Ako objaviť živosť tela i duše?

Objavujte nespútaný ženský princíp

ďalší
článok
Iný, než všetky ostatné...
Článok

Iný, než všetky ostatné...

kategórie: Intimita, Ženy, Erotické pomôcky, Hravosť, Sebapotešenie, whoop.de.doo |
publikované: 26.08.2017 | autor: Katarína J.

Vibrátorov je dnes na trhu obrovské množstvo. Predstavivosti v tvaroch, farbách či materiáloch sa medze nekladú. Nájsť ideálnu pomôcku pre naše intímne chvíle však aj napriek tomu nie je vôbec jednoduché. Trh so sexuálnymi hračkami totiž vyvoláva v ženách často pocit vulgárnosti, lacnej erotiky a bohužiaľ následne aj hanby.


Vibrátor Whoop.de.doo je však iný. Dôvodov je hneď niekoľko.


Za touto mladou značkou stojí talentovaná česká dizajnérka Anna Marešová. Tá šokovala svoje okolie, keď sa v rámci svojej záverečnej práce rozhodla vytvoriť vlastný prototyp Venušiných guličiek. Sada erotických pomôcok pre ženy bola ocenená Národnou cenou za študentský design 2011, Exit design 2011 a bola hodnotená ako prototyp roku magazínom Dolce Vita. Po tomto nečakanom úspechu sa Anna rozhodla svoj študentský koncept zrealizovať. A tak s minimálnym rozpočtom vznikla pred niekoľkými rokmi dizajnérska značka Whoop.de.doo. "Ženy sa stále častejšie vydávajú za nákupom erotických pomôcok. Zatiaľ čo v minulosti nakupovanie týchto produktov bolo pre veľa z nás tabu, v poslednej dobe si vyberajú najradšej medzi luxusnými značkami. Zaujímajú sa hlavne o kvalitu, vzhľad a funkčnosť týchto pomôcok," vysvetlila svoj zámer vytvorenia vlastnej značky Anna Marešová.


image

Ako druhý produkt po guličkách na trh teda uviedla unikátny vibrátor, ktorý si v roku 2015 odniesol prestížne medzinárodne ocenenie Red Dots Awards za design.

 

Čo je teda na tomto vibrátore tak výnimočné?


Na prvý pohľad je jasné, že Anna pri navrhovaní išla cestou minimalizmu. Vďaka tejto čistote formy, vibrátor navodzuje pocit intimity a jemnosti bez štipky vulgárnosti. Erotickú pomôcku, ktorá má tak elegantný a jednoduchý, no zároveň premyslený design by ste hľadali len ťažko. Pod povrchom sa ukrýva inteligentný mechanizmus až troch vibračných motorčekov, ktoré sú umiestnené po celej dĺžke vibrátoru. Vďaka tomu ženy pri jeho používaní zažívajú skutočne intenzívne vibrácie bez zníženého nároku na flexibilitu vibrátora.

Veľkým plusom je aj samotné ovládanie inšpirované Brailovým písmom. Jeho požívanie je preto úplne prirodzené a intuitívne. Mnohé dámy isto poteší aj fakt, že vibrátor je kompletne vodeodolný, dá sa teda používať aj v sprche či v rámci hrátok vo vani.

„Pri vymýšľaní svojej kolekcie som sa riadila vlastným pocitom a tým, čo si myslím, že je pre ženu v tomto prípade to najprirodzenejšie,“ prezradila mladá dizajnérka.

Anna pri každom produkte dbá na čo najvyššiu kvalitu i funkčnosť, preto vývoj pomôcok konzultuje s gynekológom či sexuológom. Stopercentná bezpečnosť je dosiahnutá aj vďaka materiálu, na výrobu bol totiž použitý lekársky silikón, ktorý je hypoalergénny a tiež antibakteriálny.

Kolekcia erotických pomôcok sa čoskoro rozrastie o ďalší kúsok – silikónové vibračné vajíčka. Anna má v súčasnosti otvorené v Prahe svoje designerské štúdio, kde pod značkou Whoop.de.doo predáva a vyvíja ďalšie erotické pomôcky. Jej produkty si však môžete zakúpiť aj na našom e-shope.


autor: Katarína J.

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri