Vnímaš, kam ťa to ťahá?

Muži a ženy

ďalší
článok
Vedomá žena
Článok

Vedomá žena

kategórie: Ženy, Muži, Láska, Energia, Rovnováha |
publikované: 06.02.2018 | autor: Dari

Niekedy je život ženy ako na hojdačke. Sú dni, ktoré by sme najradšej vymazali a tie, ktoré chceme zažívať dennodenne. Chceme, aby sa opakovali a boli stále krajšie. Ale... Budú len vtedy, ak si ich také urobíme a napomôžeme situácii, aby sa stala. Ale v súvislosti s tým, musíme ísť do seba a zistiť, čo v nás nás ženie dopredu.

Muži v živote ženy


Tak, ako dni, sú aj muži v živote ženy, ktorí ju nútia rozmýšľať, prečo a kadiaľ ísť. Muži, po ktorých túži a muži, ktorých by najradšej vymazala zo zemegule. Muži, po ktorých sa strasie z hnusu a muži, po ktorých jej srdce, telo aj duša prahne.

Prečo? Vedomá žena vie prečo, ale odpovede hľadá v sebe, vo svojej duši, ale aj v srdci aj v tele.

image

Títo muži jej nastavujú zrkadlo. Zrkadlo jej samej. Zrkadlo, v ktorom vidí seba, ale aj jeho tieň za sebou.

 

Vie, prečo tam je. Vie, že sa nedá vymazať, nedá sa ho nevidieť, nedá sa ho necítiť a nevnímať. Vie, prečo jej srdce, ale aj duša cítia to, čo cítia.

Prečo cítia práve tohto muža, zažívajú práve túto situáciu. Je to transformácia vyššie. Keď prejaví samú seba, posunie sa, keď úprimne vyjadrí, čo chce a čo cíti, vyrastie. Keď ho prijme takého, aký je a prijme aj svoje slabosti, prejaví túžbu bez zábran, vyjadrí sa voči nemu, ale vlastne voči sebe.


Keď úprimne otvorí srdce, ale aj ústa a nahlas a bez zábran povie, čo chce, je to vedomá žena, za ktorou sa oplatí ísť.


Ak je on tá slabosť, je to v poriadku. Cesta je správna a určite schodná. Nie rozum, ale srdce a túžba ju ženú vyššie. Srdce sa nedá oklamať, je to kompas, ktorý je treba počúvať, telo je indikátor, či konáme správne, alebo nie, túžba nás ženie dopredu. Aj ženy aj mužov.
Niekedy sa dostavia malé pochybnosti, ale tie sa stratia tak rýchlo ako prišli pri rozbúchaní srdca a pocitu, že úprimný cit je silnejší a dôležitejší ako strach.


autor: Dari

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri