Je večer pred...

Vnímaš, kam ťa to ťahá?

ďalší
článok
Mužská energia v žene
Článok

Mužská energia v žene

kategórie: Ženy, Osobný rozvoj, Muži, Energia |
publikované: 17.02.2018 | autor: Dari

Sú práve dni, keď veľa veciam často nerozumiem. Ženy sa sťažujú, že majú toho veľa, a že im muži vôbec nerozumejú. Že ich vlastne ani nepotrebujú. Všetko dokážu aj bez nich. Bohužiaľ áno. Len je potom paradoxné, keď sa tieto úspešné ženy sťažujú, že sú bez chlapa.

Je to tak, úspešné, krásne a akčné ženy, ktoré pracujú 10 hodín denne sú samé. Možno nie úplne, občas im príde do cesty "muž" omnoho mladší alebo starší, alebo len niekto do postele, ktorý sa ale oprie o ne, ...nie oni o neho, alebo len tak prebehne ich životom.


Prečo? Lebo sa energeticky vnútorne zmenili na muža.


A v tomto prípade nemôže prísť nik vo svojej pravej mužnej sile, ale len niekto slabší. Silný chlap sa sem nezmestí, dva rovnaké póly sa odpudzujú. Muž je akčnosť, má prirodzene v sebe drive a ťah na bránu a mužnú silu. Ak nie, jeho chlap je slabý a kompenzuje to egom. Žena ho doplňuje v ladnosti, plynutí, ale aj vo svojej ženskej sile a zvodnosti, ktorá ho poháňa vpred. Alebo naopak, sa jej zľakne. Ak ale žena nie je ženou, stráca sebadôveru a prirodzenú príťažlivosť.

Ale stretla som sa nedávno aj s názorom muža, že "sebavedomá múdra a sebestačná žena nepotrebuje pri sebe žiadneho muža. Načo by jej bol. Takže všetky ženy, čo majú pri sebe chlapa sú sliepky? Áno, to sú, lebo sa nedokážu postarať samé o seba". Nuž je to tiež názor, ale v úplne opačnom garde. Od "chlapa", resp. od jeho ženskej nespracovanej časti v sebe, od hlasu ega. Ale vďaka zaň.

product

Muž a žena odjakživa žili v partnerstve, rôznom druhu partnerstiev, pretože sa vzájomne dopĺňali a priťahovali.

Energeticky, fyzicky aj sexuálne. Ale len v prípade že on bol MUŽ a ona ŽENA.

Takže milé ženy, nepýtajte sa, prečo ste bez silného a múdreho chlapa a popracujte na svojej žene a opustite "musím" alebo rolu mamičky a muži, opustite ego a "majstra sveta" a nájdite v sebe vnútorného silného muža a bojovníka. Muž potrebuje ženu a žena muža.

Vaša Dari

autor: Dari

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri