Objavujte nespútaný ženský princíp

Radosť, vzrušenie, potešenie a sloboda

ďalší
článok
Užívajte si svoju ženskosť!
Článok

Užívajte si svoju ženskosť!

kategórie: Nežnosti, Intimita, Ženy, Osobný rozvoj, Sebapotešenie, Rovnováha, Dotyk |
publikované: 17.08.2017 | autor: Jana Mašková Zimolová, CSB

Cítite sa zmyselná? Ak nie, môžete to zmeniť. Môžete s tým začať pracovať.

Každá žena skôr, či neskôr vo svojom živote začne premýšľať nad svojou sexualitou. Uvedomovať si svoj vzťah k svojmu telu, k rozkoši a zmyselnosti. Dostanete sa vo svojom uvažovaní do chvíle, kedy pocítite, že ženské telo je naozaj poklad plný bohatstva a začnete si užívať.


​Ako na to?


Pustite do svojho života slasti. Zahrňte svoj dekolt dotykom. Nádherné miesto na ženskom tele, je dekolt. Je lákavý a zvodný a musí sa vedieť nosiť. Venujte mu preto osobitnú starostlivosť. Dotýkajte sa svojich pŕs. Láskajte ich, jemne ich stláčajte a hladkajte.

image

Buďte zmyselná, cíťte sa zmyselná, naplňujte svoje zmysly!

 

Ženské prsia sú nekonečným zdrojom nehy a lásky. Sú hebké, mäkké, voňavé a oblé. Maznajte sa s nimi. Bradavky ako tvrdé citlivé gombíky rozkoše vás môžu doviesť až k extáze. Ak sa vám zdá, že nemáte v bradavkách veľa citu, o to viac sa im venujte. Dotýkajte sa a veďte do nich svoj dych. Predstavujte si, ako ich napĺňate životom s každým nadýchnutím. Každý deň venujte čas svojim bradavkám a vráťte im citlivosť. Buďte v tele. Vaše bradavky sa vám odmenia elektrickou vzrušivosťou. Žena s prebudenými prsiami je veľmi pôvabná. Je ženská, príťažlivá, pretože jej vyžarovanie hovorí za ňu. Nezáleží na veľkosti. Záleží na tom, ako svoje prsia vnímate. Všetko ostatné už sa deje samo.


Buďte zmyselná, cíťte sa zmyselná, naplňujte svoje zmysly!


Obklopujte sa vôňami. Hovorí sa, že nie je pre ženu krajšia a zmyselnejšia vôňa, než čerstvo umytý chlap. Dokonca existuje na trhu aj sviečka, ktorá takto vonia :-). Kúpte si príjemnú pánsku vôňu a občas si s ňou prevoňajte auto. Alebo použite tú, ktorú na svojom mužovi milujete najviac. Proste si ju požičajte.

Pripomeňte si vzrušujúcu vôňu mužského tela, aj keď s vami práve nie je. Doprajte si ten pôžitok len tak vdychovať a pustite pri tom pokojne fantáziu naplno. Nechajte vôňu rozvibrovať celé svoje telo.


Rozvibrujte hladinu svojej sexuality.product

A keď už sme pri vibrácií, kúpte si vibračné vajíčko.

Nič tak luxusne jemne a okamžite nerozvlní vašu rozkoš, ako vibračné vajíčko ukryté hlboko vo vašom podbrušku. Citlivý a senzitívny bod G sa začne nalievať, pošvové steny sa rozochvejú a vaša sexuálna energia začne prúdiť po celom tele ako balzam, ako živá voda na jedno stlačenie ovládača schovaného vo vašej dlani.

Nikto nič netuší, nikto nič nevie, len vy sama stláčate tlačidlo on a off, meníte rytmus a silu vibrácie, ako sa vám zachce, kedykoľvek a kdekoľvek si len prajete. Aké krásne napätie, keď pri rozhovore s mužom ovládate svoje vzrušenie a potešenie s nevinnou tvárou. Také malé sladké tajomstvo.

Tancujte nahá. Užívajte si svoju nahotu. Pozerajte sa na seba do zrkadla. Vlňte sa v bokoch. Usmievajte sa.

Vyžarujte svoju zmyselnosť. Noste ju hrdo a podeľte sa o ňu so svojím okolím.

Úlohou ženy je zdobiť svet.

Dovoľte si to.


autor: Jana Mašková Zimolová, CSB
zdroj: http://terapiedotykem.cz/zenska-smyslnost/

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri