10 dôvodov, prečo mať doma erotické pomôcky

Sebaláska a vzťahy

ďalší
článok
Ako predstaviť erotické pomôcky
Článok

Ako predstaviť erotické pomôcky

kategórie: Vzťahy, Tipy a rady, Intimita, Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Skúsená? |
publikované: 07.10.2015 | autor: Intimi

Nie ste si istí, ako zaviesť erotické pomôcky v spálni? Uvažujete o erotických pomôckach, ale príliš sa hanbíte, aby ste ich vyskúšali? Nie ste si istí, či erotické pomôcky sú práve pre vás a váš vzťah? Nebojte sa - nie ste sami. Veľa ľudí váha a sú nervózni z používania erotických pomôcok.


Tu sú niektoré bežné mylné predstavy o erotických pomôckach:


Slušní ľudia nepoužívajú sexuálne hračky

Všetci ľudia používajú erotické pomôcky, vrátane ľudí, o ktorých by väčšina povedala, že sú úplne normálni. Používanie erotických pomôcok neznamená, že ste divní a ani to nehovorí nič negatívne o vašom vzťahu. Len vám pomáhajú mať zábavu a orgazmy! A tiež nezabúdajte, že kto to bude vedieť, okrem vás (a dúfajme, že aj váš partner), pokiaľ to niekomu nepoviete vy sami.


Váš partner sa bude cítiť neschopne, keď začnete používať erotické pomôcky

Myslíte si, že uvedenie erotických pomôcok do vašej spálne zraní city vášho partnera? Erotická pomôcka vám spôsobí orgazmus, ale nepovie vám, ako veľmi vás miluje, nepohľadí vás, nebude sa s vami túliť, nepôjde s vami na prechádzku ani na večeru. Predmet nám nikdy nenahradí skutočného človeka. Ak má váš milenec tento strach, treba byť citlivý a trochu podporiť jeho ego. Rovnako ako u väčšiny problémov vo vzťahoch, dobrá komunikácia je kľúčom


Použitie erotických pomôcok môže byť fyzicky nebezpečné

NIE! V skutočnosti, erotické pomôcky môžu mať veľmi pozitívne účinky na sexuálne zdravie. Napríklad môžu všetky ženy ťažiť z Kegelových cvikov, ktorými posilňujete svaly panvového dna. Pri týchto cvikoch môžete použiť venušine guličky, ktoré su dostupné v rôznych materiáloch a váhach. Ak trpíte bolesťami pri sexe, vibrátor môže stimulovať tok krvi. Mnoho lekárov a terapeutov odporúča ženám pomôcky, ak majú ťažkosti s dosahovaním orgazmov. Análny kolík na masáž prostaty znižuje riziko rakoviny prostaty, erektilnej dysfunkcie a časté močenie v noci. A najmä, orgazmy vám zabezpečia dlhší život, menej bolesti a niektorí hovoria, že mladistvejší vzhľad. Čo viac by ste ešte chceli?


image

Erotické pomôcky sú len na masturbáciu. NIE!

Erotické pomôcky sú bežne používané k masturbácii, ale aj mnoho párov si pomocou nich užíva spoločný sexuálny život, bez ohľadu na ich pohlavie alebo sexuálnu orientáciu. Zvyčajne sú tieto páry otvorené novým veciam, cítia sa dobre vo svojich telách a dôverujú si.

 

Ak používate erotické pomôcky príliš často, nebudete mať orgazmus so svojím partnerom

Je to nezmysel. Ak sa váš partner bojí, že ho nahradíte s vašou obľúbenou hračkou, sľúbte mu, že budete udržovať váš sexuálny život pestrý: vyskúšate rôzne pozície, nové hračky, zväzovanie a podobne.


Ak je váš vzťah zdravý, nie je dôvod používať erotické pomôcky

Gratulujeme vám k zdravému vzťahu. Avšak, kto by nechcel, aby ich vzťah bol ešte silnejší a bližší zdieľaním nových zážitkov a skúseností? Ak váš milenec je neoblomný a nechce erotickými pomôckami oživiť váš sexuálny život, uistite ho, že ani vy nepotrebujete erotickú pomôcku, len ste to chceli vyskúšať.


Vy alebo váš partner sa bojíte prežiť potešenie

Potešenie je právo od narodenia. Každý si ho zaslúži a mal by ho mať. Vezmi svoju sexualitu do vlastných rúk a rob to, čo ti funguje. Koniec koncov, orgazmy vás spravia zdravšími a šťastnejšími.


Nákup erotických pomôcok môže byť naozaj nepríjemný a to najmä preto, že vyzerajú hrozne a desivo

Máš pravdu. Práve preto Intimi vytvára bezpečné a sofistikované prostredie, kde môžeš nakupovať v pohodlí svojho domova či kancelárie. Veľa erotických pomôcok vyzerá strašne, škaredo a hrozivo. Práve preto sme v Intimi pre vás vybrali také, ktoré sú presne opačné. Mnohé z nich vyzerajú priam ako umelecký kúsok. Nájdete pekné farby, eleganciu, zaujímave tvary a podobne.

Tieto argumenty znejú zrejme logicky a môžu byť dostačujúce pre veľa ľudí, no pre teba možno ešte stále nestačia.


Ďaľšie argumenty, prečo ÁNO erotickým pomôckam:

Erotická pomôcka = potešenie – kto nie je fanúšikom orgazmu? Niekedy si možno príliš unavená alebo zaneprázdnená na sex. Ale nemožno poprieť, že orgazmus je dobrý pocit. A erotické hračky vám môžu pomôcť k viac orgazmom. Kto by to nehcel, že?

product

Erotické pomôcky sú zábava - či už ste so svojím partnerom niekoľko mesiacov alebo niekoľko rokov, veci nie sú tak vzrušujúce ako bývali. A chcete vyskúšať niečo nové. To je v poriadku – aj vy ste len človek! Erotické pomôcky môžu priniesť ďaľšie vzrušenie do spálne. Používanie erotických pomôcok spoločne vás môže zblížiť, zdieľať nové skúsenosti a zážitky a môže to byť veľmi intímne.

Erotické pomôcky zlepšujú sex - vedeli ste, že asi 30% žien v skutočnosti nedosahuje orgazmus pri sexe? Väčšina žien potrebuje stimuláciu klitorisu na dosiahnutie orgazmu. No a potom, mnoho mužov má problémy s udržaním erekcie tak dlho, ako by chceli, či už je to z dôvodu svojho veku alebo liekov. Sexuálne hračky to záchrania!

Si pripravená? Tu je niekoľko návrhov, ako zaviesť erotické pomôcky v spálni:

Začnite niečim menším, napríklad s vibračným vajíčkom. Začnite s menšou pomôckou, aby ste ukázali vášmu partnerovi, že pridanie erotickej pomôcky do vašej spálne je len pre viac potešenia a vzrušenia. Ak chcete skúsiť jemné zväzovanie, začnite s maskou na oči, alebo držte partnerove ruky nad hlavou počas predohry.

Keď budete pripravení, pokračujte a skúšajte ďalšie a väčšie.

Pamätajte si, že komunikácia je kľúčom k akémukoľvek zdravému vzťahu. Ak nemôžete zdieľať svoje pocity alebo túžby, niečo nie je v poriadku.

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri