Ako som sa začala mať rada...

Každá žena je tak trochu čarodejnica...

ďalší
článok
Ani spolu ani od seba
Článok

Ani spolu ani od seba

kategórie: Vzťahy, Intimita, Ženy, Muži, Vášeň, Láska |
publikované: 27.01.2018 | autor: Dari

Láska v podobe, ako sme boli doteraz zvyknutí, sa v týchto transformačných časoch vytráca. Ak sa chceme vo vzťahoch posunúť, búrky sú momentálne potrebné. Často to vyzerá, že "títo dvaja predsa nemôžu byť normálni, veď sa hádajú ako psy". Áno, ak ich to k sebe ťahá, tak cez hádky si zrkadlia všetky svoje negativity, ktoré majú byť odstránené. Preto dnes tiché a lineárne vzťahy nemajú dlhé trvanie, resp. jeden si neváži druhého. Len sa ticho podriaďuje.

Nie sme masochisti, často som si to o sebe myslela aj ja, ale nie je to tak.

Čím väčšia búrka, tým viac to tých dvoch k sebe ťahá. Čím viac vášne do toho dajú, tým skôr vytiahnu a rozbijú všetko, čo im bráni ísť spolu ďalej a fungovať spolu.


Ak sa stretne takáto žena a takýto muž, má to tak byť.


Je to riadenie osudu, že sa pritiahli, aby ona svojou energiou pomaly čistila to, čo je v ňom zatvorené a on jej dávala spätnú väzbu v tom istom. Presne platí to známe, ani spolu ani od seba. Ona sa má pritom naučiť ctiť si ho ako muža a on ju ako ženu. Musí medzi nimi fungovať dôvera, inak tento proces lásky a búrky nemôže fungovať.

image

Čím väčšia búrka, tým viac to tých dvoch k sebe ťahá.

 


Často sa stáva, že tento proces trvá mesiace, či roky, oni padajú a vstávajú oveľa silnejší a pokornejší, čistejší a otvorenejší láske a dialógu.

Často sa stáva, že majú pocit, že sa rozídu zrejme každý mesiac dva krát, ale ak je ešte niečo, čo nie je vytiahnuté a uvedené do praxe, nedokážu sa od seba odtrhnúť. Fungujú pre seba ako baterky aj ako psychoterapeuti a zrkadlá. Veľmi silné a často výbušné baterky.


Ani jeden z nich nie je viac ani menej, sú rovnocenní, iba ženy sú často v procesoch rýchlejšie a musia sa naučiť načúvať a byť trpezlivé a muži zas im dôverovať a odhodiť strachy.


autor: Dari

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri