Mužská energia v žene

Vedomá žena

ďalší
článok
Vnímaš, kam ťa to ťahá?
Článok

Vnímaš, kam ťa to ťahá?

kategórie: Intimita, Osobný rozvoj, Láska, Tantra, Energia, Rovnováha, Dotyk |
publikované: 14.02.2018 | autor: Intimi

Predstavujeme Vám Luciu Pajszerovú, úžasnú ženu, ktorá prepája tantru s proces-orientovanou psychoterapiou (POP). Lektorka a terapeutka, s ktorou v Intimi spolupracujeme, ktorá je veľkým prínosom pre nás všetkých. Na prvý pohľad úplne odlišné smery, ale Lucia v nich objavuje podobné princípy. Spolu s partnerom Martinom Vrabkom vedie tantrické workshopy, na ktorých ľudia majú možnosť zažiť aj pocit blízkosti k sebe a k druhým, ktorý im v bežnom živote často chýba.

.........

Lucia

Aktuálne je v procese štúdia Tantra Teacher tréningu pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), môžete u nej abslovovať aj individuálne psychoterapeutické sedenia.

"Tantra aj procesová psychoterapia pracujú s prepájaním polarít. Byť si vedomý obidvoch častí polarity v sebe, zvedomovať ich a slobodne prechádzať z jedného do druhého. Napríklad téma tretej čakry je moc a zraniteľnosť.

Keď niekto používa len jednu časť, napríklad svoju silu, moc, môže to byť časom deštrukčné pre neho a jeho okolie. Ak je vo svojom živote viac na druhej strane tejto polarity, na strane zraniteľnosti, je vnímaný okolím ako veľmi empatický, alebo príliš slabý, to záleží aj od situácie. Časom sa možno nikam nepohne, lebo stále dáva pozor, aby niekomu neublížil."

PREČÍTAJTE SI CELÝ ROZHOVOR S LUCIOU PAJSZEROVOU TU.


autor: Intimi
zdroj: http://ezeny.eu/vnimas-kam-ta-taha/

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri