ani tlak a drive.

Žena nie je muž a muž nie je žena. Ak žena správne používa svoju energiu, je jej celá miestnosť. Nemusí byť krásna, ale jej charizma z nej svieti ako baterka... Je svetlom, ktoré prerába mužské kamene bez väčšej námahy. Ale... Vždy musí vedieť kde je. Pokiaľ sa dá ísť, aby jej hrdosť a vztýčená hlava zostali nedotknuté.


Žena nemusí, iba môže.


Nie je: Ja sama, ale dovoľujem ti muž, aby si bol ty ten, ktorý to má v rukách, ktorý ma zachráni. Dovoľujem ti podľahnúť môjmu šarmu a urobiť, čo cítiš. Dovoľujem ti dotknúť sa ma, keď to ja dovolím a chcem. Dovoľujem ti, nechať sa dať liečiť mojimi očami, telom a dotykmi.

product

Ženské telo je liečivý prístroj. Ak je však správne naladený, dokáže cez seba liečiť mužské zranenia, cez dotyk a sexuálne splynutie vie pohnúť aj najväčšími mužskými panciermi. Samozrejme, iba ak sa tie panciere chcú otvárať a liečiť, nie len žiť.

Je to proces premeny. Premeny ženy na plynúcu bytosť a muža na silu a akciu. Cez sexualitu a dotyk sa dostať k sebe bližšie, cez komunikáciu nahliadnuť hlbšie do duše muža, cez očný kontakt sa pozrieť do jeho duše.

Muž chce byť náš dar, za to že sme prešli svojimi aj jeho zábranami. Dovoľme si byť ženou so všetkým čo s tým súvisí, ženou zmyselnou, zvodnou a tvorivou, každý muž to ocení.

Vaša Dari


autor: Dari

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri