Chcete vo vzťahu dôveru?

Milostný pomer so sebou

ďalší
článok
Vibrátor ako výnimočné umelecké dielo
Článok

Vibrátor ako výnimočné umelecké dielo

kategórie: Erotické pomôcky, Potešenie, Hravosť, Sebapotešenie, whoop.de.doo |
publikované: 18.11.2017 | autor: Katarína J.

Revolučná značka erotických pomôcok Whoop.de.doo prichádza s unikátnou novinkou, ktorá nemá na trhu so sexuálnymi hračkami obdoby.

Tentokrát si zakladateľka značky intímnych pomôcok pre ženy a dizajnérka v jednom, Anna Marešová, prizvala na spoluprácu výtvarníka Lukáša Musila, známeho ako MUSA.

A výsledok vás zaručene ohromí.


Vibrátor MUSA edition


Spojením jemnej kresby tohto českého umelca a čistého designu Whoop.de.doo z dielne talentovanej Anny Marešovej vznikla limitovaná edícia vibrátorov s názvom MUSA edition. Tá bola oficiálne predstavená počas pražského medzinárodného festivalu dizajnu Designblok 2017, ktorý sa konal v závere októbra. Jedinečné kúsky sa dali zakúpiť priamo počas podujatia, v súčasnosti si je možné túto limitovanú edíciu vibrátorov zakúpiť v dizajnérskom štúdiu Anny Marešovej v Prahe.

image

"Chcela som proste potetovaný vibrátor od MUSY!", hovorí Anna Marešová.

 

Každý jeden vibrátor z MUSA edície má na sebe jednu unikátnu kresbu, dva totožné produkty tak nenájdete.


„Bola to zvedavosť. Príležitosť. Pokúsiť sa uspokojiť nielen vizuálne bola výnimočná a neopakovateľná. Uspokojovanie a vyvolávanie reakcií je jednou z podstatných súčastí mojej tvorby a v spojení s Aničkou, respektíve s jej vibrátormi, dostáva všetko ďalší rozmer. Mám z toho radosť,“ prezradil Lukáš Musil, ktorý sa do nedávna profesionálne venoval aj tatérstvu.

Talentovaná dizajnérka bola z výsledku právom nadšená.

„Oslovila som Lukáša, pretože mi je jeho tvorba veľmi blízka. Lukáš je taktiež veľmi známy vďaka špecifickému tetovaniu, ktoré chcel v istom období snáď každý. A práve tu som našla prepojenie. Chcela som proste potetovaný vibrátor od MUSY. Neskôr mi ale prišlo lepšie spojiť to s jeho kresbou, ktorá je skutočne unikátna, jemná a veľmi intímna. V spojení s našimi pomôckami to klaplo skutočne skvele. A tiež musím priznať, že nás to všetkých náramne bavilo a na výsledku je to aj vidieť. Všetko sme zase dotiahli do posledného detailu až po originálne black and white škatuľky. Zákazníčky sa majú na čo tešiť,“ doplnila Marešová.

Vibrátory zo špeciálnej edície Whoop.de.doo tak nielen disponujú špičkovými atribútmi ako vodeodolnosť, stopercentná bezpečnosť a hygienickosť či dômyselný dizajn s trojicou výkonných motorčekov. Vďaka jedinečnému prevedeniu sa z tejto erotickej pomôcky zároveň stáva skutočne unikátne umelecké dielo.


autor: Katarína J.

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri